Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vártatok már valakire? Mennyi...

Vártatok már valakire? Mennyi ideig? Megérte?

Figyelt kérdés
Nemet és kort is írjatok légyszi és, hogy miért kellett rá várnotok, pl: le kellett rendeznie egy korábbi kapcsolatát stb.
2010. márc. 6. 18:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
soha nem vártam senkire. 28/N
2010. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos értelemben vártam rá...

Súlyos önértékelési problémákkal és depresszióval küzdött...mellette álltam, nem hagytam magára, pedig számtalan okom lett volna rá...rengetegszer okozott csalódást és sokszor megbántott...valahol belül éreztem, hogy várnom kell rá és ki kell tartanom mellette...azóta már több év telt el, az eljegyzést tervezzük:) minden megváltozott, ennél csodálatosabb embert nem is találhattam volna:)

2o-L

2010. márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Villamosmegállóban, edzéstársamra.

Hogy megérte-e, arra nem tok mit mondani. Hát ja, megérte:D

2010. márc. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
első vagyok, edzőmre én is vártam egyszer majdnem fél órát. megérte, mert jó edző :)
2010. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
A jelenlegi férjemre amíg katona volt egy évig !(nő 34)
2010. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Volt Valaki az életemben, Akit mindennél jobban szerettem és szeretek a mai napig is.. Eltelt már majdnem 4 év, de úgy érzem, ez csak erősödik, ahelyett, hogy elmúlna. Az elmúlt 4 évben felégettem és leromboltam mindent, minden kapcsolatot, amivel azt hittem, pótolhatnám Őt, de rájöttem, senki sem pótolható, főként nem Az, Akit ennyire szeretünk. Évekkel ezelőtt váltunk el egy buta félreértés miatt, de úgy érzem túl hosszú idő telt el, hogy még mindig jelenthessek Neki valamit. Egyedül vagyok és várok, hátha egyszer Ő is úgy érzi majd, hogy megbocsát nekem és talán még mindig szeret egy kicsit..

24L.

2010. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
igen, mikor kiderült hogy terhes vagyok, a férjem meg bepánikolt és elkezdett k.vázni.....de VÁRTAM míg befejezi ezt az életmódot. megszületett a gyerekünk, és megérte "várnom" ennek 15 éve. azóta is együtt vagyunk, s nem bántam meg, hogy akkor türelmesen vártam. 36/N
2010. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
majdnem egy hónapja, kért meg valaki, hogy "várjak rá"...Ezzel a férfival majdnem 3 évet együtt voltam, a közös nyarunkat tervezgettük, amikor rá pár napra kimondta, hogy szünetet kér... Mert besokalt és nem kap levegőt. Most még várok, mert olyan szép volt minden....de nem vagyok ruhadarab, akit csak úgy leakaszthat kényekedvére a fogasról. Még várok...
2010. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Anno férjemre vártam 2,5 évet katona volt!
2010. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%

19:14-es vagyok

Mi a franc bajotok van, h lepontoztok? Tényleg várnom kellett a gyerekre a villamosmegállóban, de nem azért, mert a kapcsolatát kellett rendeznie. Valszeg be kellett ugrania előtte vhova. Mi ezzel a baj?

Ha meg a kérdezőnek nem felel meg, tegyen fel egy pontosabb kérdést. Az volt a kérdése, hogy vártunk-e már valakire, és miért. Én pontos választ adtam!!!

2010. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!