Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vártatok már egy lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vártatok már egy lányra hosszú hónapokat, éveket? Vajon megtörténhet velemi is a csoda? Megkaphatom azt a lányt, akit mindennél jobban szeretek? Várok valakire.

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok. Egy nap megtörtént hogy szerelmes lettem egy lányba. Ő távkapcsiban élt, ritkán járt haza a külföldön dolgozó barátja. (nem is nagyon foglalkozott vele) Hónapok alatt kialakult kettőnk között valami. Fejlődött lassan ez az érzés mindkettőnkben, és elérkezett a nap, és megmondta a barátjának hogy legyen vége kettejük között, mert már nem szereti úgy ahogy azt kéne, mint az elején, és úgy érzi hogy ez már soha nem lesz az igazi. Erre a pasija nemvárt fordulatot vett, és elkezdett küzdeni érte. Hónapokig ment ez. Végül a csávója kivitte külföldre őt. Nem érdekelte az a vallomása sem, amiben a csaj megvallotta hogy lassan egy éven át csalta velem, és hogy nem szereti már. Erre azt mondta a srác, hogy ez őt nem érdekli.

A lány nem akart menni, de valami úton módon mégis megdumálta, és feladta az itthoni életét, munkáját. Nekem azt mondta hogy 1 - 2 év, és jön haza végleg. Találtak neki munkát ott. És közben is jönni fog haza, és akkor szeretne velem mindig talizni. Azt is mondta, hogy erre nem kérhet meg, és nem is fog, de nagyon örülne neki ha megvárnám.


Várnom kell rá, mert a szívem ezt diktálja.


2011. aug. 24. 15:49
 1/6 BlackSword ***** válasza:
szerintem te egy szánalmas féreg vagy... Mert belepiszkáltál mások kapcsolatába...
2011. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MákosLajos ***** válasza:
hát ha megvárod te leszel a világ legnagyobb barma de ugyanakkor ha összejön és tényleg visszatér hozzád akkor boldog barom leszel...
2011. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
B@szódj meg. Ajánlom a nagymamámat.
2011. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
óó :D köszönöm az eddigi "meleg" szavakat :D Ehhez 2 fél kellett, és én sokszor feladtam már, mégis mindig megtalált engem. A spanja meg egy sportóló "velem ez nem történhet meg" kategória. (2 méterrel a föld felett) Hanyagolta, megbántotta, szart rá magasról. Ja, és csalta is. Ennyit róla.
2011. aug. 24. 15:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez még szerelmi háromszögnek is rossz. Először a másikkal volt távkapcsolatban, most meg veled. Ne hagyd már, hogy ámítson. Az idő a te életedből megy. Nem ragaszkodott hozzád, hanem itt hagyott. Ébresztő!
2011. aug. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:

Tudod nem olyan nagy szó kimondani azt a szót, hogy NEM... És ha lenne benned gerinc, akkor századjára és ezredjére is kimondanád...

Másrészről viszont a más bűne nem menti fel a tiédet...

2011. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!