Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagyok jóképű de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jóképű de mentálisan nagyon erős akkor úgy már megkaphatom a lányt szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval valakinél be akarok próbálkozni de sajnos borítékolható a nemleges válasz.Én azonban újabb fronton nyitnék és megpróbálnék rá máshogy hatni ha már a külsőm nem jön be neki.Azt akarom majd neki bebeszélni hogy elsősorban neki rossz hogy nem jár velem. Ezt lehet hogy süketelésnek veszi mire én letolnám hogy ő is csak olyan lány mint a többi és ha nem jár velem akkor beképzelt valamint sok sikertelenséget kívánnék a többi fiúhoz.Lehet hogy ettől ledöbben és ad egy esélyt?Ha meg nem működik akkor legalább nemcsak nekem lesz kellemetlen a szitu

Ki mit reagálna?



2011. ápr. 30. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Ha egy lány csúnyának tart, csinálhatsz akármit, nem lesz sikered nála!
2011. ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

"Azt akarom majd neki bebeszélni hogy elsősorban neki rossz hogy nem jár velem. Ezt lehet hogy süketelésnek veszi mire én letolnám hogy ő is csak olyan lány mint a többi és ha nem jár velem akkor beképzelt valamint sok sikertelenséget kívánnék a többi fiúhoz"


bocs, de ez gáz. ha engem így próbálna meg felszedni valaki, akkor rossz érzés nélkül elküldeném.


inkább legyél jófej, legyél nagyon jó barátja elsősorban, aztán majd lehet megtetszel neki

2011. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2., fogadjunk lány vagy!
2011. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

igen lány vagyok.


és van/volt olyan fiú barátom, aki fél-1 év barátság után megtetszett. a mostani 'legjobb fiú barátommal' össze is jönnék, ha nem lenne barátom (1,5 éve ismerem, és először eszembe se jutott volna pasiként gondolni rá)

2011. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt a dumát előadod, akkor lemondhatsz erről a lányról. És nem neki lesz kellemetlen.
2011. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

szerintem lebecsülitek a mentális erőt-jó hát ez kicsit csillagok háborújásan hangzik. de:

Azt azért ti is tudjátok hogy a legtöbb dolog fejben dől el.Teszem azt amikor előadom a lánynak a magamét és ő mondja hogy nem akkor már készül a szomorú reakciómra és azon jár a esze mivel vigasztaljon"ne keseredj el biztosan megtalálod majd a hozzás illőt stb" de ha ehhez képest homlokegyenest más reakció érkezik részemről szerintem megzavarodik.A lányok ugyanis nemigen tudják valójában mit akarnak.Érzelmileg szélsőségesek.Furábban fogalmazva nagyobb ösztönlények mint a fiúk.Valszeg nem az izom miatt uralják csak a férfiak a világot hanem mert ők mentális téren is topon vannak a lányokkal szemben

2011. ápr. 30. 17:14
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát nem vagy feminista, az biztos.
2011. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
igen, fejben dől el, de nem így... na mindegy én csak a saját véleményemet mondtam azzal a barátos dologgal
2011. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
minden agyban dől el.Sajnos jódumával,határozottsággal és nagyon jó belső tulajdonságokkal,inteligenciával,manipulációval is el lehet érni azt,hogy valaki a tudta nélkül belédszeressen.Velem is már előfordult,hogy alapból egy olyan srácba szerettem bele,aki külsőre mégcsak nem is a zsánerom.De a dumája meg valami megmagyarázhatatlan dolog megfogott benne...:)
2011. ápr. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

ez a barátos dolog: figyelj én alapjába véve egy rendes ember vagyok,tényleg nem beképzeltségből de ezt mindenki megerősítené a környezetemből.

A barátos dolog az viszont talán azért nem célravezető mert akkor plusz egy indoka lenne a nemre:"kár lenne a barátságunkat elrontani egy kétes kimenetelű kapcsolattal.."

Jómagam persze kedves vagyok a titkon kijelölt lányokkal is:Előre köszönök,megkínálom őket sütivel itallal ha egy helyen vagyunk.....DE olyan programokra nem hívom el amik kikötötten barátiak.Vagy párként megyünk teszem azt moziba vagy sehogy

Egy kicsit lehet hogy megsértelek téged is de aki barátját osztálytársát szomszédját cserkészi be-lévén hogy itt van a közelben szem előtt- az túl kényelmes ember.Olyan mintha én kimennék a piacra de lusta lennék körbenézni ezért már rögtön az első bodénál megvásárolnék mindent

2011. ápr. 30. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!