Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hogyan függetlenítetté...

Lányok, hogyan függetlenítettétek magatokat a mindenbe bele szóló anyóstól?

Figyelt kérdés
Külön lakunk, de állandóan okoskodik, a párom bólogat, elengedi a füle mellett amit mond, de nem akarja megbántani, inkább ráhagyja. Aztán úgy csinálunk mindent ahogy mi akarjuk. De ezt én úgy utálom, miért nem lehet beszólni neki, mi van ha megsértődik? (szerintem semmi)
2010. márc. 5. 21:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
31%
A saját anyátokkal is így viselkedtek? Vagy neki szabad mindenbe beleszólni? Nem csak az anyósokban van hiba,hanem sok esetben a menyekben is. Lehet,hogy az anyós okosat mond,csak a fiatalok ezt nem képesek belátni. Másrészt azt sem lenne szabad elfelejteni,hogy az anyós nevelte fel számotokra a Párotokat !Megkell hallgatni,elgondolkozni azon,amit mond,és ami jó,azt megfogadni,ami nem azzal nem törődni.A minimális tiszteletet minden szülő megérdemli. Ti is lesztek majd anyósok,és ti sem lesztek különbek.
2010. márc. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%
21:48! a szex nem helyettesíti a beszélgetést!hisz néma gyereknek az anyja se érti a szavát!nem?
2010. márc. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
22:07-nek: Bravó! És meg is tapostad jól? Mert az ilyen megérdemelné! Úgy kell neki, minek lett anyós?
2010. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
58%

22:22 Attól, hogy valaki anyós, megérdemelheti, hogy valaki kiossza. Biztosan volt ár oka az illetőnek.

22:16 Te is tuti egy kibírhatatlan anyós vagy.

2010. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi az nem ár, hanem rá.
2010. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
24%
Micsoda pici agyú emberek írkálnak ide? Én egy szóval sem mondtam hogy a szex helyettesíti a beszélgetést, és azt sem hogy így adom a férjem szájába a szavakat! Én annyit tanácsoltam a kérdezőnek, hogy női fortéllyal és ne veszekedéssel próbálja meg megoldani ezt a problémát. És mikor tudsz szépen nyugodtan, négyszemközt beszélgeti a férjeddel? Este mikor alszanak a gyerekek, és apa is engedékenyebb, mert rád van hangolódva! ÉN csak ennyit mondtam, de kiforgatják a szavaimat, ilyen szeretkezést kufircnak nevező irigy libuskák, akiket szerintem nem szeretgetett meg egy ideje senki! :( Hát nem az én bajom! Savanyú asszonyok, ordítozzatok az anyóssal, had utáljon meg, én meg inkább cicáskodok apának, és szép az élet! Én így csinálom, ki mit ír, tovább nem érdekel!
2010. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki szidja az anyósát, de a saját anyját sosem. Annak mindent lehet. Viszont, ne felejtsétek el, hogy a párotok számára a ti anyátok jelenti az idegesítő anyósmama szerepét.
2010. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
74%

Ha már libuskánál tartunk, akkor inkább lúd lennék :D

De Isten ments, hogy a női praktika helyettesítse a magam épkézláb gondolatait. Számomra jobb választás a gondolatok őszinte kifejezése.

Egyébként látom, adjuk az ívet pro és kontra :D

22:00 / 32 / F

2010. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
22:01-es vagyok. Az én anyukám egyáltalán nem szól bele a kapcsolatunkba, ezért nincs is gondja vele a páromnak, tökéletesen elvannak, mindent meg tudnak beszélni. Viszont az én anyósom egy "idegbeteg". Nem tudom, hogy valóban velem van-e gondja, bár én nem adtam neki okot rá, mindig tisztelettudó voltam, vagy saját magával van gondja, hogy elszúrta az életét és rajtam és a páromon tölti ki. (Inkább rajtam.) Én irigylem azokat, akiknek csak beleszól az anyósuk mindenbe, aztán megy tovább minden. Sajnos nálunk nem így van, az én anyósom szó szeirnt úgy bánik velem, ahogy még soha senki. Soha az életben senki nem alázott meg ennyire mint ahogy ő szokott.
2010. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
22.50 A párod a hibás! Miért hagyja az anyjának, hogy megalázza szerelmét? Neki joga van kiosztani az anyját, neked nincs! De Ő tegye meg!
2010. márc. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!