Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hülyén veszi ki magát,...

Nagyon hülyén veszi ki magát, ha utánajárok és kérdezősködök? Nem akarok magamból bolondot csinálni.

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, hogy megcsalt-e a férjem, de nagyon úgy néz ki, sok érdekes szitu és egy-két nőügy miatt. Nem írom le most ezeket, de nagyon gyanakszom, a viselkedése is arra utal sokszor, hogy megcsal. Pletyka szinten is beszélik sokan.

Egyfolytában azon agyalok, hogy megkérdezek ismerősöket, vagy pl az öccsét, haverjait, mert ők biztos tudnak róla. Elmondanák nekem őszintén, ha tudnának róla? Nem szeretném, ha hülyére venne a férjem, de ez olyan szar dolog, hogy nyomoznék utána! Ő azt állítja nem csalt meg, mégis valahogy a női megérzésem mást mondd.

Mit tennétek? Hagyjam annyiban és felejtsem el, hogy akár meg is csalhat, de együtt vagyunk és szeret minket, a családját?! Vagy ne törődjek bele és járjak a végére ennek? Nem hagy nyugodni ez az egész, nem szeretném tönkretenni az életemet, a gyerekünkét meg főleg nem, mert ha igenis megcsalt, és ez később kiderül, pl 4-5 év múlva, akkor már mennyi időt elvesztegettem?! Most még csak 28 vagyok, akár új életet is kezdhetnénk a férjem nélkül, ha valóban nőzik. Egy megcsalást nem tudnék megbocsájtani, soha!


2010. febr. 26. 13:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megalázó az, hogy ha azt hallod egy csomó embertől, hogy megcsal a párod, és ő tagadja, belenézel a telefonjába... húúúúú, hát ez aztán nagyon nagy megalázottság mondhatom. Ha a sarkában járna és lesné a bokorból, na az már neki lenne megalázó, de azt, hogy belenéz a telefonjába, abban én nem látok megalázottságot. Nagyon okos ötlet a kommunikáció, hát persze! Az a férfi, aki szívtelenül megtudja csalni a párját, az majd pont őszintén azt fogja felelni: hát ja drágám így van, ez igaz bocs! És jelen esetben is, aki kommunikációt javasolta és végig olvasta a kérdező írását láthatja, hogy neki is ez volt az első reakciója. Mindent tagadott és a pletyka továbbra is megy és ő is úgy érzi, hogy valami nincs rendbe. A telefon igenis jó ötlet akárki is ajánlotta meg lehet nézni szerintem, ha ennyire nagy kételyei vannak. Nekem bármikor belenézhet a párom én nem mondanám, hogy "mit kutakodsz" nézd, ha jól esik, ebben nincs megalázottság!
2010. febr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
eere írtam, hogy ésszel...tehát hamár telefon: bocs, kiírhatnám a telefonodból a gipsz jakab számát? vagy: felhívhatnám a te telefonodról eztésezt, mert az enyémen nincs pénz/neked is az a szolgáltatód, így olcsóbb... ha csont nélkül odaadja, hogy persze, írd, akkor nincs is miért megnézni...
2010. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nyomozót felfogadni?????????????? xDDD hát az megalázóbb, mint belelesni a telóba!
2010. febr. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
nem, mert nem derül ki. ezek az emberek profik. a kérdező nem az.
2010. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Csak az a gond, hogy nincs pénzem nyomozóra :D

Nem akarok én nyomozni, sőt soha nem is voltam féltékeny típus, meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg...

De miután már gyanússá váltak dolgok és beszélnek is róla, elgondolkodtam és más szemmel kezdtem figyelni a férjem. Aki persze tagad, mindent, mindenből kimagyarázza magát.

A helyzet nem megalázó, inkább undorító, amikor így kell érezz, ezt kell átélni, főleg ha már család van. Régen sosem volt gond egymás telefonját megnézni, most ha hozzányúlok, már egyből nekem ugrik!

Ha nincs takargatni valója, akkor nem dugdosná.

Nem tudom hogyan derítsem ki, de ki kell! Mindenképpen.

Köszi mindenkinek.

2010. febr. 27. 10:14
 36/36 anonim ***** válasza:

És amikor a férje alszik? Vagy kint végez valami munkát és úgy néz bele a telefonjába? Nem tőle kell elkérni, hát ez jóhogy hülyeség xD senki sem azt írta, hogy kérje el és ő előtte nézze meg.

Amúgy azért tanácsolom én is ezt, mert a barátnőm is így jött rá. Kérdezte, tagadta, ő érezte valami nincs rendben, egyik nap náluk volt, míg a srác a kocsit javította a garázsba telóés barinőm bent, ő belenézett az sms-ekbe, hopp egy üzi (tartalmát nem írnám le:D) a folytatást gondolom gondoljátok... Egy az, hogy nyomozó nem kis pénz, ésszel kell az igaz, de egy nő is tud okos lenni, csak gondolkodni kell!!!!

2010. febr. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!