Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hülyén veszi ki magát,...

Nagyon hülyén veszi ki magát, ha utánajárok és kérdezősködök? Nem akarok magamból bolondot csinálni.

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, hogy megcsalt-e a férjem, de nagyon úgy néz ki, sok érdekes szitu és egy-két nőügy miatt. Nem írom le most ezeket, de nagyon gyanakszom, a viselkedése is arra utal sokszor, hogy megcsal. Pletyka szinten is beszélik sokan.

Egyfolytában azon agyalok, hogy megkérdezek ismerősöket, vagy pl az öccsét, haverjait, mert ők biztos tudnak róla. Elmondanák nekem őszintén, ha tudnának róla? Nem szeretném, ha hülyére venne a férjem, de ez olyan szar dolog, hogy nyomoznék utána! Ő azt állítja nem csalt meg, mégis valahogy a női megérzésem mást mondd.

Mit tennétek? Hagyjam annyiban és felejtsem el, hogy akár meg is csalhat, de együtt vagyunk és szeret minket, a családját?! Vagy ne törődjek bele és járjak a végére ennek? Nem hagy nyugodni ez az egész, nem szeretném tönkretenni az életemet, a gyerekünkét meg főleg nem, mert ha igenis megcsalt, és ez később kiderül, pl 4-5 év múlva, akkor már mennyi időt elvesztegettem?! Most még csak 28 vagyok, akár új életet is kezdhetnénk a férjem nélkül, ha valóban nőzik. Egy megcsalást nem tudnék megbocsájtani, soha!


2010. febr. 26. 13:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a kapcsolatotok? Ha épp nem a legszerelmesebb idöszakban vagytok,az nem jelenti automatikusan,hogy félre jár.

Próbálj inkább azzal törödni,hogy a hétköznapok ne legyenek túl egyhangúak.

2010. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

14:05-vagyok. Ne addj a mende-mondára!

Mindíg akad egy két rosszakaró ember.

2010. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

szerintem mielött bármit is csinálsz, azt döntsd el, hogy mit kezdesz az információval.


mit csinálsz akkor, ha megcsal?

2010. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
77%
Én ha már gyanakodnék, biztosan utána járnék. Főleg ha sok dolog összecseng. Ám ne feled, a haverjai , testvére sosem őt fogja bemocskolni, inkább neked hazudik. Tehát tőlük fölösleges kérdezősködnöd, ennél fondorlatosabban kéne kinyomozd.
2010. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
34%

Jesszusom.

Szerintem ha ennyire féltékeny vagy,akkor menjetek külön,mert csak pokollá teszed mindenki életét.


Egyébként ettől függetlenül és mi van,ha valaki beszél egy nővel telefonon,akkor az már megcsalás?


Ebbe az egészben az a legrosszabb,hogy általánban addig balhézik a nő,míg a pasi megunja és tényleg félrelép.

2010. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, barátait, testvéreit teljesen felesleges kérdezni, biztos hogy falaznak neki! Meg ezzel le is járatod magad.


Van konkrét ötleted hogy kivel csal meg? Van olyan időpont amikor ezt megteheti? Ha utána akarsz járni, akkor menj utána, amikor szerinted randira megy. Máshogy úgysem tudod rajtakapni.


A kérdezősködéssel csak annyit érdemes kideríteni, hogy ki lehet a képben a másik nő, ha nincs ötleted, de hogy konkrétan megcsal-e, azt nem fogod másoktól megtudni, hiszen senki sem tartja a gyertyát, és az sem valószínű, hogy valakinek dicsekedne a férjed a dologról, vagy ha mégis, az a haver úgyis a csillagos eget is letagadja neked.

2010. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem azt mondta, hogy "ha valaki beszél egy nővel telefonon,akkor az már megcsalás?", hanem ha talál benne olyan sms-t amiben valakit kicsimnek vagy tudom is én tökvirágnak hív, vagy ha napjában 40szer felhívja ugyanazt a számot, vagy van benne 10kép ugyanarrül a nőről... nos ezek elég egyértelműek lehetnek!
2010. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
53%

14.25:

Elég kislányos az arcom,úgyhogy Bébinek hívnak a munkahelyemen.Sok kollégának így is vagyok bent a telefonkönyvében.

Még szerencse,hogy normális feleségeik vannak...

2010. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomnak is van olyan munkatársa akit Babának hívnak, de ha olyan sms-t találnék a telójába, hogy szeretlek Babám jól kihajítanám a babájával együtt :D
2010. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
53%
14:25-ös vagyok én nem is említettem azt, hogy a telefonkönyvébe nézze milyen nevek vannak, hanem hogy ha talál egy olyan sms-t amiben becézget valakit agyba-főbe kérdőre vonhatja érte. Nekem is van érdekes becéző nevek a telókönyvemben, de én nem erről beszéltem :D
2010. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!