Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hülyén veszi ki magát,...

Nagyon hülyén veszi ki magát, ha utánajárok és kérdezősködök? Nem akarok magamból bolondot csinálni.

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos benne, hogy megcsalt-e a férjem, de nagyon úgy néz ki, sok érdekes szitu és egy-két nőügy miatt. Nem írom le most ezeket, de nagyon gyanakszom, a viselkedése is arra utal sokszor, hogy megcsal. Pletyka szinten is beszélik sokan.

Egyfolytában azon agyalok, hogy megkérdezek ismerősöket, vagy pl az öccsét, haverjait, mert ők biztos tudnak róla. Elmondanák nekem őszintén, ha tudnának róla? Nem szeretném, ha hülyére venne a férjem, de ez olyan szar dolog, hogy nyomoznék utána! Ő azt állítja nem csalt meg, mégis valahogy a női megérzésem mást mondd.

Mit tennétek? Hagyjam annyiban és felejtsem el, hogy akár meg is csalhat, de együtt vagyunk és szeret minket, a családját?! Vagy ne törődjek bele és járjak a végére ennek? Nem hagy nyugodni ez az egész, nem szeretném tönkretenni az életemet, a gyerekünkét meg főleg nem, mert ha igenis megcsalt, és ez később kiderül, pl 4-5 év múlva, akkor már mennyi időt elvesztegettem?! Most még csak 28 vagyok, akár új életet is kezdhetnénk a férjem nélkül, ha valóban nőzik. Egy megcsalást nem tudnék megbocsájtani, soha!


2010. febr. 26. 13:19
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy ha mégsem csalt meg, akkor az megint milyen szemét dolog lenne, hogy én meg gyanakszom....
2010. febr. 26. 13:20
 2/36 anonim ***** válasza:
77%

"ha mégsem csalt meg, akkor az megint milyen szemét dolog lenne, hogy én meg gyanakszom...."


- Hogy-hogy "lenne"? A leírásod alapján Te VALÓBAN gyankszol. :)

Egyébként nincs más megoldás, mint kérdezősködni, de azért ne állítsd az öccsét vagya a haverjait egy olyan esetleges választás elé, hogy neked hazudjanak, vagy a férjedet árulják el. Kérdezz rá azokra a bizonyos dolgokra a férjednél, de ne úgy, hogy az örületbe kergesd.

2010. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%
Kukkold meg a telefonját, az sok mindent el tud árulni. Sms-ek között, telószámok, fényképek között!
2010. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
82%
Ezt hívják kommunikációs zavarnak! Van erre egy egyszerű megoldás: KÉRDEZD MEG TŐLE! Abból sokat le lehet vonni, ha figyeled, hogyan válaszol. Aztán nézz a körmére, de szerintem ne alázkodj meg annyira, hogy nyomozol utána, mivel ha megcsal, már megalázott.
2010. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%

Ha az ismerősök azt mondják, nem csalt meg, hiszel nekik? Lehet, hogy csak a férjedet védik.


Ha az ismerősök azt mondják, nem csalt meg, hiszel nekik? Lehet, hogy csak kavarnak.


Inkább hiszel nekik, mint a férjednek? Ez elég szomorú.


A válasz bennetek van, benned és a férjedben. Hogy szeretitek-e még egymást. Bíztok-e egymásban...

2010. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Azért van esze, mert a telefonos dolog már nem működne. Volt egy vitánk egy bizonyos nővel kapcsolatban és tudja, hogy gyanakszok. Tehát biztos kitörölte, vagy kitörli, ha esetleg beszél valami nővel.
2010. febr. 26. 13:33
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, a 2. sor helyesen:

Ha az ismerősök azt mondják, megcsalt, hiszel nekik? Lehet, hogy csak kavarnak.

2010. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
De ő már ezt megtette "Ő azt állítja nem csalt meg, mégis valahogy a női megérzésem mást mondd." Szóval a telefon megnézése szerintem nem gáz!
2010. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem ezzel kapcsolatban, hogyha már mások is beszélnek róla és esetleg olyanok is akik nem szoktak alaptalanul pletykálni, akkor lehet valami benne, de nem kell megijedni, ezeknek a pletykáknak kb. fele tarkított pletyka.Jó ötlet megkérdezni még egyszer tőle, hogy tényleg nem szeretne elmondani neked őszintén semmit?Ha azt mondja nem, akkor próbálj a gépén(ha van) megnézni a naplózott bejegyzéseket, talán nem törölte ki az esetleg gyanús bejegyzéseket.Telefont megnézni nagyon lebukásos.Ha semmit nem találsz akkor kérdezd meg az öccsét, ha jó a viszonyotok.Bár lehet, hogy nem a legjobb ötlet, hiszen lehet hogy védeni fogja. Burkoltan kérdezd és ne borulj ki.Igazad van, hogy nem biztos a feltételezés, de ha a női megérzést nézzük, sokat elárul.Szokott kimaradni? Nem szokta elmondani, hogy hol van? Ha semmi, akkor kérdezd meg tőle, hogy minden rendben van a kapcsolatotokban? Esetleg változtatni kellene valamin? Biztos vagyok benne, hogy szeret titeket, és nem hagyna el, hiszen te és ti vagytok a családja.Őszintén szólva, ha férfi lennék, nem kockáztatnám a családi békét. Én bízok benne, hogy minden rendben lesz és nem csalt meg. Kitartást :) 23/L
2010. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy kitörli pl. sms-eket, de lehet van róla fotója (mert ha egy férfi szerelmes, szeret a nőről fotót tartani! Fiú báttyáim vannak és tudom ezt:D)
2010. febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!