Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "túl közel" állunk...

Tényleg "túl közel" állunk egymáshoz öcsémmel? Van egyáltalán olyan h túl közel?

Figyelt kérdés

Már elég régóta hallgatjuk ezt anyunktól de mostanában rákezdtek a haverok meg a csajom is h ez nem normális meg fura, aztán most már nemtom mi van :S

Öcsém 14 éves, én 16, mindketten fiúk. Nagyon közel állunk egymáshoz vele bármit meg tudok dumálni meg 1000%ig megbízok benne. Mongyuk fura mert eléggé különbözünk egymástól amúgy :D Anyum legnagyobb baja h még mindig gyakran alszunk egymás mellett (egy ágyban). Még kiskorunkban megszoktuk ő nagyon félős volt és mindig odajött aztán most már így maradt :D De csak dumálunk meg alszunk már nagyon megszoktam, nehezen is tudok elaludni ha nincs ott valamért. A csajomnak az volt fura h nincsenek külön ruháink, jó elvileg vannak, de simán felvesszük a másikét ha tetszik vagy kell vagy ilyesmi.

Nemrég volt olyan h elmentünk házibuliba öcsém kicsit túlitta magát aztán csak belehajtotta a fejét az ölembe és bealudt, én meg hát nem tudtam tenni hova a kezem és átkaroltam. Na akkor kezdtek el haverok is húzni minket azzal h ne buzuljunk :P Pedig sztem ez nem gáz, az sztem nem buzulás ha a tesóm csinál ilyet :P

Anyumtól állandóan azt hallgatjuk h ne másszunk annyit egymás seggébe (jó tényleg sok időt vunk együtt de azért nem mindig) meg h el kéne szakadnunk egymástól ez nem normális. Eddig nem vettem komolyan de már sokan mongyák :S

Na de itthon múlthét szombat óta áll a balhé. Akk úgy volt h megyünk bulizni, és egy haver jön értünk autóval. Én pont előtte estem haza edzésről hót izzadtan mondom le akarok zuhanyozni de pont öcsém volt benn. Bementem montam neki h siessen (ja am simán be szoktunk menni ilyenkor nem vunk egymás előtt szégyellősek) aztán ő nem sietett mondom nem érdekel nekem le kell zuhanyoznom úgyhogy bemásztam mellé zuhanyozni. Aztán anyámnál akk szakadt el a cérna amikor meglátott mindkettőnket frissen zuhanyozva kijönni :S Azóta még jobban mongya meg h ő ennek véget fog vetni mert ez beteg dolog amit csinálunk :S

Sztetek is nem normális? Mert sztem csak túlreagálják nem tom miért fura h két tesó ragaszkodik egyáshoz :/ De ezt hogy értessem meg anyummal?

16/F


2010. febr. 22. 17:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, ne azért változtassatok, mert eleve rossz, azért változtassatok, mert nem fogtok örökké együtt élni, és akkor meg már gond lehet, ha most nem szokjátok meg külön, esetleg emiatt nem ragadtok meg egy jó álláslehetőséget vagy tanulási lehetőséget, mert távol lenne... (én lehetőséget kaptam az Egyesült Államokba diploma után)
2010. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem azért nem teljesen egészséges, de azért perverz sem vagy ettől. Nem kell az olyan válaszokkal foglalkozni.

Figyi, mi a legjobb barátnőmmel kb. 18 éves korunkig is aludtunk egy ágyban, éppen ha átjott hozzánk. Na ettől még leszbik sem vagyunk. Csak az más tudom, ő más városban lakott látogatóba jött hozzánk. De nem ez a lényeg. Nincsen ebben önmagában semmi csak valahogy azért mégis az élet már ennyi idős korotokban máshogyan jelenik meg. Nem kisgyerekek vagytok, hanem kamaszok. Ilyenkor már az más. Azért a zuhanyos az kicsit meredek, de istenem. Nekem is van öcsém, hozzám is bejött, csak ő azzal, hoy húzzak ki a fürdőből, nem szállt be mellém... De ha már a haverok is ha cikiznek titeket, valamin azért változtassatok. Édesanyátok pedig örülhetne, hogy ilyne jóban vagytok. Mi a tesómmal enniy idősen meg tudtuk volna ölni egymást, mára persze már nagyon jóban vagyunk:)

2010. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
79%

elég ritka azt hiszem, hogy két testvér ennyire szereti egymás és jól elvannak. remélem anyud nem avatkozik be túlságosan, majd ha eljön az ideje, leszoktok az együttalvásról is, meglesz a saját életetek, nem kell semmit erőltetni, szerintem ez így oké.


engem inkább az zavar, hogy az öcséd 14 évesen "túlissza" magát, ha már együtt jártok bulizni, igazán vigyázhatnál rá.

2010. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
71%
Hé, ugyan így vagyok, csak épp lány. Még korra is. Ha kell, odébbrugdosom a hugom a kádba, kell a hely, nincs mese. Régen sokáig rendszerint együtt is fürödtünk (amíg nekem meg nem jött az első. :D) és nagyon sokáig együtt is aludtunk. Költözés miatt már külön szobánk van, plusz nekem egy macskám, emiatt nem, és sokkal gyakrabban veszekszünk, meg hasonlók. Inkább legyetek így... és kérdezd meg a jó anyádat, hogy jobban örülne, hogyha ütnétek egymást? Elvégre amíg nincs bizonyíték, nincs tett sem... biztos du.gnád a nődet, hogyha kancsó lennél. Szeretem az ilyen begyöpösödött felnőtteket... és bocsi a fogalmazásért =)
2010. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:

"engem inkább az zavar, hogy az öcséd 14 évesen "túlissza" magát, ha már együtt jártok bulizni, igazán vigyázhatnál rá."


Ebben igazad van csak akkor ivott életében először többet és nem érezte meg h gáz van csak amikor már késő volt :/ Nem tudtam h mennyit bír azt hittem azért annál többet :D

2010. febr. 22. 18:40
 36/66 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem nektek kell megtanulni olyannak lenni mint mindenki más. Jó azért nem teljesen normális szerintem, de ti ilyenek vagytok ezt kell elfogadni (nem arra gondolok, hogy b@vagy, hanem ti így vagytok) Ha valakinek ezzel baja van, akkor fogadjon el ő olyannak titeket, ahogyan vagytok. Azért ne változtassatok, mert a külvilág az emberek azt mondják. Majd ha úgy érzitek, akkor.


ezért lehet nagyon sokan le fognak pontozni, de szerintem semmi egészségtelen nincs a dologban

2010. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
A fociedzős, zuhanyzós vagyok, ahol páromék fociznak ott egybe van vagy 5 zuhanyzó, kb mint a börtönökben...meg én is sportoltam és az öltözők 90%-a ilyen volt...
2010. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:

18:37!

Hát sztem én tuti nem költöznék el mellőle egy álláslehetőség miatt. Jó tudom manapság nem illik ilyen mondani mert a karrier legyen a legfontosabb meg minden de nekem nincs az a pénz ami megérné :D Szal nekem elképzelhetetlen h mongyuk mi más országba éljünk. Meg amúgy is megbeszéltük h ha felnőttek leszünk, szomszédok leszünk :D

2010. febr. 22. 18:55
 39/66 anonim ***** válasza:
53%
én örülnék egy báttynak akivel tudnék dumálni...mondjuk az együtt alvás egy kicsit télleg durva, külön ágy ua szoba sztem teljesen jó, majd csak megszokod. 16/F
2010. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim válasza:
100%

nem rossz dolog ez, de szerintem az együttalvás és az együttzuhanyzás kicsit meredek, de az se semmi hogy belehajtja az öledbe a fejét és úgy alszik. Ne haragudj de az ennyire szoros kötődés szerintem nem egészséges.

Hogy fogsz tudni így önállósodni?(Jó tudom, nem akarsz önállósodni mert magad mellett akarod tudni), De mégis ha olyan lesz...

Magadban teszel kárt ha nem kezdesz egy kicsit tőle elszakadni, felnőttkorban iszonyúan szenvedni fogsz...

És az, hogy csak mellette tudsz elaludni, ez se semmi.. Mi van ha nem otthon alszol, vagy ő nem alszik otthon?

2010. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!