Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "túl közel" állunk...

Tényleg "túl közel" állunk egymáshoz öcsémmel? Van egyáltalán olyan h túl közel?

Figyelt kérdés

Már elég régóta hallgatjuk ezt anyunktól de mostanában rákezdtek a haverok meg a csajom is h ez nem normális meg fura, aztán most már nemtom mi van :S

Öcsém 14 éves, én 16, mindketten fiúk. Nagyon közel állunk egymáshoz vele bármit meg tudok dumálni meg 1000%ig megbízok benne. Mongyuk fura mert eléggé különbözünk egymástól amúgy :D Anyum legnagyobb baja h még mindig gyakran alszunk egymás mellett (egy ágyban). Még kiskorunkban megszoktuk ő nagyon félős volt és mindig odajött aztán most már így maradt :D De csak dumálunk meg alszunk már nagyon megszoktam, nehezen is tudok elaludni ha nincs ott valamért. A csajomnak az volt fura h nincsenek külön ruháink, jó elvileg vannak, de simán felvesszük a másikét ha tetszik vagy kell vagy ilyesmi.

Nemrég volt olyan h elmentünk házibuliba öcsém kicsit túlitta magát aztán csak belehajtotta a fejét az ölembe és bealudt, én meg hát nem tudtam tenni hova a kezem és átkaroltam. Na akkor kezdtek el haverok is húzni minket azzal h ne buzuljunk :P Pedig sztem ez nem gáz, az sztem nem buzulás ha a tesóm csinál ilyet :P

Anyumtól állandóan azt hallgatjuk h ne másszunk annyit egymás seggébe (jó tényleg sok időt vunk együtt de azért nem mindig) meg h el kéne szakadnunk egymástól ez nem normális. Eddig nem vettem komolyan de már sokan mongyák :S

Na de itthon múlthét szombat óta áll a balhé. Akk úgy volt h megyünk bulizni, és egy haver jön értünk autóval. Én pont előtte estem haza edzésről hót izzadtan mondom le akarok zuhanyozni de pont öcsém volt benn. Bementem montam neki h siessen (ja am simán be szoktunk menni ilyenkor nem vunk egymás előtt szégyellősek) aztán ő nem sietett mondom nem érdekel nekem le kell zuhanyoznom úgyhogy bemásztam mellé zuhanyozni. Aztán anyámnál akk szakadt el a cérna amikor meglátott mindkettőnket frissen zuhanyozva kijönni :S Azóta még jobban mongya meg h ő ennek véget fog vetni mert ez beteg dolog amit csinálunk :S

Sztetek is nem normális? Mert sztem csak túlreagálják nem tom miért fura h két tesó ragaszkodik egyáshoz :/ De ezt hogy értessem meg anyummal?

16/F


2010. febr. 22. 17:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 A kérdező kommentje:
Ű ez bаszott hosszu lett sry :D
2010. febr. 22. 17:50
 2/66 anonim ***** válasza:
30%
biztonságképpen csináljatok egy tesztet
2010. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
96%
Elhiszem, hogy nincs ebben semmi, de a környezetedet is megértem, szerelmesek is kevésbé szoktak egymásba bújni.
2010. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
68%

teljesen igazad van

és anyud azzal csak kárt fog okozni, ha ebbe erőszakosan beavatkozik

2010. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
74%

Az együttalvás kicsit fura, arról lehet tényleg le kéne szokni, de a többi dologgal nincs sztem gond....

21/L

2010. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%

esetleg a közös ágyat lassan fel lehetne számolni

egy szoba külön ágy

2010. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
76%
anyudnak jobb lenne ha ölnétek egymást?szeritem nem inkább örüljön hogy ennyire közel álltok egymáshoz....szerintem nem buzulás két tesó azért.....ha bu.zi lenne se egymással csinálná bocsmár:D
2010. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
61%
Nem, ez valoban nem normalis dolog! Anyudnak teljesen igaza van! Egy bizonyos kor felett kell mindenkinek a kulkon szfera, mellesleg igy az eletbe nem lesz normalis parkapcsolatotok. Max egymassal :S
2010. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
De már úgy megszoktam h mellettem alszik vki h alig tudok elaludni ha nincs ott csak max 1-2 órára :S
2010. febr. 22. 17:58
 10/66 anonim ***** válasza:
23%
17:58 16 évesen?:DDDD gratulálok! remélem a barátnőd helyett is majd inkább öcséddel bújsz az ágyba. szánalom :DDD
2010. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!