Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg "túl közel" állunk...

Tényleg "túl közel" állunk egymáshoz öcsémmel? Van egyáltalán olyan h túl közel?

Figyelt kérdés

Már elég régóta hallgatjuk ezt anyunktól de mostanában rákezdtek a haverok meg a csajom is h ez nem normális meg fura, aztán most már nemtom mi van :S

Öcsém 14 éves, én 16, mindketten fiúk. Nagyon közel állunk egymáshoz vele bármit meg tudok dumálni meg 1000%ig megbízok benne. Mongyuk fura mert eléggé különbözünk egymástól amúgy :D Anyum legnagyobb baja h még mindig gyakran alszunk egymás mellett (egy ágyban). Még kiskorunkban megszoktuk ő nagyon félős volt és mindig odajött aztán most már így maradt :D De csak dumálunk meg alszunk már nagyon megszoktam, nehezen is tudok elaludni ha nincs ott valamért. A csajomnak az volt fura h nincsenek külön ruháink, jó elvileg vannak, de simán felvesszük a másikét ha tetszik vagy kell vagy ilyesmi.

Nemrég volt olyan h elmentünk házibuliba öcsém kicsit túlitta magát aztán csak belehajtotta a fejét az ölembe és bealudt, én meg hát nem tudtam tenni hova a kezem és átkaroltam. Na akkor kezdtek el haverok is húzni minket azzal h ne buzuljunk :P Pedig sztem ez nem gáz, az sztem nem buzulás ha a tesóm csinál ilyet :P

Anyumtól állandóan azt hallgatjuk h ne másszunk annyit egymás seggébe (jó tényleg sok időt vunk együtt de azért nem mindig) meg h el kéne szakadnunk egymástól ez nem normális. Eddig nem vettem komolyan de már sokan mongyák :S

Na de itthon múlthét szombat óta áll a balhé. Akk úgy volt h megyünk bulizni, és egy haver jön értünk autóval. Én pont előtte estem haza edzésről hót izzadtan mondom le akarok zuhanyozni de pont öcsém volt benn. Bementem montam neki h siessen (ja am simán be szoktunk menni ilyenkor nem vunk egymás előtt szégyellősek) aztán ő nem sietett mondom nem érdekel nekem le kell zuhanyoznom úgyhogy bemásztam mellé zuhanyozni. Aztán anyámnál akk szakadt el a cérna amikor meglátott mindkettőnket frissen zuhanyozva kijönni :S Azóta még jobban mongya meg h ő ennek véget fog vetni mert ez beteg dolog amit csinálunk :S

Sztetek is nem normális? Mert sztem csak túlreagálják nem tom miért fura h két tesó ragaszkodik egyáshoz :/ De ezt hogy értessem meg anyummal?

16/F


2010. febr. 22. 17:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem teljesen normális. Ez a zuhany story azért elhiszem, hogy édesanyádnál kiverte a biztosítékot. Meg együttalvás. Már azért nem gyerekek vagytok. Máshogyan kell már viselkedni ennyi idősen a testvéreknek.

Külön szoba, de ha még nincs is rá mód, külön ágy akkor mindenképpen.

2010. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
26%

ha a haverok cseszegetnek, megértem, mert az mégis csak egy más közeg. de anyukád szerintem simán elfogadhatná a dolgot! nincs ebben semmi szerintem. nővéremmel mi is egy ágyban aludtunk eléééég sokáig :) mondjuk, együtt nem zuhanyoztunk XD

22L

2010. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
97%
Figyi, lassan mar 18 eves leszel, tegyuk fel lesz egy baratnod, mit fogsz csinalni,ha egyuttalvasra kerul a sor,akkor majd 3-an alszotok? Szerintem ehhez tul nagyok vagytok mar. En is szeretm a tesom, de eszembe nem jutna beallni melle a kadba tusolni. En,mint no nem szeretnek olyan ferfival jarni,aki ennyire kotodik a tesojahoz, engem zavarna.
2010. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
100%
Most mondjam, hogy anyukátok szúrta el, hogy eleve ilyen közel nevelt titeket egymáshoz? Amúgy nagyon jó, hogy ennyire jóban vagytok egymással és nem ölitek a másikat, de barátnőknek - jelölteknek - ez biztos furcsa lesz. Én is jóban vagyok az öcsémmel (én 25 éves nő vagyok ő 20 lesz nyáron), de nekünk mindig külön szobánk volt. Nos, az a helyzet, hogy ti meg ugye ezt szoktátok meg, anyukátok meg hiába titeket cseszeget, ezt ő tette ilyenné. Esetleg lassacskán el kéne kezdeni külön válni, nem azért, mert fura, hanem mert nem fogtok örökké együtt élni, esetleg a tanulás miatt kerültök távol - írtad, hogy sokmindenben különböztök, tehát akár más településre is kerülhettek tanulni -, házasság, család, talán külföld... Meg kell szokni. Ha csak annyi hiányzik, hogy valaki légzése megnyugtat, és könnyebben alszol el, ezzel nem vagy egyedül, de ha nem muszáj, hogy tesó legyen, próbáld másképp, pl. háziállattal (azt talán többen elnézik).
2010. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
Hát a barátnőmnek se nagyon tetszik a dolog :S Am aludt már nálunk, akk nem 3man aludtunk de akk meg azért ment a balhé mert reggel első dolgom volt öcsémmel dumálni nem pedig vele foglalkozni. De neki nincs tesója sztem ő ezt nem érti.
2010. febr. 22. 18:13
 16/66 anonim ***** válasza:
11%

búza vagy, ráadásul vérfertőző. egy beteges kis aberrált homo.

saját véredet rontod meg...

2010. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
88%
én is közel imádom a hugom, én 26, ő 22, mindketten férjnél vagyunk. ha sétálunk szeretem fogni a kezét,szeretem átölelni, én is simán átkarolnám, sőt simogatnám, ha az ölemben aludna. akkor leszbik vagyunk??? jah és hamarosan mindketten anyukák leszünk. szerintem ez normális. ha mindez a két öcsémmel lenne, na az már lehet nem. amíg nem kívánjátok meg egymást, nincs gond!
2010. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
79%

háát sztem örüljön anyukád,h. ennyire jóban vagytok, én szüleim örülnének,h. ennél sokkal kevésbé, de azért jóban lennék az öcsémmel, mi gyűlöljük egymást, és hidd el, ez sem tetszik a szüleinknek.

azért az együtt alvásról leszokhatnátok. tudom,h. nincs köze az egésznek a szexualitáshoz, de ennyi idősen azért sztem jobb, ha egyedül vagytok éjjel, elkezdtetek kamaszodni, stb. max. csináljátok azt,h. este egymás mellé fekszetek, beszélgettek, aztán amikor elálmosodtok, mindenki megy a saját ágyába.

az együtt zuhanyzás, egymás ruháinak használása, fej ölbe hajtása meg ilyenek sztem nem gáz addig, amíg nincsen szexuális töltete, és nem hiszem,h. lenne, ugyh. nyugi :)

2010. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nincs ezzel semmi gond, nem gondolom, hogy vonzódnátok egymáshoz szexuális vagy bármi olyasmi lenne köztetek, aminek a sejtése ezt a reakciót váltja ki a környezetetekből. Én 21 éves lány vagyok, és van egy 16 éves öcsém, a mi kapcsolatunk is nagyon szoros, mindent megbeszélünk, csaj-pasi ügyeket, ha valami bánt minket, és jön egy "fura" dolog, gyakran alszunk egymás mellett. Öcsém kollégista és örülünk, ha hétvégente tudunk egy kis időt együtt tölteni. A meztelenség viszont abszolút tabu nálunk, de gondolom azért, mert ő fiú, én lány vagyok, és ez sok lenne nekünk, de ha azonos neműek lennénk, szerintem simán előfordulhatna hogy együtt zuhanyzunk. Szerintem az a beteges, ha valaki állandóan marja egymást a testvérével, én inkább szerencsésnek tartom magam, hogy van valaki a világon, akivel vérrokonok vagyunk és emellett a legjobb barátok is.

Ne érdekeljen, ki mit mond, ha a barátnőddel elkezdtek egymásnál aludni, akkor már úgysem fog ott lenni az öcséd is köztetek.

2010. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:

"búza vagy, ráadásul vérfertőző. egy beteges kis aberrált homo.

saját véredet rontod meg..."


rontja a halál a te agyad rontotta meg valaki te köcsög.

2010. febr. 22. 18:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!