Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne ha a férjetek...

Nektek hogy esne ha a férjetek igy válaszolna? Vagy én reagálom csak túl?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a férjemet milyennek talál engem erre azt válaszolta: több tucat vagyok!! Nincs rajtam semmi olyan dolog amitől szép lennék, hiába sértődök is meg, erről nem ő tehet, hanem anyám és apám, hogy így nézek ki!!!

Ti mit szólnátok, ha a férjeteknek ez lenne rólatok a véleménye??Lehet én vagyok túl érzékeny h nem ezt vártam a férjemtől?


2015. máj. 1. 10:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%

Kaptál. Hülye voltál, hagyd el őt. Ennél többet senki nem tud tanácsolni.


Vagy szerinted így 26 éves fejjel normális dolog, ha valaki így érez egy kapcsolatban? Ha igen, akkor nem csak hülye voltál, hanem az is vagy.

2015. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted? Hogy kellene reagálni? Semmi önbecsülésed, gerinced nincs? Találj egy férfit aki megbecsül!
2015. máj. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Bence_ ***** válasza:
74%

Zsák a foltját!

Te őszinte voltál vele, elmondtad, hogy azért mész hozzá mert ez az elvárás?

Ő volt az igazi vagy ő volt az aki az oltár elé vitt?

2015. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
57%

igazi nem letezik az csak a meseben van

van ket ember vagy osszeszoknak es szeretik egymast vagy nem ez a valosag

2015. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen párom, de hála a jó égnek az eljegyzésig se jutottunk el, nemhogy a házasságig. Ő nemcsak hogy egy jéghegy volt, de állandóan baja volt mindennel, folyton duzzogott, megsértődött, emellett pedig porba tiporta az önbizalmam hasonló megjegyzésekkel, mint itt valamelyik válaszadónak. Akármit mondtam, vagy tettem, abban mindig a negatívat látta és ezt a lehető legváratlanabb pillanatokban közölte velem. De én már egy idő után nem dőltem be neki, hanem visszaadtam, úgyhogy jó sokat veszekedtünk, utána meg kihajítottam a búsba, azóta pedig már csak egy rossz emlék. Azóta se bántam meg, hogy elhagytam, életem egyik legjobb döntése volt:) Jelenleg egyedülálló vagyok, évek óta nincs párom, de teszek rá, inkább egyedül, mint ilyen lelkiterrorban. Nem mondom, hogy nem hiányzik a szerelem, nagyon is hiányzik, de most mi a jobb? Így legalább nem kell az állandó féltékenykedést hallgatnom, azt csinálok, amit akarok, oda megyek, ahova akarok és nem kell mindenért hibásnak éreznem magam. A szerelem meg majd úgyis jön. Szerintem hagyd el te is, hidd el, ennél még egyedül is jobb. Úgy legalább van esélyed az igazi boldogságra.
2015. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
2. Oldal elsoje vagyok. Nem szeret, hagyd ott... 7 ev hosszu ido az igaz es nehez is, de ez igy intimitas nelkul semmit se er. Mondhatni méghogy szerelem? Szeretet sincs.. Talalsz olyat hamar aki megbecsul. A legjobn kor az amiben most vagy. Tanulj a hibadbol.
2015. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 Bence_ ***** válasza:
Ameddig saját magát nem becsüli addig más se fogja vagy nem fogja értékelni.
2015. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani, hogy 26 évesen még nem késõ elválni. Fõleg, ha még nincs gyerek, tedd meg inkább most, ennyi idõsen még könnyen találhatsz boldog, komoly kapcsolatot, ahol majd érdemes lesz gyereket vállalni.

Nem csak amiatt, hogy ezt mondta, hanem a viselkedése miatt, amit leírtál. Biztos vagyok benne, hogy kedvességre, szeretetre vágysz, nem egy "jéghegyre." Én egész biztosan nem élném le egy ilyen férfi mellett az életem, egyértelmū, hogy nem passzolnak az igényeitek.

2015. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, hogy ideje elválnod.
2015. máj. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon bunkó dolog a férjedtől. Én is tudom magamról, hogy nem vagyok kiemelkedően,látványosan gyönyörű, ronda sem, hanem inkább helyes/csinos, azért ,ha kirittyentem magam, akkor bőven szoktam bókokat kapni, de nem vagyok olyan, mint az egyik unokatesóm, hogy ha smink nélkül, egyszerű ruhában van, akkor is elájulnak tőle a pasik, mert olyan szép az arca és jó az alakja, ha meg rátesz magára, aztán meg pláne, akkor észre sem vesznek senkit a közelében. Építő jellegű kritikákat úgyis lehet mondani, hogy nem döngölöd porba a másik önbizalmát, nekem sosem volt bajom azzal, ha megmondta a párom, hogy ez vagy az a ruha nem túl előnyös, vagy másmilyen frizurát csináljak, mert úgy szebb vagyok, esetleg sportoljak többet,mert akkor még jobb alakom lesz, tehát olyan javaslatokat kapok, amiket meg tudok valósítani, amin lehet változtatni stb., de ha bárkitől is ilyet kaptam volna, akkor kivágnám az illetőt a fenébe. Én is tudom, hogy vannak nálam szebbek, de attól a férfitól akit társamnak választok elvárom, hogy elfogadjon úgy, ahogy vagyok. Ha valakinek nem vagyok elég szép, akkor semmi gond, de ne próbálkozzon nálam, válasszon olyat, aki megfelel neki. Valaki írta, hogy a belső értékeit szereti a férje, a külsejét nem. Ez rendben is van, mondjuk egy barátságnál, de azért egy házasságban fontos a szex is, és ha nem tartod kívánatosnak a másikat, akkor megette a fene az egészet. És ahhoz az kell, hogy a társunkat nem is tökéletesnek, de vonzónak lássuk.
2015. máj. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!