Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl reagálom?

Szerintetek túl reagálom?

Figyelt kérdés
most vagyunk egyutt a parommal 6 honapja. az exenek akivel 2 hetet volt egyutt vett a szulinapjara 10.000ert egy lancot es elvitte kajalni meg moziba.. en kaptam tole egy 3000 ftos kismama felsot ( 18hkm ) es egy boldog szulinapot..szerintetek tul reagalom hogy egy atmeneti csajra tobbet koltott mint a mostmar menyasszonyara ?
2014. nov. 2. 12:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdj el ismerkedni egyedülálló anyukákkal, sok hasznos tanácsra lesz szükséged...
2014. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%
:D
2014. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

6 honap sem hosszu ido, te is konnyen lehetsz atmeneti, mint a tobbi.

Amugy most kell a penz a babara, vett valamit, megtisztelt, megemlekezett, mit akarsz meg. A legnagyobb kerdes: minek szulsz, ha ilyen gondjaid vannak?

2014. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit korai volt ez az eljegyzés meg gyerekvállalás szerintem, ha ilyen szintű problémáitok vannak közben...
2014. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Hat hónapja vagytok együtt, és te négy hónapos terhes vagy? Szerintem ne nagyon ugrálj...


Lehet, hogy az exe egyébként is régi barát. Lehet, hogy nincs túl rajta. Nem tudjuk a részleteket, így nehéz érdemi véleményt mondani. Az mindenesetre fura, hogy más nővel megy kajálni meg moziba, amikor te vagy a párja.

2014. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
hmm..latom oda kell irni maskor hogy ertelmes valaszokat szeretnek. oke h kell a penz a babara... megertem de ha en nem mondtam volna neki penteken h ma van a szulinapom es szeretnek egy felsot akkor magatol eszebe se jutottam volna.. nem azon van a hangsuly hogy miert nem vett draga ajandekot hanem azon hogy annyira nem foglalkozott velem h tudja h mikpr van a szulinapom ... es ha mar szegyenszemre en mondom neki aznap v ma van akkor lenne benne annyi h legalabb bocsanatot ker h elfelejtette...
2014. nov. 2. 12:16
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolso,

Felreertetted. Az exxel allitolag 2 hetig volt, ielott a kerdezovel. (remeljuk).

Amugy szerintem a kerdezo sem marad allando sokaig. 2 honap utan terhes, menyasszony, na hagyjuk.

2014. nov. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Igen korai volt a baba is meg az eljegyzes is de ha mar becsuszott vedekezes mellett is nem lett volna szivem elvetetni semmi kepp
2014. nov. 2. 12:18
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Kislsany!

Legkozelebb ertelmesen irj, ird oda, hogy te emlekeztetted a palidat, hogy szulinapod van. Megette a fene ezt a kapcsolatot, hamar kismama felsot kell kerned. Csakis a babat sajnalom. Te meg a palid megerdemli egymast.

Amugy nagyon lokott valakinek tunsz.

2014. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
75%
Milyen erdekes! ez a sok becsuszott baba vedekezes mellett jott. Mondjak a nok. Csak sajnos hiaba is lesz kapcsolat, nem marad meg, meg igy sem.
2014. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!