Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl reagálom?

Szerintetek túl reagálom?

Figyelt kérdés
most vagyunk egyutt a parommal 6 honapja. az exenek akivel 2 hetet volt egyutt vett a szulinapjara 10.000ert egy lancot es elvitte kajalni meg moziba.. en kaptam tole egy 3000 ftos kismama felsot ( 18hkm ) es egy boldog szulinapot..szerintetek tul reagalom hogy egy atmeneti csajra tobbet koltott mint a mostmar menyasszonyara ?
2014. nov. 2. 12:10
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

1. ha normális válaszokat akarsz, legközelebb ezeket a dolgokat írd bele a kérdésedbe, ne utólag csöpögtesd az információt.

2. neked komolyan olyan illúzióid vannak, hogy ez a pasi a te "párod"? gondolkozzál már, nem veszed észre, hogy megaláz? ezért nem kell kettő hónapos kapcsolatba gyereket vállalni. néha úgy feb*sz az emberek felelőtlensége.

2014. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Az teny hogy jol keres de nekem sem okozna gondot egyedul felnevelni a picit szuleim ramogatnak + gyed meg csaladi.. igen igy utolag visszahondolvva megalazott.. nem baj mure hazajon cucca a kuszobon mehet amerre akar
2014. nov. 2. 13:08
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Az exe már nem csak az exe. Valószínűleg.
2014. nov. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
96%
Egy párkapcsolatba szerintem nem fér bele hogy valaki az exét vigye moziba vagy drága ajándékkal lepje meg. Még akkor sem ha tehetős az a valaki. Pláne akkor nem ha otthon várja az állapotos kedvese. Ez a pasas nem normális. Menekülj!
2014. nov. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
97%

Hát akkor sajnos tényleg nagy a gáz.

Nekem senki semmivel nem tudná azt megmagyarázni, hogy az exel kell programokat csinálni, miközben én otthon vagyok.


Egyébként az hogy a másik nőt ide meg oda viszi, és ezt meg azt vesz neki, azt ugye nem kell leírnom, hogy ezt nem ingyen teszi?


És nem a 2 szép szeméért és a mosolyáért cserébe.


Az sem biztos, hogy a nőnek tényleg szülinapja volt.

De mondjuk az fura, hogy akkor veled hogy jött össze? Tehát az ex az már nem volt. Ok. De akkor hogy került újra elő?


Nem akarok bunkó lenni, de itt valszeg az van, hogy az ex dobta a párod valaki másért. Aztán Ti összejöttetek. Majd az ex visszajött (talán a pénz miatt), és mivel közben Te már babát vársz, így nem akar szakítani.

Az sem lehetetlen, hogy így a hátad mögött fog folyamatosan akciózni, aztán amikor majd megszületik a baba, akkor közli, hogy ennyi volt, ő még élni akar, stb.


Ha már most nincs melletted, akkor amikor ott fog sírni a pici, biztos nem fog otthon maradni és pelenkát cserélni.

2014. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ez még lemaradt.


Az is lehet, hogy direkt csinálja ezt, mert szakítani akar, de nem meri megmondani, és kiprovokálja, hogy Te szakíts vele, hogy megkönnyítsd a helyzetét.

2014. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Valszeg te is csak átmeneti csaj vagy neki, csak kényszerből veled kell maradnia valameddig.

Talán vártál volna a szexszel addig, amíg a kapcsolatotok szilárd, és akkor most nem kéne terhesen egyedül maradnod. Nem értem, minek sietni a szexszel?

Nem látom, hogy téged szeretne ezek alapján, az előtted lévő csaj valszeg jobban bejött neki.

2014. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyáltalán nem reagálod túl. Most függetlenül az ártól, a páromnak valami kedveset veszek. Mondjuk most ugye beszéljünk nőről. Egy szép csokor virágot, egy ékszert, egy szexi fehérneműt, parfümöt, ha tudja, hogy szereted az édességeket, akkor valami csoki különlegességgel lep meg, elmentek egy elegáns étterembe, moziba vagy színházba, stb.

Zoknit, pólót, pulóvert, sálat,(ártól függetlenül) annak veszünk, akinek csak úgy udvariasságból vásárolunk ajándékot, vagy nem ismerjük eléggé, és valami hasznosat akarunk adni.


Szerintem beszélj a pároddal, és gyerek ide vagy oda, ha nem változik, akkor hagyd el, mert megaláz, átvág, a hátad mögött ki tudja kivel kavar.

2014. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl, ez nem normális. A párod valószínűleg kényszerből van veled. Sajnálom, de nem túl biztató.
2014. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
A csávónak soha nem volt exe, mert tuti hogy veled is meg az "ex" csajával is egyszerre volt együtt, és veled már csak kényszerből maradt. És aki igazából a párja az nem te vagy hanem az "ex".
2014. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!