Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl reagálom?

Szerintetek túl reagálom?

Figyelt kérdés
most vagyunk egyutt a parommal 6 honapja. az exenek akivel 2 hetet volt egyutt vett a szulinapjara 10.000ert egy lancot es elvitte kajalni meg moziba.. en kaptam tole egy 3000 ftos kismama felsot ( 18hkm ) es egy boldog szulinapot..szerintetek tul reagalom hogy egy atmeneti csajra tobbet koltott mint a mostmar menyasszonyara ?
2014. nov. 2. 12:10
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Tenyleg nem ertem miert azzal vagytok elfoglalva hogy becsuszott a baba... tanacsot kertem hogy tenyleg en latom e hulyen de latom ertelmes valaszt nem fogok kapni
2014. nov. 2. 12:24
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csavo nem szerelmes beled, gondolom ez szamodra is nyilvanvalo.
2014. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem te látod hülyén, valóban elég balf asz volt a pasid.

mindemellett fölösleges ezen pörögnöd, mert ha 4 hónapos terhes vagy, és nem akarsz egyedülálló anyuka lenni már a gyereked születése előtt, akkor szépen elkezded megtnaulni lenyelni az ilyen dolgokat.


amúgy tényleg cak érdeklődésből, hány éves vagy?

2014. nov. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
24 eves vagyok
2014. nov. 2. 12:30
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lennél terhes, már nem lenne a pasid. Na ezért kaptál ilyen ajándékot.
2014. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Az exének akkor adta az ajándékot amikor együtt voltak (érdekes, hogy éppen abban a 2 hétben volt szülinapja), vagy most amikor már nincsenek együtt?
2014. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
51%

Nem, egyáltalán nem reagálod túl.

Ha veled él akkor az exet felejtse el. Max. megmaradhatnak barátok, bár az ilyenkor nem szokott működni.

Amíg ők kajáltak meg moziban voltak Te hol voltál?

Vagy ez még azelőtt volt amikor ti nem voltatok együtt?


Ha igen, akkor honnan tudsz róla? Mert az sem biztos, hogy igaz.

2014. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
71%
Túlreagálod és hisztérika vagy. Egyébként a lényeges részleteket is leírhatnád 2 rinya között. Pl a kapcsolatotok alatt vitte az exet ide-oda és ajándékozta? Barátok voltak előtt/utána? Ha 6 hónapja vagytok együtt, tudta egyáltalán mikor van a születésnapod? Én pl senkinek a születésnapját nem tudom fejből. Van jobb dolgom, mint dátumokat memorizálgatni.
2014. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Akkor vitte ot kajalni is meg moziba amikor mi mar egyutt voltunk... az exe es az en szulinspom kozott 2 het van... en addig itthon voltam azzal a jelszoval nem vitt magukkal hogy terhes vagyok pihenjek biztos nem tenne jot nekem a mozi......
2014. nov. 2. 12:56
 20/38 anonim ***** válasza:
96%
Most akkor mi a kérdésed? Iszonyat nagy bunkó a pasid, én nem viselném el, hogy így megalázzanak. És most nemcsak az ajándékok értékéről van szó, hanem arról, hogy téged otthon hagy terhesen és az exével megy randizni, ráadásul pont a terhességedre hivatkozik, gusztustalan. Vagy otthagyod, vagy ő hagy ott nemsokára, az ex-szel valószínűleg ost is kavar. Erre nem kellett volna gyereket vállalni, hacsak nincs valami iszonyú sok pénze a pasidnak, mert akkor legalább a bíróság egy nagyobb összegű gyerektartást fog megítélni a gyereknek és ennyi hasznod lesz ebből az egészből.
2014. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!