Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túl reagálom?

Szerintetek túl reagálom?

Figyelt kérdés
most vagyunk egyutt a parommal 6 honapja. az exenek akivel 2 hetet volt egyutt vett a szulinapjara 10.000ert egy lancot es elvitte kajalni meg moziba.. en kaptam tole egy 3000 ftos kismama felsot ( 18hkm ) es egy boldog szulinapot..szerintetek tul reagalom hogy egy atmeneti csajra tobbet koltott mint a mostmar menyasszonyara ?
2014. nov. 2. 12:10
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
egyébbként a kérdése válaszolva, nagyon nem reagálod túl.
2014. nov. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
91%
Nem reagálod túl ,ez nem normális, de nem jó embert választottál a gyereked apjának, a gyed+családi jó sok mindenre lesz ám elég.
2014. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
54%

"Igen korai volt a baba is meg az eljegyzes is de ha mar becsuszott vedekezes mellett is nem lett volna szivem elvetetni semmi kepp"


SÍRVA RÖHÖGÖK!!

Imádom ezt a kettőbekúrt oldalt :D

2014. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
67%

Mire rájöttem, mi a hkm...


Azt hittem, kilométer per óra lesz, csak süsü a kérdező, aztán kisilabizáltam, hogy kismama, de néztem, hogy 18 hónapos terhes??


Jó fäszom, még ilyen rövidítéseket.

2014. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Én sem értettem először, de így hogy most írtad leesett. Akkor nem az hogy kismama, hanem hogy 18 hetes kismama.


Nem kérdező nem reagálod túl. Ez elég borzasztó helyzet.

Nem akarok ítélkezni, de az ilyet embernek nem lehet nevezni.

Mással randizgat, miközben Te otthon vagy?


Egyébként próbáltad vele megbeszélni? Ha igen, akkor mit reagált rá?

2014. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Szerintem egyedülálló leszel... :(

Ne tedd ki a gyereket az idegnek, inkább lépj le.

Valaki mondja már meg mi az a hkm? Én is voltam terhes, de nem tudom ez mi??

2014. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. igen probalttam megbeszelni vele a reakcio annyi volt h engem szeret es hogy az exevel azert viselkedik igy mert szar helyzetben van... ( erre nem mondok semmit... kapjak be mind a ketten) hkm = hetes kismama
2014. nov. 2. 19:02
 38/38 anonim ***** válasza:

Lényegtelen a kérdésed, gyereket vállalsz valakivel akit kicsit sem ismersz. Lehet hogy örökre boldogságban együtt maradtok, mert kiderül hogy illetek egymáshoz, de ennek az esélye 0, mert a gyerek-pénz körüli dolgok ellehetetlenítik az ismerkedéseteket.

Hogyha úsznál a pénzben azt mondanám hogy mindegy, apuka nélkül is felneveled majd normálisan, de így... szegény gyerek.

L23

2014. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!