Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én reagálom túl?

Szerintetek is én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom megosztotta a facebook-on egy lány képét és odaírta hozzá, hogy "szia nagyon szép a szemed". Mikor rákérdeztem csak annyit mndott "miért, nem szabad?"

Teljesen le vagyok döbbenve és aggódom. Ti mit tennétek a helyemben?


2015. jan. 25. 07:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
16%

Magamba szállnék, hoyg miért vagyok ilyen hülye!!!!


Ebben mi a baj?

Elvégre láthat mást is, nemcsak téged és az meg, hogy annsk szép a szeme, nem bün, meg az sem, ha ezt a baratod is látja.


A ilyen lényegtelen apróságból is cirkuszt csinálsz, akkor nagyon éretlen vagy.

2015. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
40%

Ha élőben is odamenne hozzá, és flörtölne - mert ez az, öreg bácsiknak is van szép szemük, gondolom, azt nem dicséri/osztja meg - akkor tegye, de így nem lenne a párom.


Ha meg csak a facebookon mer ilyet tenni, akkor sem.

2015. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
31%

Igen, túlaggódod...


Nyiltan tette, nem titkolózott..es gondolom a lány szeme tenyleg szép..


Perse en sem tapsikolnék örömömben, elmondanám,mhogy szvpabad, de zavar, én sem irom számára idegen férfiaknak, hogy szép a szemük, sép a kockás hasuk..stb, ha így is gondolom, vagy neki hogyan esne fordítva..

2015. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
24%
Én meg hallottam, amikor neked bókolt egy kollégád. Elmondjam a párodnak? Aggódjon?
2015. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
24%
Azért levegőt vegyél ám,szép a szeme és kész.Aggódhatsz is megmérgezed magad a féltékenységeddel,meg a környezeted is.
2015. jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

"Én meg hallottam, amikor neked bókolt egy kollégád. Elmondjam a párodnak? Aggódjon?"


Ha NEKED bókolnak, azt nem tudod kontrollálni. Ha TE bókolsz, azt igen. Itt az lett volna a fordított helyzet, hogy hallottam, hogy TE mondtad a kollégádnak, hogy milyen szép szeme van.

2015. jan. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
De miért osztotta meg a képet a saját oldalára???
2015. jan. 25. 07:58
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

Mert egy f@asz.


Nem tudom, hogy mi a menő facebook körökben, de az biztos, hogy én nem csinálnék ilyet. Ha valakinek szép szeme van, az egy dolog, persze, hogy látom, nőnél is, férfinál is, gyerekeknél is, cicáknál is. De az, hogy közlöm is vele, az már más tészta.

2015. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
16%
A nők miért nem tudnak bízni a párjukban? Miért kell minden apróságból hisztit csinálni? Ezzel csak azt érik el, hogy a párjuk elgondolkodik, hogy érdemes-e ilyen nővel maradni.
2015. jan. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
17%
abból a lányból neki csak a szeme tetszett, belőled viszont valószínűleg minden mert téged szeret. hol a probléma? :D ne légy féltékeny, ezzel könnyen elüldözheted.
2015. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!