Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én reagálom túl?

Szerintetek is én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom megosztotta a facebook-on egy lány képét és odaírta hozzá, hogy "szia nagyon szép a szemed". Mikor rákérdeztem csak annyit mndott "miért, nem szabad?"

Teljesen le vagyok döbbenve és aggódom. Ti mit tennétek a helyemben?


2015. jan. 25. 07:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
22%

Mindegyikőtöknek SZÉP A SZEME!

Na most aztán futás a férjetekhez (már akinek van!) panaszkodni.

Különben ti sem vagytok jobbak kérdező párjánál!:-)))

2015. jan. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, kedves kommentelők sziasztok. Ilyen tömény INTELLIGENCIÁVAL már nem tudok mit kezdeni:-)))
2015. jan. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem egyáltalán nem reagalod túl. Oké, hogy megnéz más nőket, oké hogy észreveszi a szép szemeket, de facebookon ne osztogassa már meg minden ismerős előtt. Nekem ez parkapcsolatban egyáltalán nem fér bele. Pedig elhihetitek hogy nem vagyok betegesen féltékeny. Ez megalázó a nőnek és érzéketlenseg a férfi részéről.
2015. jan. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
66%

Őszintén szólva nekem sem esne jól. Te meg írd az egyik férfiismerősöd képe alá, hogy milyen jól néz ki. Meglátod, neki hogyan esik.

Amit tett, az feléd tiszteletlenség.

Amúgy nem lehetne leülni és kulturáltan megbeszélni, hogy neked ez nem esett jól és ne tegyen ilyet?

2015. jan. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
20%
Engem abban az esetben nem zavarna, ha mindenkinek bókolna. A férfi munkatársának mondjuk megírná, hogy milyen szépen mosolyog egy képen.
2015. jan. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
72%
Nem tisztel, nem érdekli, hogy neked ez hogy esik, ergo tesz a fejedre magadról. Kell neked ilyen ember?
2015. jan. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
17%
Igen, túlreagálod.
2015. jan. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem nincs miert feltekenykedni. Csak ha ennyire zavar akkor kerd meg, hogy ne csinaljon ilyeneket, mert neked ez rosszul esik.
2015. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
59%
Ha ez a lány egy celeb vagy egy modell vagy egy huszonharmadik facebook-reklámarc vagy a 600km-re levő ezredizigleni rokon akkor kit érdekel! Ha a szomszéd 18 éves lánykája akkor elgondolkodnék a miértjén!Bár ha a pasi minden nő után megfordulós és a "szép a szemed" nála már olyan mint a köszönés akkor szintén nem törődnék vele,feltéve ha nekem is mondja néha!:)
2015. jan. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
56%

Most komolyan van akinek nem esne rosszul, hogy a fél világ előtt nyilvánosan megosztja a csaj képét(amit alapból csak a nyomik tesznek) és odaírja, hogy szép a szeme? Soha nem tennék ilyet a párommal, nem aláznám meg, hogy ennyire semmibe veszem.

Jah és mielőtt letámadna valaki a hűség nem vakság dologgal: nem azzal van a gond, ha megnézi az utcán vagy a képet, hanem hogy erre büszke, kommentálja és egyértelművé teszi.

2015. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!