Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én reagálom túl?

Szerintetek is én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom megosztotta a facebook-on egy lány képét és odaírta hozzá, hogy "szia nagyon szép a szemed". Mikor rákérdeztem csak annyit mndott "miért, nem szabad?"

Teljesen le vagyok döbbenve és aggódom. Ti mit tennétek a helyemben?


2015. jan. 25. 07:50
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
De azt nem tudhatom, hogy nem -e írt neki.
2015. jan. 25. 08:32
 12/33 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg nem kell ebből még nagy ügyet csinálni,ha amúgy nem egy flörtölős típus,és megbízol benne,mert ez önmagában semmi.De azért nyilván nekem sem esne jól.Szépen elmondanám neki,hogy nem esett jól,mit szólna,ha én is helyes fiúknak írogatnék hogy helyesek,meg posztolnám a képüket?Neki vajon hogy esne?Meg elmondanám neki,az,hogyha megosztja egy másik csaj képét egy közösségi oldalon ilyen szöveggel,az olyasfajta üzenet,hogy tetszik neki a lány,és ezt más is látja,és nekem ez kellemetlennek tűnne.Ha ezt elmondod neki,szerintem megérti.
2015. jan. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező, örülj hogy még van párod. Nem lesz ez már sokáig így!
2015. jan. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
27%
minimálisan komolytalan, játékos hangnemben megkérdezheted tőle hogy "na és írtál is neki te pernahajder? na mutasd" vagy valami hasonló, így ennyire ő sem veszi sértésnek és talán meg is mutatja az üzeneteket
2015. jan. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Ha írt is neki valószínűleg kitörölte. Már nem is szólok neki, elég volt a tegnapi veszekedés.
2015. jan. 25. 08:40
 16/33 anonim ***** válasza:
87%

Kerdező! Jogosan vagy kiakadva! Sok válaszolóval ellentétben te még becsülód magad. Ha a párodnak tetszik valaki, vagy valakinek a valamije, akkor nézegesse, de ne közölje a fél világgal, lévén párkapcsolatban élő ember.

Esetleg tedd ki Szomszéd Józsi képét, és írd hozzá, hogy milyen jó segge van.

Tényleg nem jelent azt, hogy megcsal, de hogy nem tisztel az biztos. Mellesleg miért érezte szükségét, hogy nyilvánosan dícsérjen egy nőt? Ha csak nem csillagszemű a csaj, akkor egyertelműen akar tőle valamit.

2015. jan. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
88%
Az utolsót miért pontoztátok le?Szerintem igaza van.Itt mindenki szokás szerint a kérdezőt támadja,és elmondja mindenféle hülyének...Kérdem én,ha a ti pasitok csinálna ilyet,és a közösségi oldalon lányoknak üzengetne, hogy csinik, nektek biztos jól esne,ugye?!Sőt, még meg is dícsérnétek érte!Ennyi álszent nőszemély...Nyugodtan lepontozhattok!
2015. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a párom iránti tiszteletbe nem fér bele, hogy nyilvánosan udvarolgatok egy másik lánynak.
2015. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
86%
Elküldeném, hadd nézze azokat a szemeket ha olyan szépek. Azért nehogy már én reagáljam túl a dolgot, amikor ilyesmit oszt meg mindenki előtt, kvázi lejáratva ezzel engem is.
2015. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem reagálod túl. Èn mit tennèk? Lehet otthagynám ha ennyire nem tetszik hogy mindenkire irogat. Visszont az is lehet hogy nem jelent komolyat a dolog. Embere válogatja mi fèr bele a kapcsolatba. Rá kell kèrdezni hogy ezt most te hogy èrtsed. Ha azt mondja ne aggódj, mert szeret akkor biztos úgy van. De tènyleg fura hogy idegennek bókolgat "csak úgy". ((Mèrt pontozták le az èrtelmes válaszokat?))
2015. jan. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!