Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is én reagálom túl?

Szerintetek is én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Tegnap este a párom megosztotta a facebook-on egy lány képét és odaírta hozzá, hogy "szia nagyon szép a szemed". Mikor rákérdeztem csak annyit mndott "miért, nem szabad?"

Teljesen le vagyok döbbenve és aggódom. Ti mit tennétek a helyemben?


2015. jan. 25. 07:50
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
0%
Vakuljon meg ? Én is megnézem a jó pasikat és 33 éves 2 gyerekes családanya vagyok :)A férjem is megnézi a jó nőket :) .Nem csinálunk ebből cirkuszt .Hűséget fogadtunk nem vakságot :D
2015. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
71%

Nem azzal van a baj, hogy megnéz más nőket, hanem azzal, hogy nyilvánosan udvarol nekik.

Milyen cuki lenne, ha sétálna anyuka apuka 2 gyerekkel, és apuka megállítana az utcán egy nót, hogy jaj de szépek a szemeid.

Hacsak nem a kontaklencséire fájna a foga, akkor ez anyukának megalázó lenne. Ha anyuka ezt természetesnek veszi, és még mosolyog is rajta, akkor anyukának ezt az idézetet adnám: " boldogok a lelki szegények....."

2015. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem udvarol csak megnézi ez azért nagy külömbség .Ha férfi imerőseim mondják hogy jól nézek ki az még nálam nem meriti ki az udvarlás fogalmát .utolsó előtti voltam
2015. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!