Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne ha a férjetek...

Nektek hogy esne ha a férjetek igy válaszolna? Vagy én reagálom csak túl?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a férjemet milyennek talál engem erre azt válaszolta: több tucat vagyok!! Nincs rajtam semmi olyan dolog amitől szép lennék, hiába sértődök is meg, erről nem ő tehet, hanem anyám és apám, hogy így nézek ki!!!

Ti mit szólnátok, ha a férjeteknek ez lenne rólatok a véleménye??Lehet én vagyok túl érzékeny h nem ezt vártam a férjemtől?


2015. máj. 1. 10:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%

A háttér sztori engem is érdekelne...

Annak fejében lehetne értelmes választ adni.

Pl hagyd ott... vagy nem ártana egy orvos... vagy viccelt.

Kiszopjuk a kisujjunkból? :D

2015. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
7 éve vagyunk házasok. Előtte nem éltünk együtt. Férjem egy jéghegy, nálunk nincs olyan h csak úgy összebújunk és pl. tv-t nézünk. Volt már h én próbálkoztam vele h átöleltem miközben ő tv-t nézett, na ettől úgy kiakadt, ideges lett h még a tv-t is kikapcsolta. Innentől kezdve már nem is próbálkozom ilyennel.
2015. máj. 1. 11:16
 13/30 anonim ***** válasza:
46%

Miert kell, hogy minden no szep legyen?


En objektive egy atlagos no vagyok. Nem vagyok csunya, de semmim nem kimondottan szep. Nem is varom el a paromtol, hogy dicserjen, es plane nem kerem meg ra, ha ezt o magatol nem teszi.


Hogy miert vett el engem? A belso ertekeimert.


Ess koszonom, jol vagyok, nincs onbizalomhianyom.

2015. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

És megkérdezhetem, hogy mégis miért mentél hozzá? Bár azt sem értem, hogy ő miért vett el.. És most nem a szépségről beszélek.


Ha hozzámentél így, akkor nyilván ez elég volt. Legyen elég most is vagy válj el. Úgy néz ki ő nem árult zsákbamacskát.

2015. máj. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Miért is mentem hozzá ezen már én is elgondolkoztam. 19 éves voltam , ő volt az első úgymond komoly kapcsolatom, legjobb barátnőm is férjhez ment, féltem h lemaradok valamiről....stb. én sem értem akkori önmagamat
2015. máj. 1. 11:26
 16/30 anonim ***** válasza:
94%

Hát akkor csak gratulálni tudok. Úgy néz ki ő mindig is ilyen volt, nem fog megváltozni.


Elválnék, de előtte biztos megkérdezném tőle, hogy miért vett el, ha ennyire semmibe néz.

2015. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is volt egy ilyen párom és most kicsit önigazolást nyertem, hogy jól tettem, hogy elhagytam.

Sosem szólt be ilyet, de éreztem rajta. Nem tartom magamat ronda nőnek, de mindig a porba tiporta az önbizalmamat azzal, hogy megkérdezte miért így áll a hajam, miért nem úgy, miért nem festettem ki a körmöm, miért ez a cipő van rajtam, stb. Mindezek mellett pedig ő is egy jéghegy volt, számára a romantikus program kimerült egy filmben, némi kényszerbújásban, aztán szexben és ennyi. Nem lehetett vele őszintén beszélgetni, vagy megosztani bármit is, nekem erre gyorsan ráment a lelkivilágom és el is hagytam.

25 vagyok, egyedülálló. Azt már legalább pontosan tudom, hogy mire NINCS szükségem. :)


Megkérdezném tőle, hogy még is mit lát bennem, miért van velem, hogyha így gondolja? Miért nem talált egy szép nőt magának? Avagy elmondanám neki én is őszintén a véleményemet, hogy szerintem ő mint férfi milyen. Hátha kicsit észreveszi magát, mégha nem is mondja a képembe. Gondolom ő sem egy adonisz, ha "beérte" egy átlagos tucat nővel... Szánalmas.

2015. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
18%

#15-os kommentedhez fuznek annyit,

hogy ha kamu kerdest teszel fel, akkor nagyon ugyelj arra, hogy ez ne deruljon ki.


Pl. soha ne irj olyan dolgokat, amik a butasag egyertelmu kozhelyei.

Pl. a baratnod is ferjhez ment, es feltel, hogy lemaradsz valamirol.

Ez a mondatod tette egyertelmuve, hogy troll vagy.


De nem baj, gyakorolgass csak csak!

2015. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
80%

A ferjem azt mondta azert vette el az exet mert nem volt se szep se okos se karcsu se csinos se ambicoja nem volt semmi kulonleges fiatal volt ennyi.

Pont ilyen not akart gyerekei annyanak.

Tehat sok ferfi gondolkodik igy felesegnek jo lesz fozni tud talan mert atlagos huseges es halas lesz a ferjenek.

2015. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
ne haragudj de nagyot tévedsz ez nem kamu kérdés.Ez egy őszinte kérdés lenne amire válasz szerettem volna kapni
2015. máj. 1. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!