Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne ha a férjetek...

Nektek hogy esne ha a férjetek igy válaszolna? Vagy én reagálom csak túl?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a férjemet milyennek talál engem erre azt válaszolta: több tucat vagyok!! Nincs rajtam semmi olyan dolog amitől szép lennék, hiába sértődök is meg, erről nem ő tehet, hanem anyám és apám, hogy így nézek ki!!!

Ti mit szólnátok, ha a férjeteknek ez lenne rólatok a véleménye??Lehet én vagyok túl érzékeny h nem ezt vártam a férjemtől?


2015. máj. 1. 10:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
én egy ilyennel nem élnék együtt, de ennek màR nyilvàn hamarabb ki kellett volna h derüljön.
2015. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%

Megkérdezném tőle, hogy akkor miért vett el, ha így gondolja?


Egyébként nyilvánvalóan nem reagálod túl. Ha a párkapcsolati időszakban valaki ilyet mondana nekem, akkor faképnél hagynám. Egy házasságban pedig úgy érezném, hogy átvert..

2015. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

És valóban...Ez miért nem derült ki korábban? Eddig minden szuper volt?


És ezt a kérdést most tetted fel neki először? Korábban soha nem dicsért?

2015. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%

Kérdezd meg tőle, hogy ha te tucatáru vagy akkor mondjon magáról is véleményt, saját magát milyennek látja.

Ha a válasz, hogy ő is több tucatnyi, akkor nem kell megsértődnöd a férjed kisebbségi komplexusos és kicsit depressziós.

És nem vagy érzékeny, ma sajnos a legtöbb férfi is nő nem szerelemből választ, hanem olyat, aki mellett biztonságos, azt szereti, amit a másik nyújt nem önmagát.

2015. máj. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem szokott dicsérni sosem. Ezért is kérdeztem én rá.
2015. máj. 1. 11:02
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
A ferjed egy nagy bunko.Minden nöben van valami szep.Miert vett el felesegül,csak szolgat akart?
2015. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
56%
Régebben is ilyen volt? Vagy ez a napi kamu, hogy ennyire bőbeszédű vagy?
2015. máj. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem is értelek miét lenne ez kamu? Ennyire hihetetlen ez Neked?
2015. máj. 1. 11:07
 9/30 anonim ***** válasza:
59%

Nem hihetetlen, de mi lenne ha értelmesen leírnád a helyzetet.


Mióta vagytok házasok? Együtt éltetek hamarabb? Szeretett téged? Miért nem derült ki korábban számodra ez?

Soha nem dicsért téged..neked ez elég volt?


Nem értem, hogy ez miért nem derült ki korábban, és miért mentél hozzá egy ilyem emberhez.


Mi lenne ha írnád egy kis háttérsztorit?

2015. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
19%
Ne most találd ki..
2015. máj. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!