Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez cicomázásnak számít?

Ez cicomázásnak számít?

Figyelt kérdés

Nem járok kozmetikushoz, nem járok műkörmöshöz, fodrászhoz is maximum 2-szer egy évben. Vékony szálú, kevés, lelapuló hajam van. Ezt magamnak szoktam tupírozni mindennap, hogy ne legyen lapos és többnek látszom, majd befújom hajlakkal. Ezen kívül dezodorálni szoktam és 3-4 fújás parfümöt teszek magamra. A férjem abszolút nem tolerálja ezt, állandóan veszekedik velem, hogy én csak cicomázkodni tudok, meg hogy nekem csak a külcsín számít. Nemrég eldobtam a lyukas bugyimat amit ő észrevett, azért is veszekedett velem, hogy mit számít, hogy lyukas, ki látja azt stb. Az édesanyám a születésnapomra parfümöt vett nekem ami régóta tetszett és erre is teljesen kiakadt a férjem, elmondta édesanyámat mindenféle idiótának. Az is probléma ha belenézek a tükörbe.

Tényleg olyan nagy bűn ez amit csinálok? Ez cicomázás lenne?



2015. ápr. 2. 14:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz! A következő lépésben majd ő osztja be a pénzt, felhívja a figyelmed arra, hogy a családod és a barátaid hülyék, s egyszercsak ott állsz egy bántalmazó kapcsolatban.


Az mindig az önbizalom megtörésével kezdődik: ő is ezt teszi most veled.


A nagy bűn tudod mi? Hogy elhordta az édesanyádat mindenféle idiótának.

2015. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjed egy igazi tapló, de ez a kisebbik baj, a nagyobbik az, hogy uralkodni akaró, és lesz ez még sokkal rosszabb is.
2015. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Régen nem volt ilyen."


Most próbálom elképzelni, hogy ha így halad, akkor hány év múlva lesz a rendszeres fürdés/zuhanyzás is a "cicomázás" kategória, ha a férjed most már ott tart, hogy a lyukas fehérnemű maradjon, mert "ki látja", heti egy hajmosás meg túl sok.


A saját megjelenésére, ápoltságára mennyire igényes egyébként?

2015. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nem normális. Nehogy hagyd magad, küldd el a búsba, nehogy már ne moss hajat...noooormális??? Én már csak azért is sminkelnék meg rakatnék körmöt...eszem megáll...
2015. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Régen nemvolt ilyen"


Most meg ilyen.

2015. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok

Kedves 10es ,lehet hogy féltékenységből akarja ,hogy ennyire igénytelen legyen a kérdező ,de aztán állítom ha x gyerek után félrelép ,jön a mártír duma ,hogy elhanyagolta magát az asszony (így persze őt is mert megszűnt létezni mint nő) ,mert folyton melegítőben ,zsíros hajjal flangál egész nap ,bezzeg a kolleganő 3 gyerek után is mennyire toppon van stb (volt egy ilyen jellegű kérdés itt megindokolva ilyesmi dumával minap).szóval csak annyit mondok ne hagyd magad!!ez meg teljesen abszurd hogy ne moss hajat ,még ha műkörmöt szólna meg vagy ilyesmit ,de ez...

2015. ápr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"még ha műkörmöt szólna meg"


Még az is túlzás.

Az én barátom nem rajong a műkörmökért, rendszeresen nem is csináltatok, de néha rám jön, 1 évben kb. 1-2x.

Na de hogy emiatt féltékeny legyen az nonszensz. Max. ha megkérdezem, hogy szépe-, eldünnyög valamit, hogy igen, közben úgyis tudom, hogy nem tetszik neki :D

2015. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

"felhívja a figyelmed arra, hogy a családod és a barátaid hülyék"

Erre már felhívta...

2015. ápr. 2. 18:13
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez abszolút nem számít cicomázásnak, de egyébként miért baj a cicomázás? Nehogy már bűn legyen, ha valaki ad magára.

Nő vagy, és jól akarod érezni magad a bőrödben. Tedd azt.

Szerintem ennél sokkal több is belefér a normál értékrendbe (ez alatt azt igényes megjelenést értem, nem az agyonszolizott, túlsminkelt hidrogéncicákat)

Vegyél 1-2 szép körömlakkot, esetleg egy szempillaspirált, és hajrá. Én ezt nem tudnám annyiban hagyni. Most vess véget ennek a játszmának,ne menj bele abba a csapdába, hogy neked egyre rövidebb a póráz, és a végén még azért is engedélyt kérsz, hogy ehess a főztödből. Vagy előttem írtak már rosszabb példát is.

2015. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Eleve milyen szó az, hogy "cicomázás"?

"Az is probléma ha belenézek a tükörbe. "


A legnagyobb probléma a férjed. Komolyan gondolkozz el a váláson, mert így garantáltan nem lesz boldog életed.

2015. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!