Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak ez számít?

Tényleg csak ez számít?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdésnél vetődött fel, hogy ha a házasságban csak az egyik fél a tulaj, akkor a másik megkérdezése, beleegyezése nélkül odaköltöztetheti, teszem azt az édesanyját.

2015. márc. 21. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. De ha már ilyen a helyzet, akkor nem ez a legfőbb gond ott.
2015. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen, de akkor nagy baj van a házassággal.
2015. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Igen. Az ő lakása.

Ha netán olyan szituban lennék, egészen biztos, hogy anyámat nem tenném földönfutóvá. mert a férjemnek nem tetszik.

2015. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem, ezzel nem szabad visszaélni, mármint a tulajdonjoggal! Ennek csak válás esetén van jelentősége. Meg akkor, ha költenek az ingatlanra, mint pl. felújítás.

Amúgy pedig úgy illene kezelni, mintha közös lenne, vagyis mindkét fél egyetértése nélkül nem lenne szabad odaköltöztetni még a saját anyánkat sem.

2015. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

" nem lenne szabad odaköltöztetni "


Mi ez, óvoda?

Ha tűzvész, hurrikán vagy manók ellpnák/tönkretennék anyám házát, még szép hogy nem hagyom, hogy 60 felett hajléktalan legyen. Már csak azért sem, mert tőle kaptam a lakást. Ennyi a MINIMUM!

2015. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem itt nem arról van szó, hogy ha valakinek az anyukája földönfutóvá váljon-e vagy sem. Hanem arról, hogy van egy család, és annak az otthona - egy KÖZÖS otthon, akkor igenis meg kell beszélni a másikkal. Meg kell beszélni, hogy miért, nincs-e más megoldás, mennyi időre szól. Szerintem senki sem lenne képes arra, hogy az anyósát az utcán hagyja. Abban a kérdésben sem erről volt szó, hanem az anyós ott magának tett keresztbe, akkor tényleg nehogy már a meny szívjon.


Mindenki saját anyjával példálózik, hogy senki se hagyná a saját anyját földönfutóvá válni. DE az anyósodnak is ennyire örülnél mikor ki nem állhatnátok egymást, és folyamatosan csak konfliktusokkal lennél körülvéve a jelenléte miatt? Szerintem senki se akarná, hogy erre rámenjen a házassága. Az, aki egy szó nélkül odaköltözteti az anyját, holott tudja hogy az anyuka és feleség között nem jó a viszony, az csak magával törődik, cs feleségével, családjával nem. Mert ez igenis szétszakíthatja a családot.

2015. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!