Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zsarolásnak számít? Mi a...

Ez zsarolásnak számít? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha nem vállalod be,akkor egy semmire kellő vagy és ha nem mész külföldre dolgozni,akkor pakolhatsz és mehetsz ahova akarsz,de itt nem maradsz.Lebeszélted tessék menni,nem érdekel ha rosszul vagy,beteg vagy és rosszul érzed magad és nem érdekel hogy karácsonykor nem leszel itthon,menjél dolgozni.Ha nem mész holnap el(tényleg holnap),akkor ma már nem itt éjszakázól és kiraklak a lakásból(persze könnyen tenné mert az övé).Ha nem te,akkor döntök én helyetted.Különben is én többet teszek a kapcsolatért és tettem mint te.Ez volt a szöveg,amit az arcomba kaptam.Ez zsarolásnak számít?
2014. dec. 22. 14:40
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ez egy ultimátum.
2014. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Elötte természetesen ő volt befordulva,hogy mi lesz ha itt hagyom hónapokra.Rossz volt ránézni,mint aki megakar halni.Addig addig kavarta a dolgokat,amíg teljesen összekavart engem is,és elkezdtemmegsajnálni,hogy tényleg mi lesz így vele,ha itt kell hagynom hónapokra,hogy fogja viselni.Most ez sem érdekli hogy beteg vagyok.Ez bizonyára színtiszta szeretet irányomba nem?
2014. dec. 22. 14:44
 3/52 A kérdező kommentje:

ma 14:42


Értem ám legyen.De ha én még sem akarok menni,mert meggondoltam magam?Azért senki nem törhet pálcát a fejem felett.Jogom van megváltoztatni a véleményem.Ahogy neked is,vagy bárki másnak,azért én még nem leszek egy köztörvényes,hazudozó,bűnöző.

2014. dec. 22. 14:46
 4/52 anonim ***** válasza:

Ezt így nehéz megmondani.

Persze, nem hangzik túl szeretetteljesen. Amúgy mióta vagytok együtt, van-e mindkettőtöknek munkája,miért fontos ez a külföldi meló...több infó kellene.

2014. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
80%
Már miért lenne zsarolás? Pontos körülményeket sem ismerünk.
2014. dec. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
77%

Bizony, mik a körülmények?

- hány éve vagytok együtt?

- van gyerek?

- munkátok van? vagy pont ezért "kell" menned, mert munkanélküli vagy? vagy csak jobb élet reményében?

- hogy álltok anyagilag?

- mi múlik azon, hogy mész-e vagy sem?

- te a nő vagy a férfi vagy?

2014. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Azért mert nekem 3 hónapja nincs munkám,ezért gondoltam megprobálom kint,fel is vettek,szerződést is aláírtam.Igen ám,de én közben lebetegedtem,fel is hívtam őket hogy sajnos csak késöbb tudok menni.Beleegyeztek,megbeszéltünk egy másik időpontot,azt gondoltam mostanra jobban leszek,de nem lettem jobban.

A másik dolog pedig az,hogy nem éreztem irányából a támogatást,neki azt mondja mindegy.Hol így állt hozzá,hol úgy.Éreztem rajta hogy nem akarja hogy menjek,teljesen befordult.Hol ezt éreztem irányából,hol azt,de leginkább azt hogy nem igazán akarja hogy menjek,elkezdtem megsajnálni és elment a kedvem az egésztől és a lelkierőm,hogy lebetegedtem ez még rontott a helyzeten.Szóval úgy érzem nem támogat eléggé,ebben a kérdésben,annyit mond felnőtt ember vagy.Ami persze igaz is,de azért ez az ő életére is hatással van.Össze vissza beszél.Ilyen bizonytalanságban hogy induljak el?Mintha sirekt generálta volna a feszültséget,hogy majd megmondhassa,hogy tudtam hoogy úgy sem fogsz menni.Tényleg nem akarom másra hárítani a felelőséget,de ezt érzem.

2014. dec. 22. 14:57
 8/52 anonim ***** válasza:

szerintem csak jót akar neked is

és iyen eszközei vannak, határozottság, céltudatosság, amit mindenképpen végigvisz.

ezel biztosan lehet haladni előre.

más meg inkább ül a s*ggén.

2014. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Bizony, mik a körülmények?

- hány éve vagytok együtt?

- van gyerek?

- munkátok van? vagy pont ezért "kell" menned, mert munkanélküli vagy? vagy csak jobb élet reményében?

- hogy álltok anyagilag?

- mi múlik azon, hogy mész-e vagy sem?

- te a nő vagy a férfi vagy?


-2 éve vagyunk együtt

-nincs gyerek

-neki van munkája,jól keres

-nem a jobb élet reményébe,nincs munkám,azért gondoltam kimegyek,de ha ennyire támogat és magamra hagy a kérdéssel,akkor nehéz ezt meglépni

-nem állunk rosszul anyagilag

-az múllik hogy legyen munkám és végre én is keressek pénzt,amiben nem érzem hogy támogatna,legalábbis hogy kimenjek abban nem.teljesen magamra hagyott a kezdetektől ezzel a kérdéssel,meg majd ha kimegyek,ő itt ál aztán néz ki a fejéből

-én vagyok a férfi

2014. dec. 22. 15:01
 10/52 A kérdező kommentje:

*


mármint azt mondta,még az elején,hogy ha kimegyek,akkor majd ő itt áll aztán néz ki a fejéből.Mondom most akkor miven?Zavar hogy nincs munkám,de ha kiakarok menni hogy én is jól keressek és haladjunk,akkor meg ezt mondja.Ez mi ha nem lelkizsarolás?Azt érezteti hogy itt hagyom egyedül és majd néz ki a fejéből.Ez mi ha nem zsarolás szerintetek?

2014. dec. 22. 15:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!