Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zsarolásnak számít? Mi a...

Ez zsarolásnak számít? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha nem vállalod be,akkor egy semmire kellő vagy és ha nem mész külföldre dolgozni,akkor pakolhatsz és mehetsz ahova akarsz,de itt nem maradsz.Lebeszélted tessék menni,nem érdekel ha rosszul vagy,beteg vagy és rosszul érzed magad és nem érdekel hogy karácsonykor nem leszel itthon,menjél dolgozni.Ha nem mész holnap el(tényleg holnap),akkor ma már nem itt éjszakázól és kiraklak a lakásból(persze könnyen tenné mert az övé).Ha nem te,akkor döntök én helyetted.Különben is én többet teszek a kapcsolatért és tettem mint te.Ez volt a szöveg,amit az arcomba kaptam.Ez zsarolásnak számít?
2014. dec. 22. 14:40
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:

ma 16:34


Szerinted kit érdekel hogy én nem kellenék neked de komolyan?Kérdezte valaki?

2014. dec. 22. 16:40
 42/52 anonim ***** válasza:
42%
és ràadàsul még full gyerekes is vagy.Hàny éves vagy, 18??
2014. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

Full gyerekes bla bla.Akkora pofátok van mint a bécsikapú a karosszékből otthonról.Elmentek ti a f..szomba.Anyátok pics..ját.

Tudom erre játszottatok,hogy elmondhatjátok,mekkora egy idiota vagyok.És most tudom,majd jön,mindent elárul hogy itt káromkodom és micsoda egy idiota vagyok stb.Pont lesz..rom barmok.

Akik normális választ tudtak adni mlg ha őszintén is azoknak köszönöm.A sok személyeskedő meg elhúzhat a jó édes anyucikájába.

2014. dec. 22. 16:48
 44/52 anonim ***** válasza:
52%

Azigen, kemény vagy!

A nők utálják az olyan pasikat, akik mindig találnak ürügyet arra, hogy miért nem dolgoznak.

2014. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
52%
Ne fröcsögj már, pakoljál összefelé, holnap indulnod kell! :)
2014. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Nem fröcsögök!Ti kezdtétek és ti fröcsögtetek!Majd visszakapjátok még ti is lehettek ilyen helyzetbe!Majd ne felejtéstek el a kérdésemet hogy mit gonoszkodtatok itt velem:)
2014. dec. 22. 17:15
 47/52 anonim ***** válasza:
45%

Nem olvastam végig a válaszokat, de az jön le, hogy mindenféle indokot keresel, hogy ne kelljen kimenned dolgozni, és ráadásul még a felelosséget is másra hárítod.

Nehéz lehet férfiként tekinteni rad, annyit nyavajogsz.

Nem akarlak bántani, ez jött le.

2014. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
57%

A probléma nem az, hogy kimenj-e dolgozni vagy sem. Nem ebben a kérdésben vársz segítséget.


A kérdésed arra vonatkozik, hogy normális-e, ha a barátnőd így beszél veled. És nem, egy felnőtt kapcsolatban nem normális (az alapján legalábbis, amit te írtál).


Amit tenned kellene, hogy szépen otthagyd a p*csába. Utána pedig vagy kimenj dolgozni (ha azt akarod) vagy nem (a úgy döntenél).


Ellenben a helyzetnek van egy másik oldala is, amit már korábban írtak. Ha egy ilyen élethelyzet kialakul, akkor neked, a FELNŐTTNEK (és a férfinak) kell dönteni. Nem kérdezgetni a feleséget, majd ha válaszol valamit akkor elmagyarázni neki, hogy az miért nem jó, és nem is nekünk kell írni, hogy "normális-e". Neked kell dönteni.

Nem itt kell önigazolást keresni (ha szimpátiára vágysz azt most nem kaphatod meg), hanem felnőttként cselekedni. Menni vagy maradni, de neked dönteni.

2014. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
39%

b.szki Kérdezö, te tényleg nagyon hülye vagy!!!!!!ez nem személyeskedés, hanem a kommentjeid alapjàn alkotott vélem

ény, mindannyiunké!!


Nem fogod fel, hogy nem nyavalyogni kéne, hanem tüzni dolgozni??Senki nem fog sajnàlgatni téged, hogy jajj szegényke beteg!

2014. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
39%
Az én véleményem az, hogy nem akarsz kimenni, és ezért kifogásokat keresel, hogy ne érezd miatta magad gyávának vagy lustának. Te döntöttél úgy, hogy menni akarsz. A barátnőd természetesen kiborult, mert a távolság miatt bizonytalannak látta a jövőtöket, a legtöbb nő ezt nem bírja. Idő kellett, hogy elfogadja a helyzetet, és megtervezze az életét úgy, hogy te nem vagy mellette minden nap, és lássa a jó oldalát. Aztán az utolsó utáni pillanatban közlöd, hogy mégsem akarsz menni, amivel az elmúlt hónapok "munkája" feleslegessé válik, és ráadásul ezt mondod, hogy mindezt az ő érdekében. Ha mindezek mellé még azt is részletezted számára, amit nekünk itt (vagyis milyen nehéz odakint), akkor nem csoda, hogy elveszítette a türelmét. Kizárólag magaddal foglalkozol ebben a történetben. Amit mondott, az ultimátum, de nem arról szól, hogy dolgozol-e vagy sem, hanem a talpadra állsz és vállalod, amire jelentkeztél, vagy megfutamodsz. Utóbbi esetben valószínűleg csalódik benned, és dühös a felesleges viták és érzelmi válság miatt, amit az ügy produkált. A betegséged is valószínűleg azért kapott el, mert a stressz legyengítette az immunrendszered, és aki stresszel, az minimum feszült, de gyakran idegesítően akadékoskodó és kiállhatatlan. Ezek után érthető, hogy azt akarja, valami értelme is legyen a lavinának, amit indítottál.
2014. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!