Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim azt mondta nekem h ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim azt mondta nekem h ha elmegyek egy buliba szakitt velem. Ez zsarolasnak szamit? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Imadjuk egymast meg minden.Vegette mar tobb baratnomet es baratomat is mar elvesztettem.Reg nem talalkoztam ezzel a baratnommel mivel nem lakunk 1mashoz tul kozel.Most meghivott a szulinapi bulijara egy szorakozohelyre-discora.Azt mondta a pasim h attol fell h pasizni fogok.De h ha elmegyek szakitt velem.Mit tegyek hagyjam h ezt csinalja velem??egy elkeseredett lany.... :(
2008. ápr. 9. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Érzelmi zsarolás. Az én párom a bnőm esküvőjére nem engedte, hogy elmenjek. De ő azt mondta fél hogy a lány csak kihasznál. Sajnos igaza lett. De a te eseted más. Sztem ez féltékenység.Miért nem megy ő is veled?
2008. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgokba nem szeretek bele szólni, ez csak egy vélemény ezt ne vedd úgy, hogy ezt kell tenned!!! Ha ennyire nem bízik meg benned én elhagynám. Jó tudom nem olyan egyszerű. De ha nem enged el sehová és csak magának tartogat az nem igazán jó dolog hiszen mindenkinek kell egy kis szabad mozgás más társasában és még a barátnőiddel sem találkozhatsz az már nem semmi. Mond meg neki ha nem enged el a barátnőd bulijába akkor is elmész mert nem szakíthat el mindenkitől csak mert neki úgy tartja a kedve! De mondom ez csak az én véleményem, ha valaki másképpen gondolja az is írja le.
2008. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el mert ha"szótfogadsz "neki aztfogja hinni h ahogy ő fügyül te úgy ugrálsz..sztem márcsak azért is menj és ha szereted akkor úgysem fogod megcsalni.
2008. ápr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez az.

A dologgal az a baj, hogy ha nem mész el, akkor tudni fogja, hogy ezentúl így uralkodhat rajtad. Ki is fogja használni, ebben biztos lehetsz.

Ha viszont elmész, akkor valószínűleg tényleg szakítani fog veled, mert nem akar segget csinálni a szájából.


Amondó vagyok, hogy ezt a kapcsolatot bebuktátok. Ezek után soha többé nem lesztek egyenrangúak.

A személyes véleményem az, hogy dobd ki és menj el a buliba. Ebben a sorrendben. Még véletlenül se gondolhassa úgy, hogy az ő döntése volt a szakítás. Ebből talán tanul. De ez már csak a következő nőjén segít esetleg, rajtad nem.


Ne keseregj, ilyen ember nem érdemel meg téged.

2008. ápr. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a következőt csináltam: Azt mondta nem mehetek, mert mi van ha pasizni fogok (persze előtte mondtam neki hogy fogok, már amennyiben a valakivel táncolás pasizásnak számít, számonként váltott táncossal). Azt mondtam elmegyek. Azt mondta szakít velem. Azt mondtam ha nem enged el, én szakítok, mert az azt jelenti hogy már nem szeret, mert mindenki magából indul ki, tehát ő megcsalna. Visszavonulót fújt. Máskor volt hogy én adtam fel, így még a hatalmi egyensúly sem borul.


Az érzelmi zsarolás (Ha... akkkor nem foglak szeretni / bántani fogom magamt / a te hibádból fogok szenvedni) ersen övön aluli támadás, mint a fociban, itt is sárgalap jár érte.


Gondold át: Te elengednéd? Szereted eléggé hozzá, bízol benne? Adtál rá okot hogy ő ne bízzon benned? Ha ezek átgondolása után még mindig igazságtalannak érzed, mondd el neki. Ne hagyd hogy irányítson, legalábbis azt ne hogy korlátozzon, mert egy idő után meg fogod gyűlölni, viszont legyél kompromisszumkész (veledmehet, vagy beszéld meg vele hogy ő is szervezzen a haverokkal valamit). Nagyon vigyázz, láttam olyat, aki így kezdte, és most a lány már nem beszélhet a pasas engedélye nélkül, és abból is balhé van ha buszon vagy az utcán szóbaáll egy régi ismerőssel.

2008. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mond neki h te élni akarod az életed attól h ott van neked én pl a barátom nélkül is szoktam menni bulizni.De ő nem szól érte mert bízik bennem. Ő is szokott menni én se szólok. De inkább együtt megyünk:) na szal mond neki h ez érzelmi zsarolás és ha nem enged el akkor te szakítasz vele!!!! Ez nekem már nem egyszer bevállt:) Mert megilyed és inkább elfog engedni! Hidd el nekem
2008. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ilyen undorító férfit! szard le,ez amugy egy elmebeteg állat,jobb ha most kidobod,de egyébként meg nem fog veled akkor sem szakítani,ha elmész! de ha igen,az még jobb. ne maradj vele,egyre zsranokoskodóbb lesz,és ez a fajta idegbeteg állat.
2008. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne menj bele!!!! Tapasztalatbol mondom!!!! 7 eve en is egy ilyen kapcsolatban voltam... Engedelmeskedtem mert feltem h elveszitem... aztan annyira rakapott ennek az izere h a vegen mar sehova sem mehettem meg uszni sem pedig nekem a hatam miatt muszaj hetente mennem... ugy kellett ellognom hajnalok hajnalan mert a fajdalomtol nem lattam a hatam miatt mikor meg alszik s mikor reggel 9kor hiv addigra mar otthon vagyok minhta sehol sem lettem volna. Ha nem vettem fel a telefont mert Wc-n voltam vagy zuhanyozni mar abbol problema volt. Nalunk is igy kezododott ahogy nalad most bezzeg o elment haverokkal bulizni siman nelkulem es utana engemet odarendelt mint egy taxit h vigyem haza. Ne kezd el mert nagyon nehez kikerulni belole... En is azt javaslom legy eros! tudom nehez! rakd a multat magad moge! Szakits vele! (mielott o tenne meg) es menj el a buliba es erezd nagyon jol magad!!! Sot mi tobb flortolj, tancolj mas fiukkal! Legy onmagad! es elvezd az estet! es ne is gondolj ra! lehet h a vegen meggondolja magat es keres... de semmikepp se engedelmeskedj neki mert ez csak a kezdet. Nekem 3 evembe kerult mig ki tudtam lepni abbol a kpacsolatbol ne veszteges egy ilyen ferfira ennyi idot mert nem erdemel meg teged! Remelem segitettem!
2008. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De o nem ilyen ah ti ide leirtatok h egy vadallat meg stb.Nagyon szeret engem az eletet is oda adna ertem,csak nagyon feltekeny tipus es nemtudom h h allitsam le ot.Nem akarom elveszitenni,mert szeretem az eletemnel is jobban.Mindenben mellettem all csak ez az egy problema van...Koszonom mindenkinek a valaszat.
2008. ápr. 10. 12:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Hú,mintha magamat látnám! Én is pont ilyen kapcsolatban vagyok benne! Már 6 éve...Bár én sajna a kapcsolat elején elkövettem egy hibát,egy buliban csókolóztam egy másik fiúval és ő meglátta...azóta nem enged el. Rengeteg veszekedés meg álmatlan éjszakám volt emiatt,volt olyan hogy elmentem,másnap jött a szöveggel hogy akkor most vége a kapcsolatnak.Persze nem lett vége...3 nap után rájött hogy mégse akar elhagyni.Szóval az elején még elmentem,de aztán belefáradtam az örökös harcba és már 4 éve nem voltam nélküle buliban...de ő meg nem szeret bulizni...szóval ezt már nem sokáig birom,elmegy a fiatalságom és még nem buliztam ki magam...szóval szerintem nyáron vége lesz...

Szóval ezzel azt akartam mondani,.hogy ha úgy döntesz hogy nem hagyod ott,akkor csak ideiglenesen mondj le a bulizásról,aztán ha már nagyon nem birod,szakits vele. Bár könnyebb megtenni most mint később,ez igaz...

Nehéz döntés...szoritok neked!

2008. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!