Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zsarolásnak számít? Mi a...

Ez zsarolásnak számít? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha nem vállalod be,akkor egy semmire kellő vagy és ha nem mész külföldre dolgozni,akkor pakolhatsz és mehetsz ahova akarsz,de itt nem maradsz.Lebeszélted tessék menni,nem érdekel ha rosszul vagy,beteg vagy és rosszul érzed magad és nem érdekel hogy karácsonykor nem leszel itthon,menjél dolgozni.Ha nem mész holnap el(tényleg holnap),akkor ma már nem itt éjszakázól és kiraklak a lakásból(persze könnyen tenné mert az övé).Ha nem te,akkor döntök én helyetted.Különben is én többet teszek a kapcsolatért és tettem mint te.Ez volt a szöveg,amit az arcomba kaptam.Ez zsarolásnak számít?
2014. dec. 22. 14:40
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Itt sokan azt gondolják,jaj de jó csak úgy elmegyek mintha győrből pestre mennék.Aki volt külföldön,az tudja hogy sokkal nehezebb annak aki kimegy.Aki kimegy,sokkal több dologgal meg kell küzdenie.Ez nem nyavajgás,hanem a tények.Voltam már régebben kint,akkor egyedülálló voltam,még úgy is nehéz volt,hát még úgy ha itthon van az akit szeretsz.Szóval én tudom mivel jár ez a külföldes dolog,aki meg nem,az nem magyarázzon itt nekem.Elég nehéz az érzelmektől elvonatkoztatni,főleg ha még beteg is az ember és nincs jól lelkileg.De mindegy,nyugodtan hurrogjatok le.
2014. dec. 22. 16:02
 32/52 anonim ***** válasza:
62%
Én nem értem mi a gondod? Felnőtt ember vagy, döhtsd el, hogy mit akarsz csinálni. Most az, hogy meg vagy fázva, szerintem is röhejes indok a kiköltözés ellen. De ha nem akarsz kimenni, ne menj.
2014. dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

*


mármint nyugodtan hurrogjatok le,tudom hogy csak egy puhapö..cs vagyok a szemetegbe,mind ezt úgy állítjátok hogy nem is ismertek és a páromat se.Eléggé egyoldalúan nyilatkoztatok és adtatok választ,ez elég érdekes számomra.Mondjuk kiváncsi lennék itt a sok nagymenő közül,kitudná és mennyi időre itt hagyni azt akit szeret,legyen férfi vagy nő.Mert a fotelból otthonról eszet osztani sokkal könnyebb.

2014. dec. 22. 16:11
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
nem ez a szeretet, hogy nem tudunj a másik miatt kimenni dolgozni..
2014. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem bántott meg sem téged, sem a párodat. Ha másnak nem érdekel a véleménye, akkor meg ne kérdezősködj itt, a te életed, mi közünk van hozzá.........
2014. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:

ma 16:20


Van abba valami amit mondasz.

2014. dec. 22. 16:22
 37/52 A kérdező kommentje:

ma 16:21


Nem bántottatok meg,csak érdekes hogy eléggé egyoldalúak a válaszok.Azt gondoltam egy ember lesz aki megérti az én szemszögemet,de egy ilyen anyagias világban nem is gondoltam hogy bárki megérti az én oldalamat.Pénz pénz minden áron,ha a barom megdöglik még akkor is,ez a lényeg.

2014. dec. 22. 16:27
 38/52 anonim ***** válasza:
44%

Te adtad be a jelentkezést, fel is vettek. Most meggondoltad magad és nyávogsz, sajnáltatod magad. Persze, hogy senki nem áll az oldaladra, hiszen nincs igazad.

És nem, ilyen horderejű dologban felnőttek között nincs az, hogy "jajj, meggondoltam magam". Ilyen esetben az ember ELŐRE gondolkozik és hoz döntést. Ha meghozta, akkor meg vállalja a felelősséget.

Egyszerűen átgondolatlan és - szerintem - kissé lusta vagy.


Kérdést tettél fel, véleményeket vártál, megkaptad őket.

2014. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
69%
az elsö oldalt olvastam el.és sajnos kérdezö, nekem ugy tünsz, mint egy dolgozni nem akaro, magàt sajnàltato és nyavikolo férfi(?).ugyhogy nekem pl. tuti nem kellenél.
2014. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
42%
kérdezö, nincs gusztustalanabb annàl, mint mikor egy pasi tartatja magàt a baràtnöjével.Nälatok ez a helyzet, mivel ha jol olvastam, te 3 honapja nem dolgozol, ,mig neki van munkàja.Teljesen igazat adok neki, hogy nem akarja a kis fenekedet tartani.Ha lenne egy minimàlis eszed, nagyon szégyellnéd magad, és 40 fokos làzzal is rohannàl melozni, nem itt sàpitoznàl nekünk.
2014. dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!