Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zsarolásnak számít? Mi a...

Ez zsarolásnak számít? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha nem vállalod be,akkor egy semmire kellő vagy és ha nem mész külföldre dolgozni,akkor pakolhatsz és mehetsz ahova akarsz,de itt nem maradsz.Lebeszélted tessék menni,nem érdekel ha rosszul vagy,beteg vagy és rosszul érzed magad és nem érdekel hogy karácsonykor nem leszel itthon,menjél dolgozni.Ha nem mész holnap el(tényleg holnap),akkor ma már nem itt éjszakázól és kiraklak a lakásból(persze könnyen tenné mert az övé).Ha nem te,akkor döntök én helyetted.Különben is én többet teszek a kapcsolatért és tettem mint te.Ez volt a szöveg,amit az arcomba kaptam.Ez zsarolásnak számít?
2014. dec. 22. 14:40
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%
Hogy zsarolás-e, azt nem tudom, de, hogy te abszolút nem normálisan tetted fel a kérdést, az biztos. Ha értelmes választ akarsz, akkor írd le az egész helyzetet és tisztelj meg minket azzal, hogy nem a többi kommentedből kelljen összevraknunk, hogy mi is a helyzet. Másrészt ez egy párkapcsolat, ez akár zsarolás, akár nem, kiléphetsz egy ilyen kapcsolatból, ha akarsz, a te döntésed. És bizony bármikor kirakhat a párod, ez egy ilyen játék, még ha sokan nem is bírják ezt felfogni, de akármikor szakíthat veled és ha az ő lakásában laksz, akkor köteles vagy csomagolni és máshová költözni.
2014. dec. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:
Írtam hogy én vagyok a férfi.
2014. dec. 22. 15:35
 23/52 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem értem miért kéne maradnod. Magad miatt menned kéne, a barátnőd is azt akarja, de ha szakít veled, vagy te vele, akkor is. Mégis hova mennél, ha megtörténik? Vissza a szüleidhez, vagy barátokhoz állás nélkül?

Menj ki és gondolkodjatok a kapcsolaton, szerintem.

2014. dec. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

ma 15:34


Jó igazad van,leírhattam volna érthetőbben is a kérdést.Még talán a zsarolás cím is hülyeség volt.Viszont sok mindenről nem tudtok,próbáltam leírni röviden a hozzászolásaimba a dolgot,de azért kis regényt sem akarok írni.


Szóval a véleményem az,hogy nem támogat eléggé.Senki nem örül annak hogy itt kell hagyni a másikat ez evidens.De mivel nekem semm könnyű,nem kellene ilyen hülye lelki játszmákba belemenni,mert ezzel azt sugalja hogy se bennem,se magában nem bízik.Már ilyet is mondott,ja majd haza jössz,de valami más nőhöz biztos.

Na most így ha ilyeneket mondanak,hogy induljak el nyugodtan?Eszembe nem jutna máshoz menni,nekem teljesen egyértelmű,hogy itt az otthonom.Mert szeretem és fontos nekem,de mintha mindig megkérdőjelezné.

2014. dec. 22. 15:39
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Pakolnék,többet vissza se néznék!
2014. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

Ugyebár ez te vagy: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

Szemlátomást nem akarsz kimenni. Akkor ne menj. Ezt a kapcsolatot pedig szüntesd be, mert nem szeretitek egymást.

2014. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

anya-fia kapcsolatot úgy értettem, hogy általában minden férfi tudja mit akar nincs szüksége irányításra kérdező, te meg olyan bizonytalan vagy mint egy gyerek. meg kell mondani neki mit tegyen, mit ne.

az, hogy at mondta néz majd ki a fejéből, nem azt jelentette, hogy mégse menj, hanem, hogy ez ezzel jár, mint ahogy sokaknál távkapcsolatban.

valszeg beteg is azért vagy, mert nem akarsz kimenni, testi tünetei vannak.


van férfi aki azt mondja, drágám kimegyek, lesz pénzünk, alapozhtunk házra, családra, így könnyebb lesz

van férfi aki azt mondja, öreg vagyok már ahhoz, hogy ki-be utazgassak, elhelyezkedek itthon beszélek ezzel-azzal az ismerőssel

és van "férfi" akinek minidg meg kell mondani mit tegyen, de még akkor is kérdez. ez utóbbi vagy te, nem normális ez párkapcsolatban, max gyereknél!

2014. dec. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az,de úgy látom hasonló a helyzet.Aki kiakar menni,annak nem mindig egyszerű,sokkal könnyebb annak aki megmarad a megszokott környezetében.Könnyebben feldolgozod a másik hiányát a saját közegedben,ehhez társul még esetleg a magány,a másik hiánya,az idegen emberek és még sok minden,plusz ha a másikban nem bíznak.
2014. dec. 22. 15:46
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézd a jó oldalát: lesz pénzed, megtanulsz/gyakorolsz egy nyelvet, aminek majd itthon is hasznát veheted.
2014. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%
En is mennek. Mentem is. Hasonlo kapcsolatbol kileptem, jol tettem. Kb ugyanez volt a helyzet, csak en vagyok a no.
2014. dec. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!