Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zsarolásnak számít? Mi a...

Ez zsarolásnak számít? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha nem vállalod be,akkor egy semmire kellő vagy és ha nem mész külföldre dolgozni,akkor pakolhatsz és mehetsz ahova akarsz,de itt nem maradsz.Lebeszélted tessék menni,nem érdekel ha rosszul vagy,beteg vagy és rosszul érzed magad és nem érdekel hogy karácsonykor nem leszel itthon,menjél dolgozni.Ha nem mész holnap el(tényleg holnap),akkor ma már nem itt éjszakázól és kiraklak a lakásból(persze könnyen tenné mert az övé).Ha nem te,akkor döntök én helyetted.Különben is én többet teszek a kapcsolatért és tettem mint te.Ez volt a szöveg,amit az arcomba kaptam.Ez zsarolásnak számít?
2014. dec. 22. 14:40
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
ez anya-fia kapcsolat...?
2014. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged?
2014. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem zsarolás szerintem. Persze, hogy elszomorítja, hogy nem leszel vele, de hidd el, az is nagyon szomorú, ha egyedül gürizel, és egyedül kell fizetned a számlákat. Már megbékélt a gondolattal, mire te kitalálod, hogy nem mész, betegségre hivatkozva. Szerintem ő csak azt látja, hogy lustaságból nem akarsz menni.
2014. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:

Nem nem anyafia kapcsolat.Nem tudom honnan veszed ezt.

Megfáztam elég csúnyán,hugycső gyulladásom volt az elmúlt,bár vizelésnél még kicsit fáj,homloküreg gyulladásom is van,nátha,minden ami ezzel jár.Tény jobban vagyok,de nem vagyok 100%-os.Érzem hogy valami még nem ok.Lelkileg sem vagyok toppon.

Meg különben is az milyen támogatás,hogy ja ha kimész akkor majd én nézek ki a fejemből?!Ez mi ha nem lelkiismeret furdolás keltés?

2014. dec. 22. 15:20
 15/52 anonim ***** válasza:
59%
Elárulnád, hogy annak a szerencsétlennek mit kellene mondania? Ha azt mondta volna, hogy "Jajj, de szuper lehetőség, menj csak!", akkor azon lennél kiakadva, hogy nem is bántja, hogy mész, így meg ezen. Egyszerűen nem akarsz dolgozni, és most azt akarod, hogy a párodnak bűntudata legyen, hogy ne hibáztasson, amiért nem mész. Tudod, itt a legtöbben nők vagyunk, minket nem etetsz meg.:)
2014. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
48%
Én sem tartanék el egy férfit sem. Szedd össze magad!
2014. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:

ma 15:23


Nem akarok senkit megetetni,főleg nem titeket,hisz nem is ismerlek titeket.

Hát nem tudom,szerintem rosszul látod a helyzetet.Igen részben örülnie is kellene neki,ha nem is ugrálni az örömtől,ugyan akkor azt érzem inkább lelkiismeret furdolást kelt bennem,hogy itt hagyom.Mintha nekem ez akkora öröm lenne,hogy itt kell hagynom.Azért neki itthonról sokkal könnyebb viselnie,mint nekem ott.Idegen környezet,idegen kultúra,új emberek,idegen nyelv az ő hiányáról meg nem is beszélve..Ő marad a megszokott környezetébe,ő könyebben átvészeli ezt az időszakot.

2014. dec. 22. 15:28
 18/52 anonim ***** válasza:
75%

Ki kellene menned. Ha a te véleményedet nézzük "zsarol", "nem érdekli mi van velem", akkor miért maradnál itt vele? Ott lenne munkád, nem szorulnál rá, hogy eltartsanak, visszatérne a magabiztosságod.

Ha az ő szemszögét nézzük, nyilván az eszével tudja, hogy ki kell menned, ha itt nem találsz munkát, csak az érzései néha elvakítják azért mond ilyeneket. De igazából azt akarja, hogy kimenj, mert ami most van, az mérgez mindkettőtöket.

Úgyhogy tök mindegy minek hívjuk zsarolásnak, ultimátumnak, kétségbeesésnek, egy megoldás van.

2014. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

ma 15:26


Engem nem kell eltartani,nem is tart el.Mindig van egy kis megtakarításom ilyen helyzetre.De bezzeg ha titeket kell hónapokig,évekig eltartani,az annyira de annyira természetes igaz?Arról nem bezsélve hogy még ő is lehet munkanélköül.Akkor majd mondjam azt én is,hogy én egy nőt sem fogok eltartani?Ti nők miért veszítek olyan természetesnek hogy titeket viszont minden zokszó nélkül el kell tartani a férfinek bizonyos esetekben?

2014. dec. 22. 15:32
 20/52 anonim ***** válasza:
46%
Na most akkor te vagy a férfi?:D
2014. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!