Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zsarolásnak számít? Mi a...

Ez zsarolásnak számít? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha nem vállalod be,akkor egy semmire kellő vagy és ha nem mész külföldre dolgozni,akkor pakolhatsz és mehetsz ahova akarsz,de itt nem maradsz.Lebeszélted tessék menni,nem érdekel ha rosszul vagy,beteg vagy és rosszul érzed magad és nem érdekel hogy karácsonykor nem leszel itthon,menjél dolgozni.Ha nem mész holnap el(tényleg holnap),akkor ma már nem itt éjszakázól és kiraklak a lakásból(persze könnyen tenné mert az övé).Ha nem te,akkor döntök én helyetted.Különben is én többet teszek a kapcsolatért és tettem mint te.Ez volt a szöveg,amit az arcomba kaptam.Ez zsarolásnak számít?
2014. dec. 22. 14:40
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
20%
A barátnő "természetesen kiborult", na persze. Egyszerűen csak hisztizni akar, ha azon, hogy kimegy a kérdező, akkor azon, ha nem, akkor meg azon. Az érdekes módon senkit sem zavar, hogy a nő sem tudja, hogy mit akar, az teljesen természetes, ugye? Egyébként sem ő tartja el a kérdezőt, ezt írta, de ez is teljesen lényegtelen. És fröcsögjetek nyugodtan, hogy fujj, lusta disznó, meg ti nem tartanátok el senkit (de nem is tartják el a kérdezőt), remélem ha ti nem találtok munkát pár hónapig majd hozzátok is így állnak. Férfiként, tiniként vagy fiatal felnőttként teljesen felesleges ide kérdést kiírni, mert írhatsz akármit, közutálat tárgya leszel, kiforgatják a szavaidat, kihagynak információkat belőle vagy hozzáraknak dolgokat, hogy névtelenül lehessen fröcsögni.
2014. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:

nincs min gondolkodnod. pakolj ossze és menj.


én egy 3 éves kapcsolatot -hagytam otthon..hazajárkálgattam, majd ahogy annak rendje modja, végul vége is lett. azota 7 év telt el, férjhez mentem és gyerekem van. én mondjuk szerencsés tipus is vagyok, mert nekem sose volt honvágyam, nekem aztán senki sem hiányzott (hiányzik) Magyarországrol. (természetesen kezdetben a volt barátom igen..de annyi uj, pozitiv élmény ért kint, hogy végul rá kellett jonnom sose lett volna jovonk egyutt.

2014. dec. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!