Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez cicomázásnak számít?

Ez cicomázásnak számít?

Figyelt kérdés

Nem járok kozmetikushoz, nem járok műkörmöshöz, fodrászhoz is maximum 2-szer egy évben. Vékony szálú, kevés, lelapuló hajam van. Ezt magamnak szoktam tupírozni mindennap, hogy ne legyen lapos és többnek látszom, majd befújom hajlakkal. Ezen kívül dezodorálni szoktam és 3-4 fújás parfümöt teszek magamra. A férjem abszolút nem tolerálja ezt, állandóan veszekedik velem, hogy én csak cicomázkodni tudok, meg hogy nekem csak a külcsín számít. Nemrég eldobtam a lyukas bugyimat amit ő észrevett, azért is veszekedett velem, hogy mit számít, hogy lyukas, ki látja azt stb. Az édesanyám a születésnapomra parfümöt vett nekem ami régóta tetszett és erre is teljesen kiakadt a férjem, elmondta édesanyámat mindenféle idiótának. Az is probléma ha belenézek a tükörbe.

Tényleg olyan nagy bűn ez amit csinálok? Ez cicomázás lenne?



2015. ápr. 2. 14:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a būn, hogy egy ilyen férfihoz hozzámentél!
2015. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Grat a parvalasztasodhoz, sikerult egy ősbunkót kifognod.
2015. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Ilyen igénytelen, sóher pasitól én menekülnék...
2015. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
6%
szerintem fél, hogy elcsábítasz valaki mást.
2015. ápr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Régen nem volt ilyen.
2015. ápr. 2. 15:02
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg elkezdett erősen féltékenykedni, és úgy gondolja, kisebb az esélye annak, hogy lecsapják a kezedről, ha igénytelenül nézel ki. De ez nem normális.
2015. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Érdekes mert ő mindig feltűnően megbámulja a "csöcskidobós", póthajas, műkörmös, szoknyás nőket sőt még a lánykákat is.
2015. ápr. 2. 15:07
 8/22 A kérdező kommentje:
Egy héten egyszer mosok hajat, mert nem zsírosodik, de már ezt is szóvá tette, hogy minek kell állandóan mosni.
2015. ápr. 2. 15:17
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
ne vegye magára ,akinek nem inge ,de annyira jellemző!a feleség ne sminkeljen ,ne öltözzön divatosan ,minden hülyeség meg "te szép vagy ez nélkül is" .Az elismerő pillantásokat mégis is a szolis ,smineklt ,csinos nők kapják.A feleséget meg csak akkor veszik észre ha mosogatni kell.Miért van ez?
2015. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért, mert tudja, hogy más férfiak is férfiból vannak, és ha te úgy öltöznél, akkor megbámulnának, na ezt meg nem akarja, mert kell a biztos pont. Csak azt nem veszi észre, hogy ezzel meg téged sért meg, ha neked tiltja, a műmacákat meg megbámulja.


Amúgy miért nem beszéled meg vele, hogy ez nem jó, vagy hogy ha ezt elvárja tőled, akkor legalább ne nézegesse a műnőket?

2015. ápr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!