Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apu meghalt mostohám megkattan...

Apu meghalt mostohám megkattant, tesóimat nem láthatom miért van ez?

Figyelt kérdés
A történet: édesapám 2009. november közepén elhunyt. Nagyon hirtelen jött a halála. Szüleim három hónapos koromban elváltak , édesapám újra házasodott, felőle van két öcsém. Az egyik 9 a másik 14 éves. Nagyon megviselte őket apu halála. Mostohaanyám 39 éves. 17 évet volt együtt apuval állítólag őt is nagyon megviselte sokáig ki volt borulva meg minden. Apu volt munkatársa egy 26 éves srác. A temetésen ismerte meg mostohámat. A temetés után egy héttel én is megismertem, majdnem összejöttünk, ezután eltűnt és januárba került elő, amikor is odaköltözött apu családjához(tesómékhoz). Azóta mint kiderült összejött mostohámmal. A drága felhívott, hogy gyereket akarnak egymástól és eldicsekedtek azzal hogy milyen jó a másik az ágyba. Ez nekem nagyon rosszul esett, hiszen apu hamvai még ki se hűltek. Nem szeretném őket látni, de viszont a két testvéremmel szeretném tartani a kapcsolatot,de így nem tudom mert a srác nem engedi. A kis suttyó ráadásul nem dolgozik meg semmi, ingyen lakik a családnál, és kihasználja mostohaanyámat, vele pedig hiába beszélek mert azt találta ki h csak féltékeny vagyok de ez nemigaz mert van párom és nagyon boldogok vagyunk. Ti mit tennétek a helyembe? Hogy térítsem észhez ezt az idióta nőt???
2010. febr. 15. 21:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam beszélni már vele, de nem engedi hogy lássam egyáltalán a fiúkat:S

Köszönöm a részvétnyilvánítást

2010. febr. 15. 21:48
 12/26 anonim ***** válasza:
valószínű hogy apukád halála előtt sem csípett téged az a kurv@
2010. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
amugy 18/L vagyok
2010. febr. 15. 21:49
 14/26 A kérdező kommentje:
Apu halála elött és utána is elég jóba voltunk. Mint két barátnő. De miután visszajött a srác azóta folyamatosan romlott a kapcsolat vele:S
2010. febr. 15. 21:50
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
akkor jó el csavarta a fejét az a takony!
2010. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hát igen! Bár nem tudom hogyan, undorító és igénytelen a srác és a nagyobbik öcsémet elkezdte fenyegetni:S Hogy ha megpróbál velem titokba találkozni, akkor intézetbe rakatja az anyjával, merthogy az anyja őt komolyabban veszi mint a saját gyerekét:S
2010. febr. 15. 21:56
 17/26 anonim ***** válasza:
90%
Basszus nagyon sajnálom hogy a mostohád ennyire mélyre süllyedt, egy darab himbilimbiért lealjasodott. A 26 éves srác úgymond kitartott szeretője lett. Na szép! Aljadék egy nő. Te meg nem kaptál még egy baltanyelet szegény édesapád emlékéből. Na várjon a nagysasszony, majd ha minden pénz elmegy, kiürül a kassza, mert a csávó jól kiéli, meglopja, aztán nem marad neki csak a csupasz p......ája, na akkor majd valszínű jó lennél te is neki. Fel a fejjel nagylány, ha meg tudol élni a magad lábán gondolatban huzz végig egy jó nagy botot mostohaanyád hátán és agyó a mígosz. A tesóiddal, majd csak kitaláltok valamit, főleg a nagyobbikkal, hogy találkozzatok. Őszinte részvétem édesapád halála miatt!!
2010. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kihasználja a gyászoló, zavart, magányos nőt, legyél erőszakos és igenis láttogas el hozzájuk, tartsd a kapcsolatott a tesoidal. Támogasd a mostohád mond meg neki hogy ti szeretitek, és nem hagyátok egyedűl. A férfit meg híggatan háturol probáld furrni, finoman kérdegesd hogy van-e már munkája, menyit add a rezsibe, hogy bánik a gyerekekkel. Ültes bogarat a mostohád fülébe.
2010. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

22 17-nek

RAVASZ DE NAGYON JÓ!!

KITARTÁS KISLÁNY ELJÖN MAJD A TE IDŐD!

RÉSZVÉTEM!

2010. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek nagyon aranyosak vagytok!
2010. febr. 16. 06:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!