Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apu meghalt mostohám megkattan...

Apu meghalt mostohám megkattant, tesóimat nem láthatom miért van ez?

Figyelt kérdés
A történet: édesapám 2009. november közepén elhunyt. Nagyon hirtelen jött a halála. Szüleim három hónapos koromban elváltak , édesapám újra házasodott, felőle van két öcsém. Az egyik 9 a másik 14 éves. Nagyon megviselte őket apu halála. Mostohaanyám 39 éves. 17 évet volt együtt apuval állítólag őt is nagyon megviselte sokáig ki volt borulva meg minden. Apu volt munkatársa egy 26 éves srác. A temetésen ismerte meg mostohámat. A temetés után egy héttel én is megismertem, majdnem összejöttünk, ezután eltűnt és januárba került elő, amikor is odaköltözött apu családjához(tesómékhoz). Azóta mint kiderült összejött mostohámmal. A drága felhívott, hogy gyereket akarnak egymástól és eldicsekedtek azzal hogy milyen jó a másik az ágyba. Ez nekem nagyon rosszul esett, hiszen apu hamvai még ki se hűltek. Nem szeretném őket látni, de viszont a két testvéremmel szeretném tartani a kapcsolatot,de így nem tudom mert a srác nem engedi. A kis suttyó ráadásul nem dolgozik meg semmi, ingyen lakik a családnál, és kihasználja mostohaanyámat, vele pedig hiába beszélek mert azt találta ki h csak féltékeny vagyok de ez nemigaz mert van párom és nagyon boldogok vagyunk. Ti mit tennétek a helyembe? Hogy térítsem észhez ezt az idióta nőt???
2010. febr. 15. 21:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
ú ez nagyon durva kb olyan mint ilyen hamar pl a hagyatékon veszekedni. undorító.
2010. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Itt hagyaték fel se merült mert mostohaanyám nevén volt a ház, ugyhogy semmit nem örököltünk, de undorító hogy apu hamvai jóformán ki se hűltek és gyereket akar ettől a mocsoktól nem???
2010. febr. 15. 21:37
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy nem engedi látni a tesóidat?Ne mehetsz be a házba ,vagy mi??milyen jogon?


Egyébként sajnos tanácsot adni nem tudok,mert sajna egy szereles vagy befolyásolható emberrel ne lehet beszélni.. :(

2010. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon undoritó!Én is ismerek egy hasonló nőt akinek a férje meghalt félév után pasija lett és nem sokára megszül!
2010. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
szereles=szerelmes
2010. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

hát anyukám ez nem semmi!azt hittem ilyen csak a mesében van!több mint valószínű hogy a srác már jóba volt előtte is a mostoháddal, mikor még apukád élt!!

még 4 hónapja sincs hogy elvesztette élete párját de már mással kufircol!oltári egy ribanc lehet!

a két tesóval értekezz valami úton-módon ,esetleg hétvégente találkozhatnátok nálatok!


részvétem

2010. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Csak a temetésen ismerte meg a srácot! Elötte nem ismerték egymást!

Nem enged a gyerekek közelébe mert hogy már semmi közöm hozzájuk, a kicsik meg nem mernek semmit tenni mert az anyjuk megfenyegette őket h intézetbe küldi őket:S

Köszönöm a részvétnyilvánítást

2010. febr. 15. 21:44
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

apukád volt munkatársa nem szégyenli magát??!!

szólj nekem ha baj lesz,lemegyek 5-6 emberrel és .....na!

2010. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha máshogy nem megy beszélj legalább annyit mostohaanyáddal, hogy az nem érdekel ők ketten mit csinálnak, de a tesóiddal hagy találkozzál. Ha úgy alakul esetleg suli után. A 14 éves tesódat gondolom már elengednék veled valahova egy órára délutánonként (persze nem minden nap)... A kisebbért elmehetnél a suliba vagy ilyesmi. Nem muszáj otthon találkoznotok, bár nem tudom te hány éves vagy. Amíg mostohaanyád "vak", addig hiába is beszélnél neki... A testvér kérdésben jussatok düllőre, de akármilyen nehéz is, az ő dolgukból maradj ki. Durva amit csinálnak, de lényegében ehhez már sajna semmi közöd. :S Részvétem apud miatt így utólag is!
2010. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

hát már van baj sajnos:S

Nem szégyelli a mocsok:S:S:@:'(

Köszönöm aranyos vagy, de ez nem old meg semmit:S

2010. febr. 15. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!