Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a tesóimat! Mit csinálj...

Utálom a tesóimat! Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Két bátyám van... én 13 vagyok, az egyik 6 a másik 9 évvel idősebb. Mindkettő egy nagy rakás szerencsétlenség, az egyik nem tud tanulni és leérettségizni se akar meg semmit, a másik vezetni nem tud normálisan, plusz egy betoji idióta. Ez még nem is baj nem ezért utálom őket, nekem mindegy hogy b*sszák el magukat. Sosincsenek itthon, csak ritkán, szóval... De ma mentem be a fürdőszobába, vittem a házi hajpakolásomat :D, erre jön be az egyik zuhanyozni és a fejemhez vágja, hogy én sosem zuhanyzok és nem szoktam megmosni a kezem wc-zés után!! Az igaz, hogy tegnap zuhanyoztam le utoljára, mert itt aludt a barátnőm és reggelig fennt voltunk, most meg délutánig aludtam és még nem volt rá időm! De mi az, hogy sohasem?! Aztán elmondtam ma anyának, hogy szerintem lehetne végre állása, mert úgy könnyebb lenne megélnünk..! Erre tesóm elkezdett pofázni, hogy mit képzelek én magamról:S Állandóan sértegetnek, beszólogatnak, és elég lobbanékony természetü vagyok, olyankor mindig elkezdek velük ordítozni, és a végén én vagyok a hibás!!! :@ Mondtam nekik h nagyon nagyra vannak magukkal, hát azt mondták van mire.. hogyne! Sosem csináltak semmit, amivel többre jutnának az életben.. céljaik sincsenek.. annyira szerencsétlenek, és tudom hogy ez kicsit beképzeltnek hangzik de ezután még hozzám mernek szólni?! Én lehet, hogy nem segítek itthon, de tudom, hogy jövőre jó gimibe megyek, utána jó egyetemre, és megfogok élni! De ők??! Meg is mondták, hogy nem akarnak ilyet.. Most mit kezdjek velük? Nem tudom őket elkerülni mert egy házban lakunk.. Örülnék ha nem is lennének.. :S
2009. aug. 6. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Sovány vígasz: a barátaidat meg tudod válogatni a rokonaidat nem.

Szerintem ne hagyd magad hogy bosszantsanak, légy erős. Te mondtad neked mindegy hogy cseszik el az életüket. Akkor neked legyen több eszed.

2009. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
nem olvastam el..de tipp: gyújtsd fel őket
2009. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos a rokonaidat nem tudod megválogatni... Tudod,vkinek fekélye van... nekd meg 2 bátyád. ezzel kell együtt élned
2009. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszönöm.. még jó hogy az egyik nemsokára elköltözik:D illetve remélem:@


felgyújtanám én őket.. de aztán kapnék anyáéktól és az én életem is el lenne cseszve:D

2009. aug. 6. 21:07
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet soha n mondj,hogy örülnél ha nem lennének!Ha történne velük valami,ha meghalnának nem hiszem,hogy boldogabb lennél tőle!

Egyszerűen térj ki az útjukból.Nézd őket levegőnek.Próbálj teljesen elkülönülni tőlük.Hátha akkor könnyebb lesz.Neked megvannak a saját céljaid és ez a jó!Rájuk pedig ne is figyelj!

2009. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

igaz hogy nem lennék boldogabb, most csak dühös vagyok, de annak örülnék ha elköltöznének jó messzire és nem is látnám őket!

köszi.:) ez jó ötlet, csak hát ahogy magamat ismerem...

2009. aug. 6. 21:10
 7/16 anonim válasza:
100%
Hagyd rájuk a dolgokat. Nem szoktál zuhanyozni? Mond azt hogy de most rászántad magad, meg ilyen hülyeségek:D Hidd el könnyebb lesz úgy.
2009. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem van egy 6 évvel idősebb unokabátyám, én 14 vagyok. Több éve hallgatom ahogy folyamatosan piszkál, és mindig nekem kell nyelnem. H a meg visszi szólok akkor én vagyok a nagyszájú. Már rájöttem, hogy egyszerűen nem figyelek rá. hagyom had mondja a magáét ha neki jól esik. Volt amikor már úgy elborult az agyam, hogy sírvafakadtam. De nem mentem vele sokra.

A bátyám a másik fele, nem is reklámozom. Ha elkezdenek "pofázni" menj el onnan. Menj ki a kertbe, vagy az utcára. Vagy a szobádba. Ha utánad mennek, ne törődj velük. Majd kinövik:D

2009. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
83%
ha valóban nyomik akkor próbálj rájukuszítani egy csajt valahol. szüleid elött vagy valami és akkor kiütközik a nyomorultságuk me nemfognak tudni megszólalni se. (nelegyenek részegek) viszont ha igen és látszik hogy a csajszi nagyon égetni akarja őket és mégse nyomik akkor semmit sem értél el ezzel a praktikával. mindenki ezt a levegőnek nézést mondja meg a sovány vígaszokat aminek semmi értelme de ezt nyilván olyanok modnják akik már túlvannak ezen vagy nincs testvérük és éretebbek vagy ők maguk is "szemét" báttyók akik mindig úgyérzik hogy a kistestvérüknek van igaz adva. ha valmiben eggyetértesz velük add tudtukra akkor azt díjazhatják. vagy ha szólnak hozzád akkor csinálj úgy mintha foglalkoznál valmivel és annyira mellékesek lennének hogy nem érik meg neked fogalkozni és vele és csak aházz. hát sajnos ez a mai nevelés miatt van így mert a szülők nem nevelnek rendesen. bezzeg az én időmben... XD ja tudom hogy ez nemfog vigasztalni de nagyon más korosztályban vagytok és nemfogtok még hasonló társaságban sem lenni tehát késöbbiekben sem tudtk emgbékélni mint pl azok akik között 1-2-3 év különbség van. De viszont ha egy 22 éves még mindig ien veled akkor a szüleiddel van a baj hogy nem küldik el már valahova.
2009. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Hát jó lenne,ha veszekedés és utálkozás helyett megtalálnátok az arany középutat!Gondold el,hogy a szüleidnek milyen szivfájdalom,hogy ti igy viselkedtek egymással!Majd neked is lesznek gyerekeid és ha ugyanezt kapod vissza,kiváncsi lennék,mit szólnál hozzá!Most a serdülőkor nagy problémáival nézel szembe,3 év múlva majd másképp látod az életedet meg a tesóidat is!

Addig is kitartás és alkalmazkodás!!:)))És ha ennyire nem birod már elviselni őket,akkor térj ki az útjukból!

A te problémád tipikus tiniprobléma,de túl fogod élni,ne izgulj!:)))

2009. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!