Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én hibám, hogy nem szeretem...

Az én hibám, hogy nem szeretem, sőt utálom a szüleim?

Figyelt kérdés

Miért?

Édesanyám egy teljesen idegbeteg nő. Életemben 3 dolgot láttam csinálni: takarítani, ordibálni, apámtól pénzt kunyerálni. Miközben ő minden hónapban vesz egy 20-30 ezer forintos cipőt magának, 20ezrekért alapozót meg ilyenek.. én az apámtól hallgatom a nap 24 órájában, hogy nincs pénze.

Édesapám egy kétszinű, depressziós, papucs. Nekem panaszkodik EGÉSZ NAP az elcseszett életéről, nem dolgozik, egész nap otthon alszik, eszik és a tv-t bámulja. És arról győzköd, hidjem el, hogy az én életem is ugyanilyen leb*szott lesz.


19/L


2011. szept. 18. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád,a miértre magad válaszoltál.Még szerencse hogy nem kell egész életedben velük együttélned.
2011. szept. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, de neked is jobb lenne, ha találnál valamit bennük, ami szerethető.
2011. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha utálod őket, tényleg ugyanilyen elbaszott lesz, mert akaratlanul is olyanná válsz, mint ők. Egy valamit nem értek.. Ha apád nem dolgozik, hogyhogy anyád tőle kunyerálja a pénzt?

Anyád egyébként - abból kiindulva, hogy mennyit és mire költ magára, el tudom képzelni, hogy másnak viszont teszi a szépet, csúnyán mondva félreb.... . Az alapvető proléma. ha házasságuk is a béka segge alatt van, ettől lesznek még rosszabbak a hétköznapok. Veled hogy bánnak? Ha veled normálisak, nincs okod, és végképp nem jogod, hogy utáld őket.

2011. szept. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha apád nem dolgozik, akkor miből tud adni anyádnak minden hónapban pénzt cipőre meg alapozóra?
2011. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem a Te hibád, sajnos nem mindenkinek adatik meg a normális családi idill. Nekem se jutott ki belőle... Szerintem legyél türelmesebb és ragadd meg az alkalmat és ha módodban áll akkor költözz el otthonról, így megszabadulhatsz tőlük! :)
2011. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!