Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom egy kicsit...

Hogyan tudom egy kicsit megtréfálni a tesóimat? (bővebben lent )

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok hogy hogyan öljem meg,vagy hogyan tegyek bennük kárt,nem megverni akarom őket hanem csak megviccelni anyum előtt lebuktatni őket !

Ikrek 10 évesek és fiúk! ! ! Unom hogy mindig én vagyok mindenért a hibás és próbálom lebuktatni őket úgy hogy nem hazudok anyának de ők hazugsággal kevernek be mindenbe ! Igaz nagyobb vagyok náluk 3 évvel de ők ketten vannak!

Segíts léci ! Köszi előre is azoknak akik írnak !


2010. dec. 28. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Diktafon???

Azzal felvehetnéd és megmutathatnád anyukádnak.Vagy telefonnal vagy mp3/4 lejátszóval is fel tudod venni.

2010. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó ötlet meg is próbálom de kell valami amivel kicst én is megtudom őket szivatni ne csak anya büntesse őket ! Köszi a választ !
2010. dec. 28. 14:43
 3/14 A kérdező kommentje:

Ezzel kapcsolatba lenne még egy kérdésem léci aki tud az válaszoljon !


Mp3-ast fogok elhelyezni a szobájukban ahogy javasolták az első válaszban ! Elintéztem mindent most pont nincsenek itthon azért írok gyorsan kéne a válasz és azt találtam ki hogy egy levelet is írok nekik amiben az állna hogy figyelem őket mindig és mindenhol mire szerintem beijednének és próbálnának valamit ellenem kitalálni de én tudni fogom mi az mert az mp3 el van rejtve.HA MEGTÖRTÉNT A DOLOG ÍROK MI TÖRTÉNT !

2010. dec. 28. 15:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a levél elég túlzás!(megértem h idegesítőek a kistesók nekem is van 2)de azt a levelet neee! csak az MP3as dolog=D
2010. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14/L
2010. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi !

De azért mert a kistesóim és 3 év van köztünk olyanokat kitalálnak ellenem ami már télleg gáz és ketten vannak az ilyen dolgokban van eszük ellenem de majd még gondolkodok !

2010. dec. 28. 16:01
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén mondom, a diktafonos tetszik nekem, de nálunk (mi négyen vagyunk tesók) nincs ilyen.


Pedig van két kicsi hugom, és persze egy bátyám.

Ha bármelyikünk bekevert a másiknak, a nagyobb rendszerint elpáholta, így hatszor meggondoltuk,hogy biztosan akarjuk-e


Nem úszítás, de szerintem pár tesói pofon jól jön nekik...

2010. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
10 évesek? Te 13, te vagy a nagyobb, ne hagyd már, hogy a nyúl vigye a puskát? Tegyél a lepedőjükre viszketőport, mondd el nekik, hogy nem létezik Jézuska és Mikulás, dugd el a kedvenc mesefilmjeiket, kódold le jelszóval a számítógépet. Ez ami azt illeti iszonyú bosszantó. Én 19 éves voltam amikor a szomszéd gyerek felkúrta az agyam, ő 8 éves volt, szaladgált ki az autók elé, a bátyját,aki az én legjobb barátom köcsögnek nevezte és lek/rvázta a nagymamáját. Akkor meséltem el neki a Jézuska dolgot :)
2010. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat !

Utolsó előtti : Lehet hogy nálatok nem ez a helyzet mert nincs öcséd sokkal jobban meglennék egy báttyal,huggal vagy nővérrel.

Utolsó : A mikulásban és Jézuskában nem hisznek de azért az a viszketőporos nagyon jó de hol lehet azt beszerezni ?Vagy mi az ami tudja utánozni ?

2010. dec. 28. 16:56
 10/14 A kérdező kommentje:

Csináltam egy baromi hülyeséget ezzel a kérdéssel kapcsolatos !


Azt adtam be öcséimnek amit levélben írtam volna le nekik csak azt kamuztam mellé hogy egy csomó videó felvételem van ami olyan hogy tuti büntetés anyánál,meg azt mondtam hogy mindig csinálnak valami olyant ami nekem szopatás mert mindig felhúznak vagy kamuznak anyának velem kapcsolatban akkor egy db videót mutatok meg és mindig egyet ha valamit csinálnak! Most meg az a tervük hogy idegesítenek hogy megmutassam a videókat de nincs is és nem tom mit csináljak de a mp3-as felvétel bejött mert onnan tudom hogy mit terveznek !

Kicsit bizarul hangzik ez az egész hogy olyan a vitánk de nem olyan szörnyű de eddig a szép szó nem jött be azért fogadom meg azokat a tanácsokat amiket itt adtok úgyhogy LÉCI MÉG TÖBBET ! :) ☺

2010. dec. 28. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!