Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom egy kicsit...

Hogyan tudom egy kicsit megtréfálni a tesóimat? (bővebben lent )

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok hogy hogyan öljem meg,vagy hogyan tegyek bennük kárt,nem megverni akarom őket hanem csak megviccelni anyum előtt lebuktatni őket !

Ikrek 10 évesek és fiúk! ! ! Unom hogy mindig én vagyok mindenért a hibás és próbálom lebuktatni őket úgy hogy nem hazudok anyának de ők hazugsággal kevernek be mindenbe ! Igaz nagyobb vagyok náluk 3 évvel de ők ketten vannak!

Segíts léci ! Köszi előre is azoknak akik írnak !


2010. dec. 28. 14:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Léci írjatok még attól mert tegnap írtam ki a kérdést egész nap figyelem a válaszokat !
2010. dec. 29. 13:15
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. Én amikor gyerekekkel dolgoztam, mindig azzal a homályos utalással fenyegettem őket, ha nem tudtak viselkedni, hogy majd meglátják mi történik. Ha megkérdezték volna mi történik, magam se tudtam volna megmondani. Szerencsére sose kérdezték.

Szerintem tök felesleges a viszketőpor, meg mp3, és hasonlók. Ettől csak még motiváltabbak lesznek, hogy bosszantsanak. Én anyukámat kérdezném meg, mit tegyek, mert helyre kéne már tenni őket. Ha nem akar hinni neked, mondd neki, hogy próbálja ki a következőt. Hívja le őket, és mondjon csak ennyit. Tudom mit csináltatok/mire készültök. Ha bevalljátok, nem lesz bünti. És meg ne próbáljátok másra kenni! Érdekes dolgokat tudhat meg. :D

2011. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Anyukaddal kellenne beszelni elsosorban,es minden erzesed oszinten elmondani.Neki kell ezt a dolgot megoldani,es nem neked.Kezd egy kicsit valami krimire hasonlitani ez az egesz.
2011. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek majd megpróbálok valamit csinálni ! :)
2011. jan. 3. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!