Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mentsem meg a tesóimat?

Hogy mentsem meg a tesóimat?

Figyelt kérdés
Anyámat és 3 tesómat terrorban tartja anyám élettársa, bántalmazás, fenyegetés, elzárás, stb. nem hajlandó elmenni anyám házából, a hatósági megoldás, segítség csak illúzió, nem tesznek semmit csak ha már ujságcikkbe illő dolog történik. énmár külön lakom és rengeteget dolgozom, csak néha jut el hozzám hogy mi is megy náluk. nagyon szivesen látnék bármilyen ötletet vagy tanácsot mert már nagyon rossz a helyzet, féltem a gyerekeket. előre is köszönöm!
2010. jún. 15. 08:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
nem tudnak hozzád költözni átmenetileg, amíg megoldódik?
2010. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

márpedig ebben csak anyukád léphet, neki kell kidobnia.

Szakítanak, lakáskulcsot elvenni, vagy zárat cserélni, lakásból kijelenteni. Addig amíg élettársak a rendőrség se tehet semmit, csak akkor ha megver valakit és az feljelenti.

Miért nem dobja ki az anyukád?

2010. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
anyám fél, börtönviselt erőszakos büncselekmények miatt. távoltartásit egy hete elutasitották pedig már feljelentette a gyermekorvos is mert láthatoan bántotta a 4éves kislányt, semmi eredménye nincs. anyám hallássérült ráadásul, teljesen kihasználja. az egyetlen és utolsó megoldást szeretném elkerülni amivel a saját büntetlen előéletemet kockáztatnám, mert ott tartok hogy...köszönöm a hozzászólásokat!
2010. jún. 15. 08:21
 4/31 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Ha a hatóságnak szólt édesanyád és van valamilyen végzés, hogy nem tartózkodhat a házba akkor a rendőrök telefonhívásra kijönnek és elviszik. Amúgy egyszerűbb megoldás 2-3 markosabb rokonnak ismerősnek szólni, az élettársát és a cuccait kirakni kapun kívűl és még aznap zárat cserélni. Szomszédokatz meg megkérni, hogy figyeljenek oda az élettársra.
2010. jún. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
nincs végzés, elutasitották, gondolom azért mert nem tört csont vagy folyt vér. pedig durvább ennél ha félelemben élsz, sajnos már nagyon durva, ő veszi át anyám minden jövedelmét, ilyen rokonok sajnos nincsenek, mindenki elfordult tőlünk ez az ember miatt.
2010. jún. 15. 08:26
 6/31 anonim ***** válasza:
Hat az edesanyad es a testvereid nagyon szerencsessek,hogy te ilyen rendes vagy,mert nalunk ugyanez volt es a noverem le sem bagozott minket.Mi ugy usztuk meg,sajnos ennek aran,hogy apam eppen nekiesett anyamnak pufolte,folytogatta,kihivtam a rendorseget kozben meg probaltam leszedni anyamrol.Kozben kierkeztek a rendorok es lattak mi tortent,ok tettek feljelentest apam ellen,de,csak egy evre csuktak le,meg lehet,hogy az is segiett,hogy volt egy nyomozo smerosom es megkertem,hogy probaljon valamit tenni.Pedig,ha bortonviselt,akkor jobban oda kene figyelniuk ra.
2010. jún. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
08:23-as vagyok. Akkor még ezt kéne megpróbálnotok:Országos Kríziskezelő és Információs Telefonszolgálat. Googleba beírod egyből kidobja. ha kell diszkrétek és szerintem ők tudják a legjobban, hogy mit tudtok csinálni.
2010. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg ha odakoltoznek hozzad,meg mielott valami nagy baj tortenne.
2010. jún. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%

Ügyészségre levelet írni, hogy gyermeket bántalmazott és a rendőrség elutasította a távoltartási végzés kérelmet.

K.rva rendőr, intézkedni kellett volna neki és lusta volt.

Az őskorból maradt itt, hogy vérnek kell folyni, vagy csontnak törni, a rendőrség csak akkor avatkozik be.

Ez nem igaz, a lusta, korrupt , otthon szintén családverő rendőrök találták ki, hogy a seggüket ne kelljen a kényelmes autóból kitenni.Van, aki ezt el is hiszi nekik. Hazudnak.

2010. jún. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
sajnálattal olvasom. ennyire még nem durva de látom a fejlődést ahogy egyre rosszabb és nem akarom megvárni amig nagyobb baj lesz, mert lesz az biztos, néhány zúzódásért nem jönnek ki,
2010. jún. 15. 08:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!