Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mentsem meg a karácsony...

Hogyan mentsem meg a karácsonyunkat?

Figyelt kérdés

Én egy 14 éves lány vagyok, a szüleim karácsony előtt mindig össze vesznek. Nem értik meg hogy nem az ajándék a fontos, hanem az együttlét illetve a boldogság.



El szeretném nekik magyarázni ezt és hogy ne veszekedjenek mert nagyon rossz érzés számomra meg a bátyám számára. Hogyan mondjam el nekik? SEGÍTSETEK FONTOS !!!!!


2010. dec. 11. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegyetek egy levelet számukra a fa alá. Abban írjátok le,hogy a karácsony a béke és a szeretet ünnepe. Az együttlét,a béke, a szeretet többet ér a legdrágább ajándéknál is.

Talán ez "felébreszti" őket.

2010. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
19 eves vagzok,eddig soha sem volt meg normalis karacsonyom,legtobbzsor a reszeg neveloapam balhezik,vagy a batyam
2010. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia!Ahogy most leírtad nekünk.Ugyanezen szavakkal állnék a szüleim elé.Biztos felrázná őket,és rájönnének,hogy a marakodásuk nem esik jól nektek!

Minden jót,és BOLDOG KARÁCSONYT!

2010. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk anyámnál szokott elszakadni a cérna, mert annyit főz, süt, készül, hogy idegbeteg lesz karácsonyra. Akkor már mindenbe beleköt, miért ott van a dísz, hol a szalvéta, miért akkora a fa, stb.

Egyik karácsony előtt megkérdezte, hogy mi legyen a menü. Én szinte könyörgő hangon mondtam, hogy inkább rendeljünk pizzát, de legyen nyugi, nekem nem a kaja a fontos, hanem a nyugodt légkör. Szerintem akkor eshetett le neki, hogy miről van szó.

Azóta kevesebb kaját csinál, de nyugodtabbak is a karácsonyok.

2010. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

kérd azt karácsonyra tőlük, hogy ne veszekedjenek, ettől talán le fog esni nekik


de ne lepődj meg, ha a tanácsom alkalmazása miatt nem kapsz ezen kívül semmi ajándékot :D (vicc)

2010. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

több eszed van, mint nekik együttvéve.

Mondd el nekik, máshogy nem tudsz ellene tenni.

2010. dec. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nálunk is hasonló helyzet van :(( nekem is van 1 bátyjám és mind2en elszenvedük az egészet :S
2010. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm sokat segítettetek!! Elmondtam ma nekik, de egymást hurrogják hogy de hát apád.. blabla.. hogy de hát anyád.. blabla.. Apum most meg van sértődve és nem mondja mit szeretne karira . Anya meg szomorú de mérges is.
2010. dec. 12. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!