Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mentsem meg a tesóimat?

Hogy mentsem meg a tesóimat?

Figyelt kérdés
Anyámat és 3 tesómat terrorban tartja anyám élettársa, bántalmazás, fenyegetés, elzárás, stb. nem hajlandó elmenni anyám házából, a hatósági megoldás, segítség csak illúzió, nem tesznek semmit csak ha már ujságcikkbe illő dolog történik. énmár külön lakom és rengeteget dolgozom, csak néha jut el hozzám hogy mi is megy náluk. nagyon szivesen látnék bármilyen ötletet vagy tanácsot mert már nagyon rossz a helyzet, féltem a gyerekeket. előre is köszönöm!
2010. jún. 15. 08:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a 08:35-re gondoltam...
2010. jún. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Kedves negrós primitivbunkózós!

Nem tudom, hogy mi is volt a vörös posztó a szemedben.

Ha olvasási nehézségeid vannak, fordulj szakemberhez.

A kérdező írta, hogy 4 éves kishúgát bántalmazta az anya élettársa, erről orvosi létlelet készült.Az anya kérte távoltartási végzés kiadását, amit elutasítottak.Ezt a végzést szóbeli bántalmazás, vagy fenyegetés miatt is ki lehet adni. Mivel nem tették - mondván, hogy csont nem törött, vér nem folyt - mi is lehetne a véleményem az eljáró buta, tanulatlan fakabátról?

És végül is mi volt a problémád?

2010. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Kedves KérdezŐ!

Az ügyészséghez küldött levélben írd le ugyanezeket a dolgokat, mint itt.Írd le, hogy panaszt teszel, mert a rendőrség nem élt a jogszabályi lehetőséggel, amellyel

további sérülésektől megóvhatta volna a kisgyermeket, édesanyádat pedig a bántalmazástól,fenyegetéstől, a szabadságtól való megfosztástól.

Címezd a megyei ügyészségnek.Nem tudom, hogy melyik megyében laksz, segítenék.

2010. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
A 9:55ös létlelet= látlelet
2010. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a NANE egyesületet? Nagyon hirdetik magukat, hátha segítenek.
2010. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
anyám sosem fog lépni, 3éve türi és nézi amit csinál ez az ember. ha kimegyek és szétütöm én kerülök bajba nem?
2010. jún. 15. 10:18
 27/31 A kérdező kommentje:
Budapest! NANE oldalt végignéztem, ott olyasmi segitséget írtak hogy elszállásolják vhol amig megoldódik de nonszensz hogy ő hagyja el a házát a gyerekekkel
2010. jún. 15. 10:21
 28/31 anonim ***** válasza:
Akkor ki kérte a távoltartást?
2010. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
azt anyu kérte, de az emberével szemben nem mer lépni semmit
2010. jún. 15. 10:31
 30/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha anyukád nem mer az élettársával szembeszállni vagy felvenni a kesztyűt, akkor hiába akarsz segíteni, nem fog menni. Látnia kell, hogy van megoldás, még ha áldozatt is jár (pl.: el kell hagynia az otthonát egy időre). Ha magát nem félti, a többi gyerek érdekében muszáj megtennie, mielőtt baj lesz. Komoly baj.


Üdv!

2010. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!