Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen apa legyen?

19 évesen apa legyen?

Figyelt kérdés

2 éve volt a párom 19 (én 25), akitől terhes lettem.

Nem akartam hogy 19 évesen apa legyen, ezért titokban intézkedtem. A párom tudta csak, és egy barátnőm.

2 évvel később valahogy kiderült, és anyósom, illetve az szüleim is kiakadtak.


Nem volt könnyű döntés, elhihetitek! :(


2015. márc. 9. 20:52
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
2 éve történt. Könyörgőm! Minek kell ezen még neked is csámcsognod? Végül is te ugyanannyira nem tudsz mással foglalkozni csak ezzel. Akkor miért csodálkozol, hogy az idősek is csámcsognak rajta? Foglalkozz mással, mert ez már rég történelem.
2015. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Mikor a férjemmel összekerültünk, és összeköltöztünk, rá nemsokára terhes lettem tőle. Nem volt szándékos, becsúszott a dolog. De mire eljutottam vele orvoshoz, a természet elintézte,a doki csak annyit mondott, hogy itt VOLT egy terhesség, és egészségügyi okok miatt ki kellene ahogy ő fogalmazott tisztítani a méhet. Férjemmel voltam az orvosnál, ő addig kint vigyázott a még előző kapcsolatomból származó picire. Elmondtam neki, hogy mi történt, és mi a teendő. Ő is, én is tudomásul vettük, kért még 1 nap szabi a munkahelyén, hogy vigyázzon a kicsire, amíg én a kórházban leszek. De nem láttuk okát, hogy ebbe bárki mást is beavassunk. Fel sem merül bennünk. Nos, mikor pár nap múlva mégis egy beszélgetésből leszűrte az anyósom, nagyon kiakadt, hogy bezzeg az ő kicsi fiának nem akarok szülni. Utána jó pár évig, konkrétan míg meg nem halt, én mindenféle cafat voltam. Ezen kívül a dolog kis idő alatt lecsengett. Persze anyós telekürtölte vele a fél országot, hogy én megöltem az unokáját, de mindenki aki esetleg rákérdezett, annak elmondtuk, hogy mi volt a helyzet, és felfogta.


Szóval csak nyugi, akit annyira érdekel, hogy ezt firtatja, mond el neki, hogy mi volt, és utána válts témát. Előbb-utóbb lecseng a dolog, csak addig bírd ki. Ehhez csak a párodnak és neked van köze ,ti így döntöttetek, nyilván megvolt rá az okotok.

2015. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Szedtem tablettát, és jelenleg is szedek...
2015. márc. 10. 18:33
 34/35 anonim ***** válasza:

ami elmúlt, az elmúlt, arról nem tehetsz hogy a szüleid és az anyósod sopánkodós emberek. Ha akkor panaszkodnak az oké, de ennek a sztorinak már vége, úgyse tudnak mit csinálni.

Ideje visszacsöppeni a jelenbe, üzenem nekik is

2015. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%

Akkor megint ennyit a férfit hibáztatók érveiről. Szó sincs itt tehát az apa hibájáról, egyszerűen csak két ember élete nem ér semmit, szemben egy nőével.

Kiderült tehát, ha nő vagy akkor jogod van életek kioltásához, jogod van a másik két fél emberi jogainak teljes semmibevételéhez, mindezt állítólag egy közös szexuális aktus után, védekezés mellett.

A válás után persze jó a szexualitás felelősségét teljesen a férfiak nyakába varrni, itt meg hirtelen le van sz*rva mindenki a nőn kívül.


Azt meg végképp ne csináljuk már, hogy úgy állítjuk be a dolgokat, mintha itt egyfajta áldozatról lenne szó. Mondván "megkíméltél" egy 19 éves srácot az apaságtól...

Ne kenjük már megint mindent a férfiakra, nagyon szánalmas az egész.

Hol volt itt köze bármihez is szerencsétlen srácnak, vagy a szüleinek? Ennyire nincs egyesekben tartás, hogy azt hiszik, hogy ma tényleg mindent a férfiak nyakába lehet varrni?

2015. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!