Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyed arrol az...

Mi a velemenyed arrol az emberrol aki 30 evesen munkanelkuli, vegzettsege nulla es nem is torekszik, hogy ez mashogy legyen?

Figyelt kérdés
Szulnel gyereket ha amugy rendes ember?Nem elunk egyutt,mert nincs hol.27/l
2010. márc. 19. 22:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Te magad is tudod, hogy nagyon rossz ötlet. Nincs miből felnevelnetek, nincs hol laknotok, az ürge meg magasról tesz rá. Milyen élete lenne annak a szegény gyereknek így?


Ebben az esetben mindegy, hogy "rendes ember"-e vagy sem, a gyereknek kaja kell és lakás, nem egy "amúgy rendes" apuka, akitől akár éhen is pusztulhat a szerencsétlen.

2010. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
xD én személy szerint rávenném h menjen dolgozni és éljen rendesen ha nem teszi akkor hozzá se szólj mert szaréleted lesz ha gyereket szülsz neki minden kapcsolat 2 emberből áll
2010. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna, ha nem dolgozik, nincs pénze, nincs hol lakni, hova viszed a gyereket, mit adsz neki enni???????? hiába rendes, ha balfék. Amúgy milyen válaszokat vársz a kérdésedre?
2010. márc. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Életképtelen ember, felnőtt létére. Aki 30 évesen is ilyen, az már nem nagyon fog változni. Szerintem felejtős.
2010. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%
Mintha az én párom írnád le, csak nekünk van hol laknunk (örökség). Én már tudom, hogy soha nem szülök neki gyereket, mert soha nem lesz semmiben támaszom és egész életemben csak szenvedek mellette (most is elnézi, hogy nekem nyolctól háromig egyetem, háromtól kilencig munka, ő munkanélküli és egész nap csak gépeik, de azért a vacsorát főzzem meg és a szemetet vigyem le). Pedig egyébként nagyon helyes, aranyos srác.
2010. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
22:21 tiplizz...szerintem
2010. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
27 eves vagyok es mar vagynek a babara.De igy kilatastalan.
2010. márc. 19. 22:22
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
hát én tuti nem.mármint oké,hogy rendes ember,ez jó,de ha nem kerest pénzt akkor miből éltek meg?hol fog felnőni a gyerek?hidd el,egy gyerek sok pénz.és akkor az az az ember mit csinál egész nap???? ha dolgozna,elmenne mondjuk egy tanfolyamra,szerezne vmi végzetséget,találna munkát vagy ahogy te irtad törekedne hogy máshogy legyen esetleg.de így....NEM.
2010. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
szerencsétlen bal*asz az ilyen ember nem tudom elképzelni sem hogy hogyan képesek a nők összeállni az ilyenekkel hagyd ott mivel alapesetben a férfi tartja el a nőt és nem pedig fordítva
2010. márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen rohadtul nem vagy lekésve a gyerek témáról, de szülj neki nyugodtan, 1 év múlva meg írd ki ide kérdésnek, hogy most mit csinálj egy gyerekkel, 0 forinttal, semmi lakással...a palival meg állandóan veszekedni kell, hogy csináljon végre valamit
2010. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!