Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyed arrol az...

Mi a velemenyed arrol az emberrol aki 30 evesen munkanelkuli, vegzettsege nulla es nem is torekszik, hogy ez mashogy legyen?

Figyelt kérdés
Szulnel gyereket ha amugy rendes ember?Nem elunk egyutt,mert nincs hol.27/l
2010. márc. 19. 22:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szánalmas. Rá se néznék az ilyenre.
2010. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Én apámmal vagyok így 10 éve munkanélküli, végzettsége kőműves, de soha az életében nem dolgozott ilyen szakmában, mindenhonnan kirúgják, szerencsétlen mindenhez (egy biciklire nem tudja visszarakni a láncot ha leesik), nincs jogsija, úgy néz ki mint egy csöves, itthon eszméletlen csúnyákat mond az egész családra, nem csinál semmit, csak pokerezik magába(!!!), és kib*szott dvd filmeket néz, és egyfolytában mondja, hogy ő tartja el a családot...a francokat!!! max a segélyét kapja...szánalmas egy alak, sajnálom, hogy ezt kell mondanom a saját apámra.... szerencse, hogy nem iszik...kitudja mi lenne akkor .. :S


na szóval anyukám nagyon megbánta, hogy hozzáment feleségül...elrontotta az egész életét ez az ember.. és valószínűleg az enyémet és a testvéremét is elfogja, ha nem változnak a dolgok... :(


16 F

2010. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom 16/F.

Koszonom a valaszokat,nagyon sokat segitettetek nekem.

2010. márc. 19. 22:37
 14/36 anonim válasza:
100%

Csak kerdezem,h.a jelölted tudja-e mi a terved? Esetleg adhatnäl neki ax. 3 honap haladekot,hogy dolgozni kezdjen es legyen legalab elmeletben egy megoldokeplete a kozos eletetekre-ha ezt ö is akarja.

Es elgondolkozatnäl mert pont ö kell az apaszerepre?TE DOLOZOL? Van iskolad? Helyes-e az önertekelesed?

2010. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem szülnék neki. Nem akarok két gyereket eltartani.. Nekem társra van szükségem :)
2010. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Dolgozom,diplomam es nyelvvizsgam van.Tudom,hogy szeret es szereti a gyerekeket is de az en velemenyem is az,hogy ez keves.
2010. márc. 19. 22:57
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez valóban édes kevés.. Anyám 19 évi házasság után, mikor mondta, hogy nem bírja tovább csinálni, akkor apám első mondata az volt kb hogy akkor majd ő hogy tartja el magát...

Hiába fontosak az érzelmek. A mai világ útvesztőjében nagyon sokan a pénzt és a túlélést keresik, nem pedig a valódi életet..

Én a helyedben átgondolnám.. Ha te is bizonytalan vagy, akkor inkább add ki az útját. Ha megváltozik érted, akkor valóban olyan ember, aki akar tenni a családjáért. Ha pedig nem csinál semmit, akkor is találhatsz mást. Fiatal vagy, okos vagy, nehogy már te ne boldogulj :)

2010. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Van valami bevétele?
2010. márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp dolgoznia kell!! Végezzen el vmi tanfolyamokat, nem tudom! De így nem lehet élni 30 évesen... Ne szülj gyereket neki, képzeld, milyen rossz lenne annak a kicsinek:S 1átalán nem zavarja őt, hogy te tanulsz, és dolgozol, ő meg semmit nem csinál?O_O Férfi létére?? Neki kéne a ,, család ellátónak " lennie!:S
2010. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia,leirnàm kis történetemet,hàtha segit.

3 évvel ezelött kimentem külföldre dolgozni,nem sokra rà megismekedtem a mostani férjemmel.Ö sem oda valosi,hanem ö is ugymondd vendégmunkàs volt.Végzetsége nincs,dolgozni,dolgozott,amikor akart.

A hiteleket csak halmozta,persze a tartozàsokkal együtt,sokszor nem volt kedve reggel felkelni,dolgozni menni,vagy épp unta,hogy a fönöke irànyitja öt,(mert öt ugye nem lehet irànyitani tipus).Szal egyik munka helyröl ment a màsikra.Aztàn kiderült,hogy lànyokkal is foglalkozott.Kétszer léptem le tölle,mind kétszer menekültem tölle,és én hülye àllat,mindig vissza fogadtam,mert szerettem,meg én barom azt hittem ö is szeret.Mindig a gyerekkel nyaggatott,hogy neki gyerek kell,és szereti a gyerekeket.Lett is,most 13 honapos.Deee

Abbol az orszàgbol le kellett lépnünk,ahol éltünk,miatta,mert a tartozàsait ugy felhalmozta,hogy mikor megszületetett a lànyunk,le akartàk csukni.Hova jöttünk,hàt természetes,hogy az ö hazàjàba.Itt meg lett,volna a lehetösége,hogy jol keressen,csak nem akar!

És persze,én vagyok a szar és a szemétlàda,mert nem értem öt meg.Miért?!?

Mert én tudom,hogy azt a gyereket,nem azért szartam a vilàgba,hogy majd valahogy megleszünk,hanem én el is akarom tartani,és mindent amire szüksége van megadni neki,ezért elmentem dolgozni,teljes idö beosztàsban.Ö meg eljàr bulizni,itthon,nem csinàl semmit,egész nap a tv elött heverészik.Na és persze amikor én azt mondom,nekem elég,és nem akarok vele élni,haza szeretnék menni a gyerekemmel,erre az a vàlasz,hogy jo te mehetsz,de a gyerek marad,és még ö ver meg engem.

Na kisanyàm,nem vagy te olyan bolond,hogy te majd a gyereked mellett,még egy 30 éves szarhàzit is eltarts,aki nem képes,se képezni magàt,se reggel kimàszni az àgybol,hogy elmenjen dolgozni.Nem bàntani akarlak,hanem,hogy tanulj màsok hibàibol,ne a sajàtodon,mert azért te is dràgàn fizetnél.Keress magadnak,egy értelmes normàlis férfit,aki szeret és megbecsül téged,nem csak arany tojàst tojo tyuknak néz........

2010. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!