Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen apa legyen?

19 évesen apa legyen?

Figyelt kérdés

2 éve volt a párom 19 (én 25), akitől terhes lettem.

Nem akartam hogy 19 évesen apa legyen, ezért titokban intézkedtem. A párom tudta csak, és egy barátnőm.

2 évvel később valahogy kiderült, és anyósom, illetve az szüleim is kiakadtak.


Nem volt könnyű döntés, elhihetitek! :(


2015. márc. 9. 20:52
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, párod tudta, megbeszéltétek, ennyi... se az anyósodnak se a szüleidnek semmi köze hozzá, ha kiakadtak, majd lenyugszanak...
2015. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
9%

"Nem akartam hogy 19 évesen apa legyen, ezért titokban intézkedtem."


Attól még apa lett. Akkor nem lenne az, ha elvetetted volna a gyereket.

2015. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Nem akartam a párom nyakába varrni egy gyereket... Lehet hogy kötelességből felnevelte volna.

De én azt szeretném, ha egyszer gyerekünk lesz, azt mindketten akarjuk. Ne csak egy becsúszott gyerek legyen.

2015. márc. 9. 21:09
 14/35 A kérdező kommentje:

21:07

elvetettem a magzatot... csak nem akartam így kiírni mert szétszednek.

bár így is.

2015. márc. 9. 21:09
 15/35 Költőnő? ***** válasza:
100%
szülőknek mi köze hozzá... A Ti életetek, a Ti döntésetek... Elvégre ildomos lett volna nektek felnevelni ha már összehoztátok, nem a szülőknek...
2015. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
79%
Jaaa így már értem. Így teljesen más. Nekem ugy jött le ez az egész, hogy megszülted és nem hagytad neki, hogy a nevére vegye, mert ilyen fiatal. Akkor bocs az előbbiekért. :)
2015. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Elvetettem. A párom vacilált, de megkértem tegye a szívére a kezét... azt mondta jobban örülne ha nem lenne még apa... Én sem éreztem késznek magam.

Sokszor átrágtuk magunkat a dolgon, és úgy határoztunk, hogy jobb ez így.

A szülők már unokát szeretnének, ők biztos győzködtek volna hogy tartsuk meg.

Most kiderült, és mindenki rám haragszik, mert a döntést ÉN hoztam meg egyedül (közös döntés volt).

2015. márc. 9. 21:16
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyesen döntöttetek.
2015. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Helyes döntés volt. Gyereket akkor kell vállalni, mikor mindketten szeretnétek. A szülők csak önzésből csinálják a hisztit, mert most nem babázhatnak. Hogy veletek mi lett volna, nem érdekli őket. Inkább nektek kellene kiakadnotok ezen a felfogáson.
2015. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

"ezért titokban intézkedtem. "


Ezek szerint mégsem.

2015. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!