Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos h rosszul esik, v nincs...

Jogos h rosszul esik, v nincs igazam?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük párommal h ma időbe kelünk,segít takaritani. 7 hónapos terhes vagyok,nem én akartam székre állni h a szekrények tetejét amit nem érek el portalanitsam,lemossam.


Párom tegnap hajnali 1kor jött haza,kicsit be volt rúgva,de nem volt vészes. Már mikor elment,akkor mondtam neki h holnap takaritunk ugyh ne maradjon sokáig.


Ma negyed 11kor felkeltettem,vittem be neki reggelit,meg innivalót. Csak.fekszik tovább meg se mozdul. Fél 11kor kérem h egyen igyon,kelljen,mert nem ezzel szeretném tölteni az egész napomat.


Erre kiakadt h én itthon vagyok táppénzen aztán nem csinálok semmit. Ha hétköznap rendesen takaritanák nem kéne hétvégén egy napot rászánni,meg hasonló szöveg,h elnézem minden tiszta retek stb.


Összevesztünk,mondtam akkor majd a hülye anyád csinál neked reggelit,és kidobtam a kukába. Mondtam h azon kívül h nem portalanitok minden héten minden mást meg csinálok. Fözök,mosok,boltba járok(ha kell egy nap többször h ne kelljen egyszerre nehezet emelnem),és csak ebbe az egybe tud belekötni,h áll a pir a polcon.

Elegem van belöle h semmibe nem kérhetem h segítsen. Hétvégén se jön el velem bevásárolni a hétre nagyjábol mert ő fáradt,egész héten dolgozik. Azt hiszi én meg vakarom itthon egész nap.


Az anyjának is elpanaszkodta h lehülyéztem őt,meg h én nem takaritok és most meg őt akarom ugráltatni,mikor most van olyan nap a héten h tud sokáig aludni.

Az anyja is engem olt le h egész héten otthon vagyok ráérek takaritani, miért páromat ugráltatom bem dolgozik szegény eleget a héten?


Aztán nem is azért volt fáradt mert melozott,hanem az iszogatás miatt! De ezzel nem dicsekedett az anyjának.


Tényleg amit tudok megcsinálok,és csak abba tud belekötni h van mikir poros a polc,nem minden héten nem törlöm le. De mikor meg csinálom azt nem veszi észre.


Most is csak annyit kértem tőle h a szekrény tetejével segitsen,meg a sarkokba ahova nagyon be kell bujni,mert én a hasamtol már nem birok úgy mozogni.


Már az is eszembe jutott h elhagyom. Ilyenet mond nekem h ha meglesz a gyerek majd azért fogunk retekbe élni mert arra fogom majd h nincs időm takaritani. Pedig most is amit tudok megcsinálok. A fencsijét jó h nem.nyalom ki. Éjszakás héten kávéval keltem,a kaját elérakom,meloba amit visz enni inni megcsinálom. Mert itthon vagyok ne mondja h nem csinálok semmit. Fözök,rendet rakok utána a konyhába. Egyedül ezt tudja felhozni ellenem h nincs minden héten portalanitva a polc amit elérek.


Ma elnézte h egyedül csinálok mindent,székre állok hajolgatok stb...annyira elfáradtam a végére még a lábam is bedagadt,boltba holnapra reggelinek valóért már nem volt erőm lemenni. Du 3 óra volt mire végeztem és a nagy szobát nem tudtam megcsinálbi mert ott bent fetrengett.


És mikor végeztem a többi mással,olvadom az anyja üzenetét miszerint én vagyok a sz.ar.


2015. márc. 8. 22:43
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Elismerem nem kellett volna lehülyéznem az anyját,de elég ideges lettem mikor olyanokat vágott a fejemhez h nem csinálok semmit,mikor bevittem neki még a reggelit is!


Idegességemben mondtam h akkor csináljon reggelit neked a hülye anyád. Mert h nem értékeli h kiteszem a szivem a lelkem,sajnálom h sokszor fáradt.


De mikor elment szombaton,akkor mondtam neki h ne maradjon sokáig,meg ne igyon túl sokat mert vasárnap takaritunk délelött. Szerettem volna én is kihasználni h jó idő van,és du sétálgatni kicsit. Nem pedig du neki állni mindennek(mikor ő méltóztatik magához térni),és már nincs jó idő mikor le tudunk menni.

Az az egy nap van mikor ráér segíteni(a szekrények tetejét kellett volna leporolni és átmosni,meg azokat a szekrény ajtókat amiket én nem érel el). És akkor még a függönyöket ki se mostuk,meg ablakot se pucoltunk. De ezt is nekem kell majd megcsinálom gondolom,jövő héten. Mert a héten ő éjszakás,és ilyenkor nem zöröghetek,mert hagyni kell aludni(általában 5-6 óra fele szokott felkelni).


Rosszul esett az is h az anyja igy letámad h itthon vagyok egész nap ráérek takaritani,miért a fiát kell ugráltatnom dolgozik eleget a héten. Azt persze nem tudja h azért volt fáradt mert hajnalig el volt kocsmázni. És nekem ne mondja senki azt h normélis elvérni egy 7 hónapos terhes nőtől,hogy ő álljon a székre h letörölje meg átmossa a szekrényeket. Párom kb csinál ezzel a nagytakaritással mintha minden héten kellene csinálni. Pedig az ilyeneket(a nehezen elérhető helyek letörlése,átmosása) évszak váltásonként szoktam.

Most meg tavasz is van,nem sokára meg lesz a baba,nem ártott volna egy nagytakaritás.


Meg amúgy rend van mindig,annyi h tényleg nem portalanitok minden héten. Párom ezért ba.szogat,huzkodja az ujját és mondja poros,poros. Sztem dől össze a világ ha csak 2-3 hetente van le portalanítva. Ha neki nem tetszik,akkor le törölheti ő is. Mert ezen kivül tényleg minden mást meg csinálok.


Most tegnap se meg ma se főztem semmit,a kenyér is el fog fogyni,felvágott is. De én nem megyek le boltba. Meg nem fözök,mert ez az mikor nem csinélok semmit. Nincs kaja,nincs tiszta ruha,csak magam után mosogatom el a poharat meg a tányért. Legyen oka mondani meg nyafogni az anyjának h nem csinálok semmit.

2015. márc. 10. 11:42
 22/22 anonim ***** válasza:
38%
Na végre! Sajnállak, hogy ettől a majomtól vársz gyereket... Én nem sok jövőt látok ebben a kapcsolatban. Csak akkor, ha továbbra is te nyelsz, tűrsz, de az meg neked nem jó. Egyébként én 8 hónapos terhesen pucoltam ablakot, mostam,vasaltam függönyt. Csak feltenni tette fel a párom.
2015. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!