Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon igazam van, jogosan...

Vajon igazam van, jogosan erzem rosszul magam?

Figyelt kérdés
A ferjemmel 4 eve vagyunk egyutt, van egy kisfiunk es anyosekkal lakunk,persze kulon konyha minden es most keszulunk epiteni de csak oda.Nagy bajom nincs anyosekkal mert nem rosszak es szeretek ott lakni,csak lattom h a masik menyit az egig magasztalja...sokat nevetnek es nagyon jol kijonnek.En nem vagyok az a kacagos nagy dumas valaki.En is beszegetek vele de soha nincs egy kozos temank.Engem nem nagyon kedvelnek mert az en szuleim nem annyira penzesek,es h nincs autojuk(EZT A SOGOROM KOZOLTE A FERJEMNEK).Viszont a masik meny hazat orokolt a tatajatol,es mar benne is laknak.Tudom h mindenkinek fontos a penz,de mi a ferjemmel autot vettunk es ami a szobankba van mindent egyutt vasaroltunk, sporolgatunk h most tudjuk epiteni.Ezeket mind semmibe veszik anyosomek,nem annak orvendenek,h tudunk haladni es senkitol nem kertunk egy arva vasat sem.....hanem ok azt szeretik akinek sok a penze.Ez annyira rosszul esik,es ferjemnek is.Es azert erzem rosszul magam mert ha csaladi osszejovetel van engem nem hagynak szohoz jutni,barmit mondok senki nem figyel ram es meg a ferjem huga es a sogorom j.felesege nezznek ram es suttognak.A ferjemmel ezt sokszor kozoltem,es kerdeztem h mar mit csinaljak h fogadjanak el amilyen vagyok.Erre o azt mondta h a masik meny csak nyalni akar anyosomnak es en semikepp ne valtozak meg mert engem igy szeret.De azert valahol megis faj nekem.
2011. júl. 12. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
nem nagyon akarok a témához hozzászólni, de javaslom, hogy ha anyós-após telkére építkeztek, akkor legyen lepapírozva a dolog és az utolsó árva számlát is tegyétek el ;)
2011. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A ferjednek nem kellene mindent tovabb adni Neked, amit hall a csaladban. Tudja hogy faj, akkor miert teszi?
2011. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Legyél egy kicsit határozottabb!

Ha összejövetel van,és mondani akarsz valamit akkor emeld fel a hangocskádat,és szólj,hogy szeretnél mondani valamit,figyeljenek rád..Ha továbbra sem reagálnak akkor két dolgot tehetsz.

1.Szépen felállsz,hogy te inkább hazamész,mert ha senki nem kíváncsi rád,akkor nincs miért maradni

2.Ha esetleg valaki lelkesen beszélne hozzád,nyugodtan állítsd le avval,hogy téged abszolút nem érdekel mit mond..

HA meg a sógor és a neje sugdolóznak nyugodtan mond meg nekik hogy Hangosan beszéljenek,hátha érdekel másokat is..és illetlenség társaságban sugdolózni..

Egyébként én személy szerint nagy ívben sz@rnék rájuk,és nem is járnék át hozzájuk ilyen összejövetelekre..Minek oda menni ahol nem érzi jól magát az ember??

2011. júl. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs teljesen igazad.
2011. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsonak a tanacsai kihivok veszekedesre.
2011. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mert a ferjem nelkulem nem akar menni es nem akarom h miattam ra is haragudjanak.
2011. júl. 12. 16:21
 7/16 A kérdező kommentje:
Miert? 16:19-es?
2011. júl. 12. 16:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Menjen csak a férjed hozzàjuk egyedül ne hagyd, hogy tovàbbra is alàzzanak.
2011. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igy lesz ezentul.
2011. júl. 12. 16:27
 10/16 anonim ***** válasza:

ma 16:19-nek


16.18-as vagyok.Gondolom nekem írtad,hogy a tanácsom kihívó egy veszekedésre,,

Nem olyan biztos.

Bár a megalázásnál még mindig jobb tiszta vizet önteni a pohárba nem gondolod?

Egyébként nálam hasonló helyzet volt.

A sógorom,és a neje amikor ünnepkor összejött a család állandóan pusmogtak,és engem lestek.Néha láttam hogy vagy elhúzzák a szájukat és tovább pusmognak (csak a hülyének nem tűnt fel,hogy rólam dumálnak) vagy láttam,hogy rám néznek,pusmognak,röhögnek..

Hónapokig tartó feszültség után bőven elegem lett,így én egy napon amikor elkezdtek sugdolózni,jó hangosan odaszóltam,hogy Miért nem mondják hangosan? hogy mindenki hallja??Mindenkit érdekel,hogy mi az ami ennyire fontos lehet,hogy csak pusmogva tudnak mondani egymásnak..A sógornőm vörösödött,és hebegett,hogy semmi gond,csak beszélgettek.Mondtam,hogy ha nincs gond akkor nyugodtan informálhatnak mindenkit..

Végül is elszégyellték magukat és azóta nem csinálják..Bár ma már igyekszenek barátságosak lenni,és kaparnak,hogy jó kapcsolat legyen de a 3 lépés távolságot betartom..Nem vagyok ellenséges,de sosem leszek jó barát nekik..Vita nem volt,de leálltak vele..

Szóval nem minden esetben lesz vita a vége..Ha meg igen,akkor meg a kérdezőnek lesz egy jó napja.."Na végre! Megmondtam ami a szívemen az a számon" Nem igaz?

2011. júl. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!