Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan érint ez...

Szerintetek jogosan érint ez engem ilyen rosszul?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy kapcsolatom, az utóbbi hetekben keveset tudunk találkozni, együtt aludni nem nagyon tudunk. Ugyanis én sem egyedül lakom egy szobában és ő sem. Ma lehetőségünk lenne nálam tölteni az éjszakát, mert végre egyedül alszom a szobámban. Szóltam neki, ha van kedve, jöjjön át. Ő azt mondta, ma nincs kedve sehova menni, mert pihenni szeretne, végre ő is egyedül lesz este otthon. Nekem ez nagyon rosszul esik, mert nem tudom mikor lesz újra alkalmunk együtt tölteni az éjszakát. Igaz, hogy pár nap múlva egy éjt vidéken töltünk, de ez nem rendszeres, mert pénzbe kerül, és nem állunk túl jól anyagilag.

Az az érzésem, hogy nem vagyok elég fontos neki.


2011. jún. 24. 16:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
menj át te... és neki akkor nem kell sehova mennie
2011. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%

Hát nekem is az az érzésem...

Talán Veled nem tud pihenni?

Bocs, de nekem ilyen barát (barátnő?) nem kellene

21-L

2011. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor felajánlotta volna hogy menjek át én, de egyértelmű volt, hogy nem akar velem ma találkozni, mert egyedül szeretne lenni.
2011. jún. 24. 16:56
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Neki is kell néha egy kis szabadidő, hogy egyedül lehessen. Ebből nem kellene ekkora problémát csinálni. Nyugodj meg, elhiszem, hogy rosszul esik, de azért ne ess túlzásba.
2011. jún. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha tudnám hogy tudunk máskor is találkozni, akkor nem érdekelne, de így, hogy mondjuk 3 hetente egy éjszaka, az nekem kevés.
2011. jún. 24. 17:02
 6/18 A kérdező kommentje:
Ja, és közben ő is mondja, hogy szeretne velem aludni, stb, amikor meg lehetne, nem akarja. Csak én nem értem ezt?
2011. jún. 24. 17:04
 7/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha ugyanúgy érezne irántad mint te, akkor átmenne vagy áthívott volna. Ez a pihenés dolog csak kifogás szerintem. Valami nem oké a kapcsolatotokban.
2011. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg mindenkinek szüksége van pihenésre. Nem lehet folyton csak veled, kell hogy legyen élete is.
2011. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Idézem magam:

"..mondjuk 3 hetente egy éjszaka..."


Ebből szerinted az derül ki hogy folyton együtt vagyunk???

2011. jún. 24. 17:07
 10/18 A kérdező kommentje:
Na akkor elmondom, utoljára szombat délután voltunk sétálni, és legközelebb hétfőn megyünk vidékre 1 napra. Több mint egy hét alatt egyszer találkoztunk pár órára.
2011. jún. 24. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!