Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan érint ez...

Szerintetek jogosan érint ez engem ilyen rosszul?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy van egy kapcsolatom, az utóbbi hetekben keveset tudunk találkozni, együtt aludni nem nagyon tudunk. Ugyanis én sem egyedül lakom egy szobában és ő sem. Ma lehetőségünk lenne nálam tölteni az éjszakát, mert végre egyedül alszom a szobámban. Szóltam neki, ha van kedve, jöjjön át. Ő azt mondta, ma nincs kedve sehova menni, mert pihenni szeretne, végre ő is egyedül lesz este otthon. Nekem ez nagyon rosszul esik, mert nem tudom mikor lesz újra alkalmunk együtt tölteni az éjszakát. Igaz, hogy pár nap múlva egy éjt vidéken töltünk, de ez nem rendszeres, mert pénzbe kerül, és nem állunk túl jól anyagilag.

Az az érzésem, hogy nem vagyok elég fontos neki.


2011. jún. 24. 16:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Elnézést, kifelejtettem hogy szerdán 3 óra hosszát együtt voltunk, nappal.

De együtt kb. 2 hete nem aludtunk.

2011. jún. 24. 17:11
 12/18 anonim ***** válasza:
Élete kell legyen - ezt mondtam, nem azt hogy sokat vagytok együtt. Ha nem tudtok sokat találkozni akkor feltehetően valami dolgotok van, ami miatt nincs sok szabadideje, és ami van azt is veled tölti. Gondolom nem azért találkoztok 3 hetente egy éjszakára csak mert a többi időben a haverjaival bulizik vagy otthon fekszik hanem mert dolga van. Ezen kívül a szobájában sem tud egyedül lenni. Nem gondolod, hogy neki is nehéz lehet? Attól mert szeret még ő is lehet fáradt, vagy érdekelheti más is rajtad kívül.
2011. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Tehát az egész kifogás.

Én felhívnám és felajánlanám, hogy átmegyek. Ebből minden kiderül...

2011. jún. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja és vannak akik még ennél is sokkal kevesebbet találkoznak tartósan. Ezen kívül azt írtad, "utóbbi hetekben" tehát nem mindig volt és lesz így.
2011. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Tudom, vannak akik kevesebbet találkoznak. De valószínűleg azért mert nincs lehetőségük. Nekünk most lett volna...

És sajnos ez így is lesz jó darabig. Ha alkalom lesz, akkor majd mindig jön az egyedül akarok lenni duma? Akkor ne mondja hogy jó lenne velem lenni, mert önmagát hazudtolja meg szerintem...

2011. jún. 24. 17:16
 16/18 A kérdező kommentje:
Aki azt írta, nem stimmel valami a kapcsolatomban, valószínűleg igaza van, mert ha nem lennének egyéb körülmények, nem reagálnék így egy ilyen helyzetre.
2011. jún. 24. 17:19
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem jogosan vagy kiakadva! Ha bármikor együtt tudnátok lenni akkor más lenne a helyzet, viszont így, hogy csak havonta egyszer-kétszer van lehetőségetek együtt aludni, az ember elvárná, hogy éljen is vele.
2011. jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%

Ki a pasi? Ha te, akkor lehet hogy csak női gondjai vannak.

Bár ennyi nyavalygás mellett lehet, hogy menekül. (volt ilyen pasim, egy rémálom, mindenben csak a rosszat látta, hogy képzelem, hogy lemondok egy randit, szakítani akarok biztos, nem szeretem már, közben meg csak fájt a fejem, rosszul voltam, fáradt voltam, akármi, de ezt mondhattam...)

2011. jún. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!