Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan esik rosszul?

Szerintetek jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés

gimi 10. óta van párom, akivel nagyon jól megértjük egymást, amolyan egyből megtaláltuk egymást. család olyan 1-2 év után eléggé elfogadónak látszott...és mondjuk az is volt. Mostanában meg teljesen rendben van:) Van egy testvérem akinek első párkapcsolata 21 évesen lett, addig sehol, soha senki. Nálunk volt egy tendencia mindig is a testvérem favorizálására, de ebbe nem akarok belemenni igazából, már feldolgoztam...Na 21 évesen megismerte a barátját, aki külföldi (magyar). Ettől a perctől kezdve az egész család oda volt s vissza teljesen elvoltak...eljött karácsony a srác egyből ajándékot kapott a nagyszüleimtől (persze az én hátam mögött)...(az én párom 4 év alatt soha semmit...) a múlt héten meg ismét "csak úgy" ismét ajándék ment a srácnak..

nem vagyok féltékeny és nem sajnálom azt az ajándékot, de nagyon rosszul esik, hogy mindezt a hátam mögött intézik és hogy soha ilyen jellegű megmozdulás a párom fele nem történt...ez az "új fiú" meg még senki nem ismeri de már el van látva...

Egyébként a páromat kedvelik, legalábbis nincs gondjuk vele, sőt apukám nagyon szereti...

Az igaz, hogy amióta a csodagyerek megjelent azóta néha megkérdik a nagyszüleim, hogy az én párom, hogy van...Igazából a nagyszülők szintjén van ez, a szülők szintjén nem igazán. Nagymamámék még nem is ismerik de már 2-3X is meglepték...(végig megjátszva az egészet, hogy én ne tudjak róla, természetesen valaki elszólta magát:()

21-L


2011. jún. 11. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

jogosan!

ez a helyzet nálunk is meg volt,csak az én páromat még családi összejövetelekre sem hívták meg, pedig állításuk szerint nem volt bajuk vele. Haragudtam mindenkire,mert még másnak a párját 1 hónap ismeretség után mindenhova elhívták ajándék meg kutya f.sza, az enyémet meg le se kakantották.

2011. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Neharagudj,lehet,hogy még nemnagyon értek az ilyenhez 14 évesen,de szerintem határozottan jogosan van igazad!!! És azt tanácsolnám,mond el nekik mi bánt vagy kérdezz rá...én most így elképzeltem és természetemhez híven én akkor kérdeznék rá,mikor ott az egész perepputy,tesóm,barátja,szülők,nagyik...:D Sok sikert és tényleg,sok boldogságot!!:D*.*
2011. jún. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. hát az az igazság nem akarok "hisztizni"...ezért még nem tettem szóvá, mert vagyok olyan, inkább "hallgatok" csak ma megint eszembe jutott...
2011. jún. 11. 20:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!