Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon igazam van, jogosan...

Vajon igazam van, jogosan erzem rosszul magam?

Figyelt kérdés
A ferjemmel 4 eve vagyunk egyutt, van egy kisfiunk es anyosekkal lakunk,persze kulon konyha minden es most keszulunk epiteni de csak oda.Nagy bajom nincs anyosekkal mert nem rosszak es szeretek ott lakni,csak lattom h a masik menyit az egig magasztalja...sokat nevetnek es nagyon jol kijonnek.En nem vagyok az a kacagos nagy dumas valaki.En is beszegetek vele de soha nincs egy kozos temank.Engem nem nagyon kedvelnek mert az en szuleim nem annyira penzesek,es h nincs autojuk(EZT A SOGOROM KOZOLTE A FERJEMNEK).Viszont a masik meny hazat orokolt a tatajatol,es mar benne is laknak.Tudom h mindenkinek fontos a penz,de mi a ferjemmel autot vettunk es ami a szobankba van mindent egyutt vasaroltunk, sporolgatunk h most tudjuk epiteni.Ezeket mind semmibe veszik anyosomek,nem annak orvendenek,h tudunk haladni es senkitol nem kertunk egy arva vasat sem.....hanem ok azt szeretik akinek sok a penze.Ez annyira rosszul esik,es ferjemnek is.Es azert erzem rosszul magam mert ha csaladi osszejovetel van engem nem hagynak szohoz jutni,barmit mondok senki nem figyel ram es meg a ferjem huga es a sogorom j.felesege nezznek ram es suttognak.A ferjemmel ezt sokszor kozoltem,es kerdeztem h mar mit csinaljak h fogadjanak el amilyen vagyok.Erre o azt mondta h a masik meny csak nyalni akar anyosomnak es en semikepp ne valtozak meg mert engem igy szeret.De azert valahol megis faj nekem.
2011. júl. 12. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ertek egyet veled. Lehet olyan is, hogy tenyleg beszselgettek. Egy tarsasagban nem csak egy beszelgetes folyik allandoan. Ha kimutatod, hogy zavar ha csondesebben beszelnek, kulon, es rogton magadra veszed, akkor rajonnek hogy milyen kicsi az onbizalmad, jobban a celpont lehetsz. Es meg mindig azt ondom, hogy lehet kihivas egy jo nagy vitara is.

"Na végre! Megmondtam ami a szívemen az a számon", nem mindig rak pontot a vegere.

2011. júl. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
A valaszom az h IGEN igazad van,teljesen.Miert kell lenezzni valakit csak mert kevesebb a penze.Ugy utalom az ilyen embereket.Ne is torodj a masik menyel,igaza van a ferjednek lehet csak nyalni akar es o akar lenni a legjobb anyosod szemebe.Es igen jol kijonnek mert megkapta zsak a foltjat.
2011. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Megértem h nincs sok pénzetek, ezért laktok ott, de azért lássuk be ez sosem jó ötlet! Még jó h a másikat szeretik jobban, mert nem él elük, néha jön, akkor jópofa és kész.

Ezt a békát le kell nyelned ha más házában élsz. Kerüld el őket amikor teheted.

2011. júl. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Lehet h beszelgettek es nem rolam,de mindig akkor dugtak ossze a fejuket amikor oda nezztem es nevetek.En ugy tettem mintha nem erdekelne,es beszelgettem masal.Csak ezt mas is eszre vette,...Mindegy,mostmar fogom tudni mi a teendo.
2011. júl. 12. 16:50
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen,mindent lenyeltem 4 eve es mindig segitettem mindenbe amig nem volt meg a gyerek.Csak ket eve lakunk veluk,mert alberletbe laktunk 2 evet es minden jo volt amikor egyszer megjottek anyosek es azt mondtak"gyertek koltozetek haza,ne fizesetek alberletet elfertek nalunk,neha hetvegen segiteni fogtok a mezon nekunk es ennyi"Csak ez nem igy lett,mert meg munka utan is elvartak h menjunk a mezore.Es igen lehet h igazad van,ez a baj h itt lakunk.Erre nem is gondoltam.
2011. júl. 12. 16:55
 16/16 anonim ***** válasza:

ma 16:40

Tudod társaságban nem illik sugdolózni.

Ha meg nem róla van szó ha nem beszélnek ki senkit csak éppen sugdolózva beszélgetnek akkor abból sincs sértődés ha a kérdező megkéri mondják hangosan,hátha másokat is érdekelné hogy miről dumáltak..Ha teljesen ártatlan a téma,akkor miért kell sugdolózni??

Nyugodtan lehet hangosan mindenkinek elmondani,hiszen azért jött össze a család,hogy beszélgessenek egymással..nem igaz?

Azt meg hogy a kérdező érzi,és tudja hogy bizonyos jelek, mozdulatok a róla való sugdolózást mutatják..nos bizony ezt észre lehet venni..Sokan átéltük már milyen ha az ember háta mögött pletykálnak..Az ilyet megérzi az ember..

2011. júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!